Powered by
GameResultsOnline.com
tournament management
Finnish
English
International Showdown Tournament Vilnius 2023
1.6. - 4.6.2023 Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Trakai | Liettua
Naiset Kilpa
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Pelaajat
Miehet Kilpa
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Pelaajat
Miehet Kilpa
Naiset Kilpa
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Pelaajat
Women A
Naiset Kilpa
Lohkotilanteet
Women A
Pelaaja
Ott
V
H
TM-PM
+/-
Pst
1
Hanna Vilmi (FIN)
4
4
0
89 - 38
51
4
2
Dominika Czuj (POL)
4
2
2
82 - 73
9
2
3
Weronika Szynal (POL)
4
2
2
75 - 62
13
2
4
Graziana Mauro (ITA)
4
2
2
75 - 85
-10
2
5
Elīze Strazdiņa (LAT)
4
0
4
26 - 89
-63
0
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien otteluiden järjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Keskinäisten otteluiden erät +/- 4) Keskinäisten otteluiden eräpisteet +/- 5) Lohkon otteluiden voitetut erät 6) Lohkon otteluiden eräpisteet +/- 7) Arpa
Naiset Kilpa
Otteluohjelma
First Round
Pe 2.6.2023
1
Women A
09:15
Vilnius
Graziana Mauro (ITA)
Graziana Mauro (ITA)
Päättynyt
0 - 2
Weronika Szynal (POL)
Weronika Szynal (POL)
(11-14, 3-11)
Vygantas Mockūnas
2
Women A
09:15
Kaunas
Elīze Strazdiņa (LAT)
Elīze Strazdiņa (LAT)
Päättynyt
0 - 2
Dominika Czuj (POL)
Dominika Czuj (POL)
(0-12, 5-11)
Ingrida Gabrialavičiūtė
9
Women A
12:35
Klaipėda
Weronika Szynal (POL)
Weronika Szynal (POL)
Päättynyt
0 - 2
Hanna Vilmi (FIN)
Hanna Vilmi (FIN)
(4-11, 8-11)
Jurgita Jakonė
10
Women A
12:35
Vilnius
Elīze Strazdiņa (LAT)
Elīze Strazdiņa (LAT)
Päättynyt
0 - 2
Graziana Mauro (ITA)
Graziana Mauro (ITA)
(5-11, 7-11)
Lubomir Prask
17
Women A
16:30
Kaunas
Dominika Czuj (POL)
Dominika Czuj (POL)
Päättynyt
0 - 2
Hanna Vilmi (FIN)
Hanna Vilmi (FIN)
(9-11, 3-11)
Arturs Buda
18
Women A
16:30
Klaipėda
Weronika Szynal (POL)
Weronika Szynal (POL)
Päättynyt
2 - 0
Elīze Strazdiņa (LAT)
Elīze Strazdiņa (LAT)
(11-2, 11-2)
Vygantas Mockūnas
25
Women A
17:50
Klaipėda
Hanna Vilmi (FIN)
Hanna Vilmi (FIN)
Päättynyt
2 - 0
Elīze Strazdiņa (LAT)
Elīze Strazdiņa (LAT)
(11-2, 11-3)
Ingrida Gabrialavičiūtė
26
Women A
17:50
Trakai
Graziana Mauro (ITA)
Graziana Mauro (ITA)
Päättynyt
2 - 1
Dominika Czuj (POL)
Dominika Czuj (POL)
(6-12, 12-3, 12-10)
Artūrs Kalniņš
31
Women A
19:15
Vilnius
Hanna Vilmi (FIN)
Hanna Vilmi (FIN)
Päättynyt
2 - 0
Graziana Mauro (ITA)
Graziana Mauro (ITA)
(12-5, 11-4)
Arturs Buda
32
Women A
19:15
Kaunas
Dominika Czuj (POL)
Dominika Czuj (POL)
Päättynyt
2 - 0
Weronika Szynal (POL)
Weronika Szynal (POL)
(11-7, 11-9)
Artūrs Kalniņš
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com