U10 Honka Cup 2019 U10 HONKA CUP 2019
21.9. - 22.9.2019 EBK-Honka Areena | Suomi

Kilpa

Alkulohkot

Lauantai 21.9.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
109:00Lohko AK1FC Honka Musta-FCFJ Valkoinen 2Ei aloitettu
209:00Lohko AK2HJK Kannelmäki Sininen-PK-35/MustaEi aloitettu
309:25Lohko BK1FC Kasiysi White-HJK Arabianranta 09Ei aloitettu
409:25Lohko BK2NJS Sininen-VJS Punainen 2Ei aloitettu
509:50Lohko AK1HJK Kannelmäki Sininen-FC Honka MustaEi aloitettu
609:50Lohko AK2PK-35/Musta-FCFJ Valkoinen 2Ei aloitettu
710:15Lohko BK1NJS Sininen-FC Kasiysi WhiteEi aloitettu
810:15Lohko BK2VJS Punainen 2-HJK Arabianranta 09Ei aloitettu
910:40Lohko AK1FC Honka Musta-PK-35/MustaEi aloitettu
1010:40Lohko AK2FCFJ Valkoinen 2-HJK Kannelmäki SininenEi aloitettu
1111:05Lohko BK1FC Kasiysi White-VJS Punainen 2Ei aloitettu
1211:05Lohko BK2HJK Arabianranta 09-NJS SininenEi aloitettu
1311:40Lohko CK1Gnistan keltainen 2-FC Honka Musta KEi aloitettu
1411:40Lohko CK2FC Kasiysi Green-Ilves 09 BetaEi aloitettu
1512:05Lohko DK1KaPy Sininen-Käpa CityEi aloitettu
1612:05Lohko DK2Mikkelin Palloilijat-PK-35/PunainenEi aloitettu
1712:30Lohko CK1Ilves 09 Beta-FC Honka Musta KEi aloitettu
1812:30Lohko CK2FC Kasiysi Green-Gnistan keltainen 2Ei aloitettu
1912:55Lohko DK1Mikkelin Palloilijat-KaPy SininenEi aloitettu
2012:55Lohko DK2PK-35/Punainen-Käpa CityEi aloitettu
2113:20Lohko CK1FC Honka Musta K-FC Kasiysi GreenEi aloitettu
2213:20Lohko CK2Gnistan keltainen 2-Ilves 09 BetaEi aloitettu
2313:45Lohko DK1KaPy Sininen-PK-35/PunainenEi aloitettu
2413:45Lohko DK2Käpa City-Mikkelin PalloilijatEi aloitettu

Puolivälierät

Sunnuntai 22.9.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
2514:00Puolivälierä E 9-16K1Lohko A | Sija 3-Lohko B | Sija 4Ei aloitettu
2614:00Puolivälierä F 9-16K2Lohko A | Sija 4-Lohko B | Sija 3Ei aloitettu
2714:25Puolivälierä G 9-16K1Lohko C | Sija 3-Lohko D | Sija 4Ei aloitettu
2814:25Puolivälierä H 9-16K2Lohko C | Sija 4-Lohko D | Sija 3Ei aloitettu
2916:45Puolivälierä A 1-8K1Lohko A | Sija 1-Lohko B | Sija 2Ei aloitettu
3016:45Puolivälierä B 1-8K2Lohko A | Sija 2-Lohko B | Sija 1Ei aloitettu
3117:10Puolivälierä C 1-8K1Lohko C | Sija 1-Lohko D | Sija 2Ei aloitettu
3217:10Puolivälierä D 1-8K2Lohko C | Sija 2-Lohko D | Sija 1Ei aloitettu

Välierät

Sunnuntai 22.9.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
3315:00Välierä G 13-16K1Puolivälierä E 9-16 | Sija 2-Puolivälierä G 9-16 | Sija 2Ei aloitettu
3415:00Välierä H 13-16K2Puolivälierä F 9-16 | Sija 2-Puolivälierä H 9-16 | Sija 2Ei aloitettu
3515:25Välierä E 9-12K1Puolivälierä E 9-16 | Sija 1-Puolivälierä G 9-16 | Sija 1Ei aloitettu
3615:25 Välierä F 9-12K2Puolivälierä F 9-16 | Sija 1-Puolivälierä H 9-16 | Sija 1Ei aloitettu
3717:35Välierä C 5-8K1Puolivälierä A 1-8 | Sija 2-Puolivälierä C 1-8 | Sija 2Ei aloitettu
3817:35Välierä D 5-8K2Puolivälierä B 1-8 | Sija 2-Puolivälierä D 1-8 | Sija 2Ei aloitettu
3918:00Välierä A 1-4K1Puolivälierä A 1-8 | Sija 1-Puolivälierä C 1-8 | Sija 1Ei aloitettu
4018:00Välierä B 1-4K2Puolivälierä B 1-8 | Sija 1-Puolivälierä D 1-8 | Sija 1Ei aloitettu

Sijoitusottelut

Sunnuntai 22.9.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
4115:50Sijat 15-16K1Välierä G 13-16 | Sija 2-Välierä H 13-16 | Sija 2Ei aloitettu
4215:50Sijat 13-14K2Välierä G 13-16 | Sija 1-Välierä H 13-16 | Sija 1Ei aloitettu
4316:15Sijat 11-12K1Välierä E 9-12 | Sija 2- Välierä F 9-12 | Sija 2Ei aloitettu
4416:15Sijat 9-10K2Välierä E 9-12 | Sija 1- Välierä F 9-12 | Sija 1Ei aloitettu
4518:25Sijat 7-8K1Välierä C 5-8 | Sija 2-Välierä D 5-8 | Sija 2Ei aloitettu
4618:25Sijat 5-6K2Välierä C 5-8 | Sija 1-Välierä D 5-8 | Sija 1Ei aloitettu
4718:50PronssiotteluK1Välierä A 1-4 | Sija 2-Välierä B 1-4 | Sija 2Ei aloitettu
4818:50FinaaliK2Välierä A 1-4 | Sija 1-Välierä B 1-4 | Sija 1Ei aloitettu