PK-35 Helsinki Open 2019 PK-35 HELSINKI OPEN 2019
27.4. - 28.4.2019 Pihlajamäen MagneCit Areena, Pihlajamäen tekonurmi, Myllypuron tekonurmi, Myllypuro Busmo Areena | Suomi

Pojat-12 Harraste

Alkulohkot

Lauantai 27.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
113:30Lohko AMyllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 3PK-35 Valkoinen0-19FC Honka Sudet KeltainenPäättynyt
214:00Lohko AMyllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 1PPJ Laru Punainen12-1PiTa KeltainenPäättynyt
314:00Lohko BMyllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 2PK-35 Raita5-4HPS 12/13Päättynyt
414:00Lohko BMyllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 3NJS ManU2-1HPS KeltainenPäättynyt
515:30Lohko AMyllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 1PPJ Laru Punainen8-2PK-35 ValkoinenPäättynyt
615:30Lohko AMyllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 2PiTa Keltainen3-11FC Honka Sudet KeltainenPäättynyt
715:30Lohko BMyllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 3NJS ManU1-8PK-35 RaitaPäättynyt
816:00Lohko BMyllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 1HPS Keltainen3-4HPS 12/13Päättynyt
917:00Lohko AMyllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 2PK-35 Valkoinen6-2PiTa KeltainenPäättynyt
1017:00Lohko AMyllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 3FC Honka Sudet Keltainen12-1PPJ Laru PunainenPäättynyt
1117:30Lohko BMyllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 2PK-35 Raita11-3HPS KeltainenPäättynyt
1217:30Lohko BMyllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 3HPS 12/134-5NJS ManUPäättynyt

Välierät

Sunnuntai 28.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1309:30Sijat 5-8Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 2PK-35 Valkoinen1-5HPS KeltainenPäättynyt
1409:30Sijat 5-8Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 3HPS 12/134-0PiTa KeltainenPäättynyt
1511:30Sijat 1-4Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 3FC Honka Sudet Keltainen6-0NJS ManUPäättynyt
1612:00Sijat 1-4Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 3PK-35 Raita5-2PPJ Laru PunainenPäättynyt

Sijoitusottelut

Sunnuntai 28.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1710:30Sijat 7-8Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 3PK-35 Valkoinen1-5PiTa KeltainenPäättynyt
1811:00Sijat 5-6Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 1HPS Keltainen3-1HPS 12/13Päättynyt
1913:00Sijat 3-4Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 1NJS ManU5-1PPJ Laru PunainenPäättynyt
2013:00Sijat 1-2Myllypuro Busmo Areena, Busmo Areena TN 2FC Honka Sudet Keltainen7-1PK-35 RaitaPäättynyt