Poikien 9. OP Lohja cup POIKIEN 9. OP LOHJA CUP
8.6. - 16.6.2019 Harjun Urheilukeskus , Asemanpellon kenttä, Virkkalan Urheilukenttä, Nummen kenttä | Suomi

P7 Vähemmän pelanneet (-12)

Sarja

Lauantai 8.6.2019
AikaLohkoPaikkaTuomariJoukkueTulosJoukkueTila
113:30Lohko CNummen kenttä, Nummi 1Vinkka, MicoLoPa/sininen2-1FC Wild/valkoinenPäättynyt
213:30Lohko CNummen kenttä, Nummi 2Uusikari, JuusoLTU/keltainen2-1PK-35/mustaPäättynyt
314:00Lohko CNummen kenttä, Nummi 1Uusikari, JuusoFC Wild/valkoinen0-1LePa/sininenPäättynyt
414:00Lohko DNummen kenttä, Nummi 2Saukkola, VilhelmiinaFC Wild/sininen0-2LTU/mustaPäättynyt
514:30Lohko DNummen kenttä, Nummi 1Vinkka, MicoPK-35 Raita4-0FC Wild/sininenPäättynyt
614:30Lohko DNummen kenttä, Nummi 2Saukkola, VilhelmiinaLePa/vihreä1-7FC Honka KetutPäättynyt
715:00Lohko CNummen kenttä, Nummi 1Vinkka, MicoLTU/keltainen6-0LoPa/sininenPäättynyt
815:00Lohko CNummen kenttä, Nummi 2Saukkola, VilhelmiinaFC Wild/valkoinen0-1NuPS/mustatPäättynyt
915:30Lohko CNummen kenttä, Nummi 1Vinkka, MicoLePa/sininen0-6PK-35/mustaPäättynyt
1015:30Lohko DNummen kenttä, Nummi 2Stenberg, IidaFC Honka Ketut1-2FC Wild/sininenPäättynyt
1116:00Lohko DNummen kenttä, Nummi 1Vinkka, MicoLePa/vihreä2-7LTU/mustaPäättynyt
1216:00Lohko DNummen kenttä, Nummi 2Stenberg, IidaPK-35 Raita1-0NuPS/sinisetPäättynyt
1316:30Lohko CNummen kenttä, Nummi 1Stolpe, KalleLoPa/sininen1-0NuPS/mustatPäättynyt
1416:30Lohko CNummen kenttä, Nummi 2Stenberg, IidaLePa/sininen0-2LTU/keltainenPäättynyt
1517:00Lohko CNummen kenttä, Nummi 1Stolpe, KallePK-35/musta3-1NuPS/mustatPäättynyt
1617:00Lohko DNummen kenttä, Nummi 2Stenberg, IidaNuPS/siniset5-2LePa/vihreäPäättynyt
1717:30Lohko DNummen kenttä, Nummi 1Stolpe, KalleFC Honka Ketut2-2PK-35 RaitaPäättynyt
1817:30Lohko DNummen kenttä, Nummi 2Vinkka, MicoNuPS/siniset0-3LTU/mustaPäättynyt
1918:00Lohko CNummen kenttä, Nummi 1Stenberg, IidaLePa/sininen1-0LoPa/sininenPäättynyt
2018:00Lohko CNummen kenttä, Nummi 2Vinkka, MicoPK-35/musta1-0FC Wild/valkoinenPäättynyt
2118:30Lohko CNummen kenttä, Nummi 1Stenberg, IidaNuPS/mustat1-5LTU/keltainenPäättynyt
2218:30Lohko DNummen kenttä, Nummi 2Vinkka, MicoFC Honka Ketut2-3NuPS/sinisetPäättynyt
2319:00Lohko DNummen kenttä, Nummi 1Stenberg, IidaFC Wild/sininen-LePa/vihreäPeruttu
2419:00Lohko DNummen kenttä, Nummi 2Vinkka, MicoLTU/musta0-1PK-35 RaitaPäättynyt
25Lohko CLoPa/sininen-PK-35/mustaPeruttu
26Lohko DNuPS/siniset-FC Wild/sininenPeruttu
27Lohko CNuPS/mustat-LePa/sininenPeruttu
28Lohko DLTU/musta-FC Honka KetutPeruttu
29Lohko CLTU/keltainen-FC Wild/valkoinenPeruttu
30Lohko DPK-35 Raita-LePa/vihreäPeruttu