HJK REDI-SYYSTURNAUS 2019
24.8. - 25.8.2019 Töölö | Suomi

Pojat-10 Kilpa

P10 kilpasarja

Lauantai 24.8.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
116:25Lohko 1Pallokentän nurmi 4HJK Töölö 10 Sininen10-1HJK Munkka sinivalkoinenPäättynyt
216:25Lohko 1Telia 5G areena 2HJK Laru sininen8-1FC Inter 2010Päättynyt
316:25Lohko 1Pallokentän nurmi 5HJK Malmi Sininen4-6Peka APäättynyt
417:35Lohko 1Pallokenttä nurmi 1HJK Töölö 10 Sininen10-1HJK Malmi SininenPäättynyt
517:35Lohko 1Telia 5G areena 2FC Inter 20103-4HJK Munkka sinivalkoinenPäättynyt
617:35Lohko 1Pallokentän nurmi 2Peka A7-7HJK Laru sininenPäättynyt
Sunnuntai 25.8.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
714:15Lohko 1Pallokentän nurmi 7HJK Laru sininen2-5HJK Töölö 10 SininenPäättynyt
814:15Lohko 1Pallokentän nurmi 8HJK Malmi Sininen2-8HJK Munkka sinivalkoinenPäättynyt
914:15Lohko 1Pallokenttä 6 2Peka A8-4FC Inter 2010Päättynyt
1016:25Lohko 1Pallokentän nurmi 5Peka A1-3HJK Töölö 10 SininenPäättynyt
1116:25Lohko 1Pallokentän nurmi 6FC Inter 20103-11HJK Malmi SininenPäättynyt
1216:25Lohko 1Pallokentän nurmi 7HJK Munkka sinivalkoinen3-5HJK Laru sininenPäättynyt
1317:35Lohko 1Pallokenttä nurmi 1HJK Töölö 10 Sininen19-1FC Inter 2010Päättynyt
1417:35Lohko 1Pallokentän nurmi 7HJK Munkka sinivalkoinen3-4Peka APäättynyt
1517:35Lohko 1Pallokentän nurmi 2HJK Laru sininen9-1HJK Malmi SininenPäättynyt
Lauantai 24.8.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1616:25Lohko 2Pallokentän nurmi 7HJK Töölö 10 Sinivalkoinen8-4HJK Munkka sininenPäättynyt
1716:25Lohko 2Pallokentän nurmi 8HJK Kannelmäki P10 sininen3-5FC Kuusysi Päättynyt
1816:25Lohko 2Pallokenttä 6 2HJK East Sininen6-0HyPS SininenPäättynyt
1917:35Lohko 2Pallokentän nurmi 3HJK Kannelmäki P10 sininen3-6HJK Töölö 10 SinivalkoinenPäättynyt
2017:35Lohko 2Pallokentän nurmi 4HJK East Sininen3-2HJK Munkka sininenPäättynyt
2117:35Lohko 2Pallokentän nurmi 5HyPS Sininen2-5FC Kuusysi Päättynyt
2218:10Lohko 2Telia 5G areena 2HJK Töölö 10 Sinivalkoinen1-2FC Kuusysi Päättynyt
2318:10Lohko 2Pallokenttä nurmi 1HJK Munkka sininen2-4HyPS SininenPäättynyt
2418:10Lohko 2Pallokentän nurmi 2HJK Kannelmäki P10 sininen3-8HJK East SininenPäättynyt
Sunnuntai 25.8.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
2516:25Lohko 2Pallokentän nurmi 8HJK Töölö 10 Sinivalkoinen7-7HJK East SininenPäättynyt
2616:25Lohko 2Pallokenttä 6 2HyPS Sininen3-5HJK Kannelmäki P10 sininenPäättynyt
2716:25Lohko 2Töölön kupla 1FC Kuusysi 1-7HJK Munkka sininenPäättynyt
2817:35Lohko 2Pallokentän nurmi 3HyPS Sininen2-11HJK Töölö 10 SinivalkoinenPäättynyt
2917:35Lohko 2Pallokentän nurmi 4FC Kuusysi 0-7HJK East SininenPäättynyt
3017:35Lohko 2Pallokentän nurmi 5HJK Munkka sininen2-4HJK Kannelmäki P10 sininenPäättynyt