PK-35 Helsinki Open 2019 PK-35 HELSINKI OPEN 2019
27.4. - 28.4.2019 Pihlajamäen MagneCit Areena, Pihlajamäen tekonurmi, Myllypuron tekonurmi, Myllypuro Busmo Areena | Suomi

Pojat-11 Harraste

Alkulohkot

Lauantai 27.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
112:00Lohko APihlajamäen tekonurmi, Tekonurmi 1PK-35 Valkoinen4-10TiPS Vihreä 4Päättynyt
212:00Lohko APihlajamäen tekonurmi, Tekonurmi 2EPS Pantterit United0-3LPS ValkoisetPäättynyt
312:30Lohko BPihlajamäen tekonurmi, Tekonurmi 1TiPS Vihreä 51-5PiTa PunainenPäättynyt
412:30Lohko BPihlajamäen tekonurmi, Tekonurmi 2PPJ Eira Punainen3-3JäPSPäättynyt
513:00Lohko APihlajamäen tekonurmi, Tekonurmi 1EPS Pantterit United6-1PK-35 ValkoinenPäättynyt
613:00Lohko APihlajamäen tekonurmi, Tekonurmi 2LPS Valkoiset2-4TiPS Vihreä 4Päättynyt
713:30Lohko BPihlajamäen tekonurmi, Tekonurmi 1PPJ Eira Punainen4-3TiPS Vihreä 5Päättynyt
813:30Lohko BPihlajamäen tekonurmi, Tekonurmi 2JäPS3-7PiTa PunainenPäättynyt
914:00Lohko APihlajamäen tekonurmi, Tekonurmi 1PK-35 Valkoinen2-8LPS ValkoisetPäättynyt
1014:00Lohko APihlajamäen tekonurmi, Tekonurmi 2TiPS Vihreä 40-3EPS Pantterit UnitedPäättynyt
1114:30Lohko BPihlajamäen tekonurmi, Tekonurmi 1TiPS Vihreä 53-4JäPSPäättynyt
1214:30Lohko BPihlajamäen tekonurmi, Tekonurmi 2PiTa Punainen5-1PPJ Eira PunainenPäättynyt

Välierät

Sunnuntai 28.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1311:00Sijat 5-8Pihlajamäen tekonurmi, Tekonurmi 1TiPS Vihreä 47-3TiPS Vihreä 5Päättynyt
1411:00Sijat 5-8Pihlajamäen tekonurmi, Tekonurmi 2PPJ Eira Punainen8-1PK-35 ValkoinenPäättynyt
1511:30Sijat 1-4Pihlajamäen tekonurmi, Tekonurmi 1LPS Valkoiset6-4JäPSPäättynyt
1611:30Sijat 1-4Pihlajamäen tekonurmi, Tekonurmi 2PiTa Punainen2-1EPS Pantterit UnitedPäättynyt

Sijoitusottelut

Sunnuntai 28.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1712:00Sijat 7-8Pihlajamäen tekonurmi, Tekonurmi 1TiPS Vihreä 53-1PK-35 ValkoinenPäättynyt
1812:00Sijat 5-6Pihlajamäen tekonurmi, Tekonurmi 2TiPS Vihreä 43-5PPJ Eira PunainenPäättynyt
1912:30Sijat 3-4Pihlajamäen tekonurmi, Tekonurmi 1JäPS0-7EPS Pantterit UnitedPäättynyt
2012:30Sijat 1-2Pihlajamäen tekonurmi, Tekonurmi 2LPS Valkoiset1-4PiTa PunainenPäättynyt