IHK Kaudenavaus-turnaus IHK KAUDENAVAUS-TURNAUS
7.9. - 8.9.2019 Malmin jäähalli | Suomi Ilmoittaudu

Pojat-11

Alkulohkot

Lauantai 7.9.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
109:30Lohko AKenttä 1IHK WhiteEi aloitettu
BLUES JUNIORS Blue
209:30Lohko BKenttä 2EKS BlueEi aloitettu
TPS Stounit
310:00Lohko CKenttä 3EKS WhiteEi aloitettu
TPS Tompat
410:00Lohko DKenttä 4 BLUES JUNIORS WhiteEi aloitettu
GrIFK 11 Black
510:10Lohko AKenttä 1TPS SakutEi aloitettu
HAKI WHITE
610:10Lohko BKenttä 2GrIFK 11 GreenEi aloitettu
KJT White
710:40Lohko CKenttä 3GrIFK 11 GoldEi aloitettu
HAKI Blue
810:40Lohko DKenttä 4KJT BlueEi aloitettu
REDS Red
911:00Lohko AKenttä 1TPS SakutEi aloitettu
IHK White
1011:00Lohko BKenttä 2GrIFK 11 GreenEi aloitettu
EKS Blue
1111:30Lohko CKenttä 3GrIFK 11 GoldEi aloitettu
EKS White
1211:30Lohko DKenttä 4KJT BlueEi aloitettu
BLUES JUNIORS White
1311:40Lohko AKenttä 1HAKI WHITEEi aloitettu
BLUES JUNIORS Blue
1411:40Lohko BKenttä 2KJT WhiteEi aloitettu
TPS Stounit
1512:10Lohko CKenttä 3HAKI BlueEi aloitettu
TPS Tompat
1612:10Lohko DKenttä 4REDS RedEi aloitettu
GrIFK 11 Black
1712:50Lohko AKenttä 1IHK WhiteEi aloitettu
HAKI WHITE
1812:50Lohko BKenttä 2EKS BlueEi aloitettu
KJT White
1913:20Lohko CKenttä 3EKS WhiteEi aloitettu
HAKI Blue
2013:20Lohko DKenttä 4 BLUES JUNIORS WhiteEi aloitettu
REDS Red
2113:30Lohko AKenttä 1BLUES JUNIORS BlueEi aloitettu
TPS Sakut
2213:30Lohko BKenttä 2TPS StounitEi aloitettu
GrIFK 11 Green
2314:10Lohko CKenttä 3TPS TompatEi aloitettu
GrIFK 11 Gold
2414:10Lohko DKenttä 4GrIFK 11 BlackEi aloitettu
KJT Blue

Välierät

Lauantai 7.9.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
2514:30A1 - B1Kenttä 1Lohko A | Sija 1Ei aloitettu
Lohko B | Sija 1
2614:30A2 - B2Kenttä 2Lohko A | Sija 2Ei aloitettu
Lohko B | Sija 2
2714:50C1 - D1Kenttä 3Lohko C | Sija 1Ei aloitettu
Lohko D | Sija 1
2814:50C2 - D2Kenttä 4Lohko C | Sija 2Ei aloitettu
Lohko D | Sija 2
2915:10A3 - B3Kenttä 1Lohko A | Sija 3Ei aloitettu
Lohko B | Sija 3
3015:10A4 - B4Kenttä 2Lohko A | Sija 4Ei aloitettu
Lohko B | Sija 4
3115:30C3 - D3Kenttä 3Lohko C | Sija 3Ei aloitettu
Lohko D | Sija 3
3215:30C4 - D4Kenttä 4Lohko C | Sija 4Ei aloitettu
Lohko D | Sija 4

Sijoitusottelut

Lauantai 7.9.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
3316:105-6Kenttä 1A2 - B2 | Sija 1Ei aloitettu
C2 - D2 | Sija 1
3416:107-8Kenttä 2A2 - B2 | Sija 2Ei aloitettu
C2 - D2 | Sija 2
3516:409-10Kenttä 3A3 - B3 | Sija 1Ei aloitettu
C3 - D3 | Sija 1
3616:4011-12Kenttä 4A3 - B3 | Sija 2Ei aloitettu
C3 - D3 | Sija 2
3717:10FinaaliKenttä 1A1 - B1 | Sija 1Ei aloitettu
C1 - D1 | Sija 1
3817:10PronssiKenttä 2A1 - B1 | Sija 2Ei aloitettu
C1 - D1 | Sija 2
3917:4013-14Kenttä 3A4 - B4 | Sija 1Ei aloitettu
C4 - D4 | Sija 1
4017:4015-16Kenttä 4A4 - B4 | Sija 2Ei aloitettu
C4 - D4 | Sija 2