Powered by
GameResultsOnline.com
tournament management
Czech
MM-Reiska 2022
22.7. - 23.7.2022 Vesanto, Vesannon Urheilukenttä | Finsko
Muži Zábava
Plán
Skupiny a umístění
Týmy
Muži Soutěž
Plán
Skupiny a umístění
Týmy
Ženy
Plán
Skupiny a umístění
Týmy
Smíšené
Plán
Skupiny a umístění
Týmy
Muži Soutěž
Muži Zábava
Ženy
Smíšené
Plán
Skupiny a umístění
Týmy
Muži Zábava
Plán
Alkulohkot
Pá 22.7.2022
1
Lohko G
15:00
Vesanto, Kenttä 1
FC Mätisäkit
FC Mätisäkit
Dokončeno
3 - 7
FC xXx
FC xXx
2
Lohko G
15:00
Vesanto, Kenttä 2
Kukkuu LA Kings
Kukkuu LA Kings
Dokončeno
4 - 1
Lapinlenkki
Lapinlenkki
3
Lohko H
15:00
Vesanto, Kenttä 3
Fc Jalkala
Fc Jalkala
Dokončeno
2 - 0
FC Warma Woitto
FC Warma Woitto
4
Lohko H
15:00
Vesanto, Kenttä 4
MCMLXIX
MCMLXIX
Dokončeno
2 - 0
Mäntylän Sepot
Mäntylän Sepot
5
Lohko I
15:40
Vesanto, Kenttä 3
Huuskonen Powerteam
Huuskonen Powerteam
Dokončeno
0 - 3
Keski-Suomen Betonivalu Oy
Keski-Suomen Betonivalu Oy
6
Lohko G
15:40
Vesanto, Kenttä 4
Mustasurma
Mustasurma
Dokončeno
3 - 3
FC Mätisäkit
FC Mätisäkit
7
Lohko H
16:00
Vesanto, Kenttä 1
Ryhmä rämä
Ryhmä rämä
Dokončeno
0 - 10
Fc Jalkala
Fc Jalkala
8
Lohko G
16:00
Vesanto, Kenttä 2
FC xXx
FC xXx
Dokončeno
0 - 2
Kukkuu LA Kings
Kukkuu LA Kings
9
Lohko H
16:00
Vesanto, Kenttä 4
MCMLXIX
MCMLXIX
Dokončeno
3 - 1
FC Warma Woitto
FC Warma Woitto
10
Lohko I
16:20
Vesanto, Kenttä 3
Armoamibille
Armoamibille
Dokončeno
1 - 3
Fc Eldoreino
Fc Eldoreino
11
Lohko G
16:40
Vesanto, Kenttä 4
Lapinlenkki
Lapinlenkki
Dokončeno
1 - 8
Mustasurma
Mustasurma
12
Lohko H
17:00
Vesanto, Kenttä 2
Mäntylän Sepot
Mäntylän Sepot
Dokončeno
3 - 2
Ryhmä rämä
Ryhmä rämä
13
Lohko I
17:20
Vesanto, Kenttä 3
Fc Eldoreino
Fc Eldoreino
Dokončeno
4 - 3
Huuskonen Powerteam
Huuskonen Powerteam
14
Lohko I
17:20
Vesanto, Kenttä 4
Niiniveenponnistus
Niiniveenponnistus
Dokončeno
2 - 4
Armoamibille
Armoamibille
15
Lohko K
17:20
Vesanto, Kenttä 2
Basebosse
Basebosse
Dokončeno
3 - 2
Eetarvii
Eetarvii
16
Lohko I
18:20
Vesanto, Kenttä 2
Keski-Suomen Betonivalu Oy
Keski-Suomen Betonivalu Oy
Dokončeno
1 - 0
Niiniveenponnistus
Niiniveenponnistus
17
Lohko K
18:20
Vesanto, Kenttä 3
Liimakoivet
Liimakoivet
Dokončeno
1 - 0
Tissiposket
Tissiposket
18
Lohko J
18:40
Vesanto, Kenttä 3
Beercules United
Beercules United
Dokončeno
0 - 5
FC Karhunkaatajat
FC Karhunkaatajat
19
Lohko J
18:40
Vesanto, Kenttä 4
FC WOLWB
FC WOLWB
Dokončeno
1 - 4
RaPs
RaPs
20
Lohko K
19:20
Vesanto, Kenttä 2
Eetarvii
Eetarvii
Dokončeno
1 - 3
Tissiposket
Tissiposket
21
Lohko K
19:20
Vesanto, Kenttä 4
Basebosse
Basebosse
Dokončeno
1 - 1
Liimakoivet
Liimakoivet
22
Lohko J
19:40
Vesanto, Kenttä 3
FC Karhunkaatajat
FC Karhunkaatajat
Dokončeno
1 - 6
FC WOLWB
FC WOLWB
23
Lohko J
19:40
RaPs
RaPs
Dokončeno
6 - 0
Beercules United
Beercules United
So 23.7.2022
24
Lohko H
09:40
Vesanto, Kenttä 1
FC Warma Woitto
FC Warma Woitto
Dokončeno
0 - 2
Ryhmä rämä
Ryhmä rämä
25
Lohko G
09:40
Vesanto, Kenttä 2
FC Mätisäkit
FC Mätisäkit
Dokončeno
0 - 4
Kukkuu LA Kings
Kukkuu LA Kings
26
Lohko G
09:40
Vesanto, Kenttä 3
FC xXx
FC xXx
Dokončeno
2 - 0
Lapinlenkki
Lapinlenkki
27
Lohko I
09:40
Vesanto, Kenttä 4
Armoamibille
Armoamibille
Dokončeno
3 - 1
Huuskonen Powerteam
Huuskonen Powerteam
28
Lohko J
10:00
Vesanto, Kenttä 2
FC Karhunkaatajat
FC Karhunkaatajat
Dokončeno
0 - 3
RaPs
RaPs
29
Lohko K
10:00
Tissiposket
Tissiposket
Dokončeno
2 - 1
Basebosse
Basebosse
30
Lohko I
10:00
Vesanto, Kenttä 4
Niiniveenponnistus
Niiniveenponnistus
Dokončeno
1 - 3
Fc Eldoreino
Fc Eldoreino
31
Lohko H
10:20
Vesanto, Kenttä 4
Fc Jalkala
Fc Jalkala
Dokončeno
0 - 2
MCMLXIX
MCMLXIX
32
Lohko H
11:20
Vesanto, Kenttä 3
FC Warma Woitto
FC Warma Woitto
Dokončeno
0 - 5
Mäntylän Sepot
Mäntylän Sepot
33
Lohko I
11:20
Vesanto, Kenttä 4
Armoamibille
Armoamibille
Dokončeno
1 - 3
Keski-Suomen Betonivalu Oy
Keski-Suomen Betonivalu Oy
34
Lohko G
11:40
Vesanto, Kenttä 3
Kukkuu LA Kings
Kukkuu LA Kings
Dokončeno
0 - 0
Mustasurma
Mustasurma
35
Lohko G
12:00
Vesanto, Kenttä 3
FC Mätisäkit
FC Mätisäkit
Dokončeno
2 - 0
Lapinlenkki
Lapinlenkki
36
Lohko H
12:00
Vesanto, Kenttä 4
MCMLXIX
MCMLXIX
Dokončeno
7 - 0
Ryhmä rämä
Ryhmä rämä
37
Lohko I
12:20
Vesanto, Kenttä 2
Huuskonen Powerteam
Huuskonen Powerteam
Dokončeno
0 - 4
Niiniveenponnistus
Niiniveenponnistus
38
Lohko K
12:20
Vesanto, Kenttä 3
Eetarvii
Eetarvii
Dokončeno
0 - 2
Liimakoivet
Liimakoivet
39
Lohko J
12:20
Vesanto, Kenttä 4
Beercules United
Beercules United
Dokončeno
0 - 2
FC WOLWB
FC WOLWB
40
Lohko G
12:40
Vesanto, Kenttä 1
FC xXx
FC xXx
Dokončeno
2 - 1
Mustasurma
Mustasurma
41
Lohko H
12:40
Vesanto, Kenttä 2
Mäntylän Sepot
Mäntylän Sepot
Dokončeno
1 - 3
Fc Jalkala
Fc Jalkala
42
Lohko I
13:00
Vesanto, Kenttä 3
Keski-Suomen Betonivalu Oy
Keski-Suomen Betonivalu Oy
Dokončeno
2 - 1
Fc Eldoreino
Fc Eldoreino
Sijoitusottelu J4 - K4
So 23.7.2022
46
Sijoitusottelu
13:40
Vesanto, Kenttä 2
Beercules United
Beercules United
Dokončeno
2 - 1
SO
Eetarvii
Eetarvii
Pudotuspelit (16 joukkuetta)
So 23.7.2022
47
Pudotuspeli 1
14:00
Vesanto, Kenttä 1
Kukkuu LA Kings
Kukkuu LA Kings
Dokončeno
2 - 1
Basebosse
Basebosse
48
Pudotuspeli 2
14:00
Vesanto, Kenttä 2
MCMLXIX
MCMLXIX
Dokončeno
2 - 0
FC Karhunkaatajat
FC Karhunkaatajat
49
Pudotuspeli 3
14:00
Vesanto, Kenttä 3
Keski-Suomen Betonivalu Oy
Keski-Suomen Betonivalu Oy
Dokončeno
3 - 1
Mäntylän Sepot
Mäntylän Sepot
50
Pudotuspeli 4
14:00
Vesanto, Kenttä 4
RaPs
RaPs
Dokončeno
3 - 0
Mustasurma
Mustasurma
51
Pudotuspeli 5
14:20
Vesanto, Kenttä 1
Liimakoivet
Liimakoivet
Dokončeno
3 - 2
FC Mätisäkit
FC Mätisäkit
52
Pudotuspeli 6
14:20
Vesanto, Kenttä 2
FC xXx
FC xXx
Dokončeno
3 - 1
FC WOLWB
FC WOLWB
53
Pudotuspeli 7
14:20
Vesanto, Kenttä 3
Fc Jalkala
Fc Jalkala
Dokončeno
1 - 0
Armoamibille
Armoamibille
54
Pudotuspeli 8
14:20
Vesanto, Kenttä 4
Fc Eldoreino
Fc Eldoreino
Dokončeno
4 - 1
Tissiposket
Tissiposket
Puolivälierät (8 joukkuetta)
So 23.7.2022
55
Puolivälierä 1
15:00
Vesanto, Kenttä 1
Kukkuu LA Kings
Kukkuu LA Kings
Dokončeno
3 - 2
MCMLXIX
MCMLXIX
56
Puolivälierä 2
15:00
Vesanto, Kenttä 2
Keski-Suomen Betonivalu Oy
Keski-Suomen Betonivalu Oy
Dokončeno
1 - 0
SO
RaPs
RaPs
57
Puolivälierä 3
15:00
Vesanto, Kenttä 3
FC xXx
FC xXx
Dokončeno
3 - 2
Liimakoivet
Liimakoivet
58
Puolivälierä 4
15:00
Vesanto, Kenttä 4
Fc Eldoreino
Fc Eldoreino
Dokončeno
3 - 4
SO
Fc Jalkala
Fc Jalkala
Välierät (4 joukkuetta)
So 23.7.2022
59
Välierä 1
16:00
Vesanto, Kenttä 1
Kukkuu LA Kings
Kukkuu LA Kings
Dokončeno
2 - 0
Keski-Suomen Betonivalu Oy
Keski-Suomen Betonivalu Oy
60
Välierä 2
16:00
Vesanto, Kenttä 2
FC xXx
FC xXx
Dokončeno
0 - 2
Fc Jalkala
Fc Jalkala
Sijat 3.-4.
So 23.7.2022
61
Pronssiottelu
16:45
Vesanto, Kenttä 2
Keski-Suomen Betonivalu Oy
Keski-Suomen Betonivalu Oy
Dokončeno
4 - 0
FC xXx
FC xXx
Sijat 1.-2.
So 23.7.2022
62
Finaali
16:45
Vesanto, Kenttä 1
Kukkuu LA Kings
Kukkuu LA Kings
Dokončeno
3 - 0
Fc Jalkala
Fc Jalkala
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com