PK-35 Helsinki Open 2019 PK-35 HELSINKI OPEN 2019
27.4. - 28.4.2019 Pihlajamäen MagneCit Areena, Pihlajamäen tekonurmi, Myllypuron tekonurmi, Myllypuro Busmo Areena | Suomi

Pojat-11 Haaste

Alkulohkot

Lauantai 27.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
109:00Lohko APihlajamäen tekonurmi, Tekonurmi 1PK-35 Musta0-5TiPS Vihreä 3Päättynyt
209:00Lohko APihlajamäen tekonurmi, Tekonurmi 2PiTa Keltainen0-16PPJ Laru OranssiPäättynyt
309:30Lohko BPihlajamäen tekonurmi, Tekonurmi 1PK-35 Raita2-6TiPS Vihreä 2Päättynyt
409:30Lohko BPihlajamäen tekonurmi, Tekonurmi 2PPJ Eira Keltainen6-4LPS VihreätPäättynyt
510:00Lohko APihlajamäen tekonurmi, Tekonurmi 1PiTa Keltainen1-8PK-35 MustaPäättynyt
610:00Lohko APihlajamäen tekonurmi, Tekonurmi 2PPJ Laru Oranssi3-2TiPS Vihreä 3Päättynyt
710:30Lohko BPihlajamäen tekonurmi, Tekonurmi 1PPJ Eira Keltainen4-2PK-35 RaitaPäättynyt
810:30Lohko BPihlajamäen tekonurmi, Tekonurmi 2LPS Vihreät9-7TiPS Vihreä 2Päättynyt
911:00Lohko APihlajamäen tekonurmi, Tekonurmi 1PK-35 Musta2-7PPJ Laru OranssiPäättynyt
1011:00Lohko APihlajamäen tekonurmi, Tekonurmi 2TiPS Vihreä 314-0PiTa KeltainenPäättynyt
1111:30Lohko BPihlajamäen tekonurmi, Tekonurmi 1PK-35 Raita1-8LPS VihreätPäättynyt
1211:30Lohko BPihlajamäen tekonurmi, Tekonurmi 2TiPS Vihreä 21-3PPJ Eira KeltainenPäättynyt

Välierät

Sunnuntai 28.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1309:00Sijat 5-8Pihlajamäen tekonurmi, Tekonurmi 1PK-35 Musta1-0PK-35 RaitaPäättynyt
1409:00Sijat 5-8Pihlajamäen tekonurmi, Tekonurmi 2TiPS Vihreä 211-0PiTa KeltainenPäättynyt
1509:30Sijat 1-4Pihlajamäen tekonurmi, Tekonurmi 1PPJ Laru Oranssi4-1LPS VihreätPäättynyt
1609:30Sijat 1-4Pihlajamäen tekonurmi, Tekonurmi 2PPJ Eira Keltainen4-1TiPS Vihreä 3Päättynyt

Sijoitusottelut

Sunnuntai 28.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1710:00Sijat 7-8Pihlajamäen tekonurmi, Tekonurmi 1PK-35 Raita9-1PiTa KeltainenPäättynyt
1810:00Sijat 5-6Pihlajamäen tekonurmi, Tekonurmi 2PK-35 Musta1-4TiPS Vihreä 2Päättynyt
1910:30Sijat 3-4Pihlajamäen tekonurmi, Tekonurmi 1LPS Vihreät2-7TiPS Vihreä 3Päättynyt
2010:30Sijat 1-2Pihlajamäen tekonurmi, Tekonurmi 2PPJ Laru Oranssi2-1PPJ Eira KeltainenPäättynyt