U10 Honka Cup 2019 U10 HONKA CUP 2019
21.9. - 22.9.2019 EBK-Honka Areena | Suomi

Elite invitational

Alkulohkot

Lauantai 21.9.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
114:20Lohko AK1FC Honka Pre-Akatemia musta-EsPa KeltainenEi aloitettu
214:20Lohko AK2FC Tiigrid-VJS Punainen 1Ei aloitettu
314:45Lohko BK1Käpa United 09-LAUTPEi aloitettu
414:45Lohko BK2FC Kasiysi Red-PPJEi aloitettu
515:10Lohko AK1FC Tiigrid-FC Honka Pre-Akatemia mustaEi aloitettu
615:10Lohko AK2VJS Punainen 1-EsPa KeltainenEi aloitettu
715:35Lohko BK1FC Kasiysi Red-Käpa United 09Ei aloitettu
815:35Lohko BK2PPJ-LAUTPEi aloitettu
916:00Lohko AK1EsPa Keltainen-FC TiigridEi aloitettu
1016:00Lohko AK2FC Honka Pre-Akatemia musta-VJS Punainen 1Ei aloitettu
1116:25Lohko BK1LAUTP-FC Kasiysi RedEi aloitettu
1216:25Lohko BK2Käpa United 09-PPJEi aloitettu
1317:00Lohko CK1Ilves 09 Alfa-Kopse vihreäEi aloitettu
1417:00Lohko CK2EPS P09 Akatemia-FC Honka Pre-Akatemia keltainenEi aloitettu
1517:25Lohko DK1HJK 09 Sininen-FCFJ Valkoinen 1Ei aloitettu
1617:25Lohko DK2Gnistan keltainen1-TuNL 09 valkoinenEi aloitettu
1717:50Lohko CK1EPS P09 Akatemia-Ilves 09 AlfaEi aloitettu
1817:50Lohko CK2FC Honka Pre-Akatemia keltainen-Kopse vihreäEi aloitettu
1918:15Lohko DK1Gnistan keltainen1-HJK 09 SininenEi aloitettu
2018:15Lohko DK2TuNL 09 valkoinen-FCFJ Valkoinen 1Ei aloitettu
2118:40Lohko CK1Ilves 09 Alfa-FC Honka Pre-Akatemia keltainenEi aloitettu
2218:40Lohko CK2Kopse vihreä-EPS P09 AkatemiaEi aloitettu
2319:05Lohko DK1HJK 09 Sininen-TuNL 09 valkoinenEi aloitettu
2419:05Lohko DK2FCFJ Valkoinen 1-Gnistan keltainen1Ei aloitettu

Puolivälierät

Sunnuntai 22.9.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
2508:10Puolivälierä E 9-16K1Lohko A | Sija 3-Lohko B | Sija 4Ei aloitettu
2608:10Puolivälierä F 9-16K2Lohko A | Sija 4-Lohko B | Sija 3Ei aloitettu
2708:35Puolivälierä G 9-16K1Lohko C | Sija 3-Lohko D | Sija 4Ei aloitettu
2808:35Puolivälierä H 9-16K2Lohko C | Sija 4-Lohko D | Sija 3Ei aloitettu
2910:55Puolivälierä A 1-8K1Lohko A | Sija 1-Lohko B | Sija 2Ei aloitettu
3010:55Puolivälierä B 1-8K2Lohko A | Sija 2-Lohko B | Sija 1Ei aloitettu
3111:20Puolivälierä C 1-8K1Lohko C | Sija 1-Lohko D | Sija 2Ei aloitettu
3211:20Puolivälierä D 1-8K2Lohko C | Sija 2-Lohko D | Sija 1Ei aloitettu

Välierät

Sunnuntai 22.9.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
3309:10Välierä G 13-16K1Puolivälierä E 9-16 | Sija 2-Puolivälierä G 9-16 | Sija 2Ei aloitettu
3409:10Välierä H 13-16K2Puolivälierä F 9-16 | Sija 2-Puolivälierä H 9-16 | Sija 2Ei aloitettu
3509:35Välierä E 9-12K1Puolivälierä E 9-16 | Sija 1-Puolivälierä G 9-16 | Sija 1Ei aloitettu
3609:35Välierä F 9-12K2Puolivälierä F 9-16 | Sija 1-Puolivälierä H 9-16 | Sija 1Ei aloitettu
3711:55Välierä C 5-8K1Puolivälierä A 1-8 | Sija 2-Puolivälierä C 1-8 | Sija 2Ei aloitettu
3811:55Välierä D 5-8K2Puolivälierä B 1-8 | Sija 2-Puolivälierä D 1-8 | Sija 2Ei aloitettu
3912:20Välierä A 1-4K1Puolivälierä A 1-8 | Sija 1-Puolivälierä C 1-8 | Sija 1Ei aloitettu
4012:20Välierä B 1-4K2Puolivälierä B 1-8 | Sija 1-Puolivälierä D 1-8 | Sija 1Ei aloitettu

Sijoitusottelut

Sunnuntai 22.9.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
4110:00Sijoitus 15-16K1Välierä G 13-16 | Sija 2-Välierä H 13-16 | Sija 2Ei aloitettu
4210:00Sijoitus 13-14K2Välierä G 13-16 | Sija 1-Välierä H 13-16 | Sija 1Ei aloitettu
4310:25Sijoitus 11-12K1Välierä E 9-12 | Sija 2-Välierä F 9-12 | Sija 2Ei aloitettu
4410:25Sijoitus 9-10K2Välierä E 9-12 | Sija 1-Välierä F 9-12 | Sija 1Ei aloitettu
4512:45Sijoitus 7-8K1Välierä C 5-8 | Sija 2-Välierä D 5-8 | Sija 2Ei aloitettu
4612:45Sijoitus 5-6K2Välierä C 5-8 | Sija 1-Välierä D 5-8 | Sija 1Ei aloitettu
4713:10PronssiotteluK1Välierä A 1-4 | Sija 2-Välierä B 1-4 | Sija 2Ei aloitettu
4813:10FinaaliK2Välierä A 1-4 | Sija 1-Välierä B 1-4 | Sija 1Ei aloitettu