PK-35 Helsinki Open 2019 PK-35 HELSINKI OPEN 2019
27.4. - 28.4.2019 Pihlajamäen MagneCit Areena, Pihlajamäen tekonurmi, Myllypuron tekonurmi, Myllypuro Busmo Areena | Suomi

Pojat-12 Kilpa

Alkulohkot

Lauantai 27.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
109:00Lohko AMyllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 1PK-355-4NJS ArsenalPäättynyt
209:00Lohko AMyllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 2PPJ Laru Musta6-0PPJ Jätkäsaari ValkoinenPäättynyt
310:30Lohko AMyllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 1PPJ Laru Musta0-2PK-35Päättynyt
410:30Lohko AMyllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 2PPJ Jätkäsaari Valkoinen0-4NJS ArsenalPäättynyt
512:00Lohko AMyllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 1PK-358-1PPJ Jätkäsaari ValkoinenPäättynyt
612:00Lohko AMyllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 2NJS Arsenal1-4PPJ Laru MustaPäättynyt
713:30Lohko BMyllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 1EPS Punainen9-2KäPa BarcaPäättynyt
813:30Lohko BMyllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 2PPJ Jätkäsaari Sininen1-5FC Honka Sudet MustaPäättynyt
915:00Lohko BMyllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 1PPJ Jätkäsaari Sininen2-5EPS PunainenPäättynyt
1015:00Lohko BMyllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 2FC Honka Sudet Musta7-4KäPa BarcaPäättynyt
1116:30Lohko BMyllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 1EPS Punainen2-2FC Honka Sudet MustaPäättynyt
1217:00Lohko BMyllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 1KäPa Barca5-4PPJ Jätkäsaari SininenPäättynyt

Välierät

Sunnuntai 28.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1309:00Sijat 5-8Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 1NJS Arsenal1-4PPJ Jätkäsaari SininenPäättynyt
1409:00Sijat 5-8Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 2KäPa Barca7-0PPJ Jätkäsaari ValkoinenPäättynyt
1511:00Sijat 1-4Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 2PK-352-3FC Honka Sudet MustaPäättynyt
1611:00Sijat 1-4Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 3EPS Punainen3-1PPJ Laru MustaPäättynyt

Sijoitusottelut

Sunnuntai 28.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1710:00Sijat 7-8Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 1NJS Arsenal3-2VLPPJ Jätkäsaari ValkoinenPäättynyt
1810:00Sijat 5-6Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 2PPJ Jätkäsaari Sininen3-9KäPa BarcaPäättynyt
1912:00Sijat 3-4Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 1PK-351-4PPJ Laru MustaPäättynyt
2012:00Sijat 1-2Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 2FC Honka Sudet Musta6-3EPS PunainenPäättynyt