5. Tyttöjen OP Lohja cup 5. TYTTöJEN OP LOHJA CUP
18.8. - 19.8.2018 Asemanpellon Pallokentät, Harjun Urheilukeskus, Virkkalan Urheilukenttä, Nummen kenttä | Suomi

T12 Taso 3

Alkusarja

Lauantai 18.8.2018
AikaLohkoPaikkaTuomariJoukkueTulosJoukkueTila
109:00Lohko BHarjun Urheilukeskus, Harju 1Heikkinen, TimoIIF T060-3KJS T06-07Päättynyt
209:00Lohko CHarjun Urheilukeskus, Harju 2Hirvi, EliasEPS T06 musta0-0LoPa/ValkoinenPäättynyt
310:00Lohko DHarjun Urheilukeskus, Harju 1Pajunen, JoonaTiPS T06 vihreät2-0ViTaPäättynyt
410:00Lohko BHarjun Urheilukeskus, Harju 2Pajunen, JamiKJS T06-070-2JoKi/valkoinenPäättynyt
511:00Lohko CHarjun Urheilukeskus, Harju 1Heikkinen, TimoLoPa/Valkoinen0-3FC Vapsi T06-07Päättynyt
611:00Lohko DHarjun Urheilukeskus, Harju 2Hirvi, EliasViTa0-1KF/Koitto (KaKo)Päättynyt
712:00Lohko BHarjun Urheilukeskus, Harju 1Pajunen, JoonaJoKi/valkoinen1-3IIF T06Päättynyt
812:00Lohko CHarjun Urheilukeskus, Harju 2Pajunen, JamiFC Vapsi T06-073-1EPS T06 mustaPäättynyt
913:00Lohko DHarjun Urheilukeskus, Harju 1Heikkinen, TimoKF/Koitto (KaKo)0-2TiPS T06 vihreätPäättynyt

Sijoitusottelut

Lauantai 18.8.2018
AikaLohkoPaikkaTuomariJoukkueTulosJoukkueTila
1014:00Sijat 7-9Harjun Urheilukeskus, Harju 1Pajunen, JoonaViTa0-0LoPa/ValkoinenPäättynyt
1114:00Sijat 4-6Harjun Urheilukeskus, Harju 2Pajunen, JamiEPS T06 musta0-2JoKi/valkoinenPäättynyt
1214:30Sijat 1-3Harjun Urheilukeskus, Harju 1Pajunen, JoonaKJS T06-072-1TiPS T06 vihreätPäättynyt
1314:30Sijat 7-9Harjun Urheilukeskus, Harju 2Pajunen, JamiIIF T061-0ViTaPäättynyt
1415:00Sijat 4-6Harjun Urheilukeskus, Harju 1Heikkinen, TimoKF/Koitto (KaKo)0-2EPS T06 mustaPäättynyt
1515:00Sijat 1-3Harjun Urheilukeskus, Harju 2Hirvi, EliasFC Vapsi T06-071-1KJS T06-07Päättynyt
1615:30Sijat 7-9Harjun Urheilukeskus, Harju 1Pajunen, JoonaLoPa/Valkoinen0-3IIF T06Päättynyt
1715:30Sijat 4-6Harjun Urheilukeskus, Harju 2Hirvi, EliasJoKi/valkoinen4-0KF/Koitto (KaKo)Päättynyt
1816:00Sijat 1-3Harjun Urheilukeskus, Harju 1Pajunen, JamiTiPS T06 vihreät3-1FC Vapsi T06-07Päättynyt