Poikien 9. OP Lohja cup POIKIEN 9. OP LOHJA CUP
8.6. - 16.6.2019 Harjun Urheilukeskus , Asemanpellon kenttä, Virkkalan Urheilukenttä, Nummen kenttä | Suomi

P10 Kilpa (-09)

Alkusarja

Lauantai 15.6.2019
AikaLohkoPaikkaTuomariJoukkueTulosJoukkueTila
113:00Lohko AAsemanpellon kenttä, Asema 1Raitanen, EemilHooGee Barrakudat/sininen0-2PPS/mustaPäättynyt
213:00Lohko BAsemanpellon kenttä, Asema 2Pajunen, JasuFC Kasiysi/White1-0EIF P09Päättynyt
313:35Lohko CAsemanpellon kenttä, Asema 1Raitanen, EemilLoPa P09/sininen4-1KaPyPäättynyt
413:35Lohko DAsemanpellon kenttä, Asema 2Hirvi, EliasNuPS P09/musta0-1EBK P09/sininenPäättynyt
514:10Lohko AAsemanpellon kenttä, Asema 1Heikkinen, TimoFC Länsi-Uusimaa P099-2HooGee Barrakudat/sininenPäättynyt
614:10Lohko BAsemanpellon kenttä, Asema 2Hirvi, EliasPK-35/punainen1-2FC Kasiysi/WhitePäättynyt
714:45Lohko CAsemanpellon kenttä, Asema 1Raitanen, EemilNJS/musta1-2LoPa P09/sininenPäättynyt
814:45Lohko DAsemanpellon kenttä, Asema 2Pajunen, JasuFC Honka/musta6-2NuPS P09/mustaPäättynyt
915:20Lohko AAsemanpellon kenttä, Asema 1Raitanen, EemilPPS/musta0-1FC Länsi-Uusimaa P09Päättynyt
1015:20Lohko BAsemanpellon kenttä, Asema 2Pajunen, JasuEIF P093-0PK-35/punainenPäättynyt
1116:00Lohko CAsemanpellon kenttä, Asema 1Raitanen, EemilKaPy3-5NJS/mustaPäättynyt
1216:00Lohko DAsemanpellon kenttä, Asema 2Pajunen, JasuEBK P09/sininen0-1FC Honka/mustaPäättynyt

Sijoitusottelut vaihe 1

Sunnuntai 16.6.2019
AikaLohkoPaikkaTuomariJoukkueTulosJoukkueTila
1310:00Sijat 9-12Asemanpellon kenttä, Asema 1Pajunen, JamiHooGee Barrakudat/sininen9-2PK-35/punainenPäättynyt
1410:00Sijat 9-12Asemanpellon kenttä, Asema 2Pajunen, JoonaKaPy1-2NuPS P09/mustaPäättynyt
1510:35Sijat 1-8 eAsemanpellon kenttä, Asema 1Pajunen, JamiFC Länsi-Uusimaa P092-0EIF P09Päättynyt
1610:35Sijat 1-8 fAsemanpellon kenttä, Asema 2Pajunen, JoonaFC Kasiysi/White1-4NJS/mustaPäättynyt
1711:10Sijat 9-12Asemanpellon kenttä, Asema 1Pajunen, JamiKaPy5-0HooGee Barrakudat/sininenPäättynyt
1811:10Sijat 9-12Asemanpellon kenttä, Asema 2Pajunen, JoonaNuPS P09/musta3-2PK-35/punainenPäättynyt
1911:45Sijat 1-8 gAsemanpellon kenttä, Asema 1Pajunen, JamiLoPa P09/sininen2-0EBK P09/sininenPäättynyt
2011:45Sijat 1-8 hAsemanpellon kenttä, Asema 2Pajunen, JoonaFC Honka/musta1-2PPS/mustaPäättynyt
2112:20Sijat 9-12Asemanpellon kenttä, Asema 1Pajunen, JamiHooGee Barrakudat/sininen2-3NuPS P09/mustaPäättynyt
2212:20Sijat 9-12Asemanpellon kenttä, Asema 2Pajunen, JoonaPK-35/punainen0-5KaPyPäättynyt

Sjoitusottelut vaihe 2

Sunnuntai 16.6.2019
AikaLohkoPaikkaTuomariJoukkueTulosJoukkueTila
2313:00Sijat 5-8 iAsemanpellon kenttä, Asema 1Heikkinen, TimoEIF P092-1FC Kasiysi/WhitePäättynyt
2413:00Sijat 5-8 jAsemanpellon kenttä, Asema 2Hirvi, EliasEBK P09/sininen0-3FC Honka/mustaPäättynyt
2513:40Sijat 1-4 kAsemanpellon kenttä, Asema 1Heikkinen, TimoFC Länsi-Uusimaa P093-0NJS/mustaPäättynyt
2613:40Sijat 1-4 lAsemanpellon kenttä, Asema 2Hirvi, EliasLoPa P09/sininen5-6PPS/mustaPäättynyt

Sijoitusottelut vaihe 3

Sunnuntai 16.6.2019
AikaLohkoPaikkaTuomariJoukkueTulosJoukkueTila
2714:20Sijat 7-8Asemanpellon kenttä, Asema 2Hirvi, EliasFC Kasiysi/White3-0EBK P09/sininenPäättynyt
2814:20Sijat 5-6Asemanpellon kenttä, Asema 1Heikkinen, TimoEIF P092-1FC Honka/mustaPäättynyt
2915:00Sijat 3-4Asemanpellon kenttä, Asema 2Hirvi, EliasNJS/musta2-1LoPa P09/sininenPäättynyt
3015:00Sijat 1-2Asemanpellon kenttä, Asema 1Heikkinen, TimoFC Länsi-Uusimaa P090-1PPS/mustaPäättynyt