Powered by
GameResultsOnline.com
tournament management
StH Pipolätkä
24.1. - 25.1.2020 Kaltiolampi, Stadion | Suomi
Pipolätkä 2020 -turnaus
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Joukkueet
Pipolätkä 2022
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Joukkueet
Pipolätkä 2020 -turnaus
Pipolätkä 2022
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Joukkueet
Pipolätkä 2020 -turnaus
Otteluohjelma
Alkusarja
Pe 24.1.2020
1
C LOHKO LÄNSI
13:20
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Lepattava Lätty
Lepattava Lätty
Päättynyt
14 - 2
West Hockey Team
West Hockey Team
Tapahtumat
2
B LOHKO LÄNSI
13:20
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Wilds
Wilds
Päättynyt
5 - 1
Oulu brOilers
Oulu brOilers
Tapahtumat
3
A LOHKO LÄNSI
13:20
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Playmates
Playmates
Päättynyt
4 - 11
Saunarekka
Saunarekka
Tapahtumat
4
D LOHKO LÄNSI
13:20
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Team Monomesta
Team Monomesta
Päättynyt
4 - 7
HC Rässärit
HC Rässärit
Tapahtumat
5
E LOHKO LÄNSI
13:40
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
UGI
UGI
Päättynyt
7 - 2
Norsemen HC
Norsemen HC
Tapahtumat
6
F LOHKO LÄNSI
13:40
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
KärppäDaamit
KärppäDaamit
Päättynyt
2 - 7
Hanssonit
Hanssonit
Tapahtumat
7
G LOHKO LÄNSI
13:40
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
AlanMummot
AlanMummot
Päättynyt
2 - 6
HC Pihvin Sonnit
HC Pihvin Sonnit
Tapahtumat
8
I LOHKO LÄNSI
13:40
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
SHB 82
SHB 82
Päättynyt
4 - 5
Vuottolahden Vauhti
Vuottolahden Vauhti
Tapahtumat
9
J LOHKO LÄNSI
14:00
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
HC Kiekkopojat
HC Kiekkopojat
Päättynyt
6 - 4
Ugly Ducks Torspo
Ugly Ducks Torspo
Tapahtumat
10
K LOHKO LÄNSI
14:00
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Jerusalemin Kiekkopojat
Jerusalemin Kiekkopojat
Päättynyt
4 - 3
Kulkukoirat
Kulkukoirat
Tapahtumat
11
L LOHKO ITÄ
14:20
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
HC Betoni
HC Betoni
Päättynyt
7 - 12
Blueteam
Blueteam
Tapahtumat
12
M LOHKO ITÄ
14:20
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Unikie 1
Unikie 1
Päättynyt
15 - 3
TRV
TRV
Tapahtumat
13
N LOHKO ITÄ
14:40
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Scandic
Scandic
Päättynyt
5 - 8
Unikie 2
Unikie 2
Tapahtumat
14
H LOHKO LÄNSI
14:40
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
BackyardPlayboys
BackyardPlayboys
Päättynyt
4 - 9
Musikat
Musikat
Tapahtumat
15
O LOHKO ITÄ
14:40
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Villelän Tunarit Legioona
Villelän Tunarit Legioona
Päättynyt
3 - 6
Ottavat Senaattorit
Ottavat Senaattorit
Tapahtumat
16
P LOHKO ITÄ
14:40
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
AC Höpöhilpat NMKY
AC Höpöhilpat NMKY
Päättynyt
5 - 7
Tunturipöllöt
Tunturipöllöt
Tapahtumat
17
Q LOHKO ITÄ
15:00
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Pienee Tilaa
Pienee Tilaa
Päättynyt
7 - 7
Kondyt
Kondyt
Tapahtumat
18
R LOHKO ITÄ
15:00
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Team Riipinen Restaurant
Team Riipinen Restaurant
Päättynyt
11 - 5
Kipeät Ukkelit
Kipeät Ukkelit
Tapahtumat
19
A LOHKO LÄNSI
15:20
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
HaKi
HaKi
Päättynyt
1 - 6
DYNAMO LEKA
DYNAMO LEKA
Tapahtumat
20
B LOHKO LÄNSI
15:20
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
RC Takapöllö
RC Takapöllö
Päättynyt
4 - 2
Keskikentän Keisarit
Keskikentän Keisarit
Tapahtumat
21
C LOHKO LÄNSI
15:40
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
NHL Without a Map
NHL Without a Map
Päättynyt
10 - 2
Sun City Surfers
Sun City Surfers
Tapahtumat
22
D LOHKO LÄNSI
15:40
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
HC Satulanhaistelijat
HC Satulanhaistelijat
Päättynyt
1 - 8
45 Allstars
45 Allstars
Tapahtumat
23
E LOHKO LÄNSI
15:40
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
HC Runsor Slim Fit
HC Runsor Slim Fit
Päättynyt
4 - 9
Ugly Ducks Hockey
Ugly Ducks Hockey
Tapahtumat
24
F LOHKO LÄNSI
15:40
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Lumovaaran TATE
Lumovaaran TATE
Päättynyt
6 - 3
HT Rubber Ducks
HT Rubber Ducks
Tapahtumat
25
H LOHKO LÄNSI
16:00
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Sawo Sultans
Sawo Sultans
Päättynyt
2 - 7
Team VFR
Team VFR
Tapahtumat
26
G LOHKO LÄNSI
16:00
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Varamiehet
Varamiehet
Päättynyt
11 - 1
Tirskuvat Turisijat
Tirskuvat Turisijat
Tapahtumat
27
I LOHKO LÄNSI
16:20
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
KeittoReipas
KeittoReipas
Päättynyt
1 - 4
Ballbears- 79
Ballbears- 79
Tapahtumat
28
J LOHKO LÄNSI
16:20
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Korpilätkä
Korpilätkä
Päättynyt
5 - 4
Ranta Rolex
Ranta Rolex
Tapahtumat
29
K LOHKO LÄNSI
16:40
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Waki lk
Waki lk
Päättynyt
4 - 1
EatRuka Shooters
EatRuka Shooters
Tapahtumat
30
L LOHKO ITÄ
16:40
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Rangerit
Rangerit
Päättynyt
10 - 1
HC Minions
HC Minions
Tapahtumat
31
M LOHKO ITÄ
16:40
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
HC Oulunbaari
HC Oulunbaari
Päättynyt
6 - 3
IHCU
IHCU
Tapahtumat
32
N LOHKO ITÄ
16:40
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Eezy
Eezy
Päättynyt
6 - 4
Flying Beavers
Flying Beavers
Tapahtumat
33
O LOHKO ITÄ
17:00
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Happy Hockey Team
Happy Hockey Team
Päättynyt
11 - 3
Mikkelin Kittaajat
Mikkelin Kittaajat
Tapahtumat
34
P LOHKO ITÄ
17:00
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
KieSu
KieSu
Päättynyt
3 - 10
Varmatappio
Varmatappio
Tapahtumat
35
Q LOHKO ITÄ
17:20
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Fat Cats
Fat Cats
Päättynyt
4 - 11
Jekku
Jekku
Tapahtumat
36
R LOHKO ITÄ
17:20
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Donkeynuts
Donkeynuts
Päättynyt
5 - 7
HC Gentlemen
HC Gentlemen
Tapahtumat
37
C LOHKO LÄNSI
17:40
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
NHL Without a Map
NHL Without a Map
Päättynyt
3 - 11
Lepattava Lätty
Lepattava Lätty
Tapahtumat
38
A LOHKO LÄNSI
17:40
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
HaKi
HaKi
Päättynyt
7 - 3
Playmates
Playmates
Tapahtumat
39
B LOHKO LÄNSI
17:40
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
RC Takapöllö
RC Takapöllö
Päättynyt
3 - 3
Wilds
Wilds
Tapahtumat
40
D LOHKO LÄNSI
17:40
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
HC Satulanhaistelijat
HC Satulanhaistelijat
Päättynyt
0 - 7
Team Monomesta
Team Monomesta
Tapahtumat
41
E LOHKO LÄNSI
18:00
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
HC Runsor Slim Fit
HC Runsor Slim Fit
Päättynyt
2 - 8
UGI
UGI
Tapahtumat
42
F LOHKO LÄNSI
18:00
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Lumovaaran TATE
Lumovaaran TATE
Päättynyt
4 - 1
KärppäDaamit
KärppäDaamit
Tapahtumat
43
G LOHKO LÄNSI
18:20
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Varamiehet
Varamiehet
Päättynyt
7 - 2
AlanMummot
AlanMummot
Tapahtumat
44
H LOHKO LÄNSI
18:20
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Sawo Sultans
Sawo Sultans
Päättynyt
3 - 3
BackyardPlayboys
BackyardPlayboys
Tapahtumat
45
I LOHKO LÄNSI
18:40
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
KeittoReipas
KeittoReipas
Päättynyt
11 - 2
SHB 82
SHB 82
Tapahtumat
46
J LOHKO LÄNSI
18:40
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Korpilätkä
Korpilätkä
Päättynyt
6 - 2
HC Kiekkopojat
HC Kiekkopojat
Tapahtumat
47
K LOHKO LÄNSI
18:40
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Waki lk
Waki lk
Päättynyt
4 - 3
Jerusalemin Kiekkopojat
Jerusalemin Kiekkopojat
Tapahtumat
48
L LOHKO ITÄ
18:40
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Rangerit
Rangerit
Päättynyt
7 - 1
HC Betoni
HC Betoni
Tapahtumat
49
O LOHKO ITÄ
19:20
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Happy Hockey Team
Happy Hockey Team
Päättynyt
4 - 5
Villelän Tunarit Legioona
Villelän Tunarit Legioona
Tapahtumat
50
M LOHKO ITÄ
19:20
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
HC Oulunbaari
HC Oulunbaari
Päättynyt
7 - 4
Unikie 1
Unikie 1
Tapahtumat
51
N LOHKO ITÄ
19:20
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Eezy
Eezy
Päättynyt
3 - 4
Scandic
Scandic
Tapahtumat
52
P LOHKO ITÄ
19:20
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
KieSu
KieSu
Päättynyt
5 - 7
AC Höpöhilpat NMKY
AC Höpöhilpat NMKY
Tapahtumat
La 25.1.2020
53
S LOHKO ITÄ
09:40
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
PPK
PPK
Päättynyt
11 - 8
Pirtsakat 1
Pirtsakat 1
Tapahtumat
54
U LOHKO ITÄ
09:40
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Pirtsakat 2
Pirtsakat 2
Päättynyt
1 - 12
A-Naalit
A-Naalit
Tapahtumat
55
T LOHKO ITÄ
09:40
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Jääkuutiot
Jääkuutiot
Päättynyt
2 - 2
CKallio HT
CKallio HT
Tapahtumat
56
U LOHKO ITÄ
09:40
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
KeRo
KeRo
Päättynyt
6 - 3
HC Kutemajärvi
HC Kutemajärvi
Tapahtumat
57
S LOHKO ITÄ
09:40
Stadion, Kenttä 6 - FIRMANBILEET.FI
Villelän Tunarit Academy
Villelän Tunarit Academy
Päättynyt
0 - 15
HC Sintit
HC Sintit
Tapahtumat
58
T LOHKO ITÄ
09:40
Stadion, Kenttä 7 - RADIO CITY
JJ
JJ
Päättynyt
4 - 1
Karleby Goats
Karleby Goats
Tapahtumat
59
Q LOHKO ITÄ
10:00
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Fat Cats
Fat Cats
Päättynyt
0 - 13
Pienee Tilaa
Pienee Tilaa
Tapahtumat
60
C LOHKO LÄNSI
10:00
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Sun City Surfers
Sun City Surfers
Päättynyt
4 - 11
West Hockey Team
West Hockey Team
Tapahtumat
61
R LOHKO ITÄ
10:00
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Donkeynuts
Donkeynuts
Päättynyt
8 - 2
Team Riipinen Restaurant
Team Riipinen Restaurant
Tapahtumat
62
D LOHKO LÄNSI
10:00
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
45 Allstars
45 Allstars
Päättynyt
5 - 9
HC Rässärit
HC Rässärit
Tapahtumat
63
A LOHKO LÄNSI
10:00
Stadion, Kenttä 6 - FIRMANBILEET.FI
DYNAMO LEKA
DYNAMO LEKA
Päättynyt
7 - 8
Saunarekka
Saunarekka
Tapahtumat
64
B LOHKO LÄNSI
10:00
Stadion, Kenttä 7 - RADIO CITY
Keskikentän Keisarit
Keskikentän Keisarit
Päättynyt
5 - 1
Oulu brOilers
Oulu brOilers
Tapahtumat
65
E LOHKO LÄNSI
10:20
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Ugly Ducks Hockey
Ugly Ducks Hockey
Päättynyt
0 - 0
Norsemen HC
Norsemen HC
Tapahtumat
66
F LOHKO LÄNSI
10:20
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
HT Rubber Ducks
HT Rubber Ducks
Päättynyt
4 - 5
Hanssonit
Hanssonit
Tapahtumat
67
H LOHKO LÄNSI
10:20
Stadion, Kenttä 6 - FIRMANBILEET.FI
Team VFR
Team VFR
Päättynyt
10 - 5
Musikat
Musikat
Tapahtumat
68
S LOHKO ITÄ
10:40
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
PPK
PPK
Päättynyt
9 - 1
Villelän Tunarit Academy
Villelän Tunarit Academy
Tapahtumat
69
T LOHKO ITÄ
10:40
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Jääkuutiot
Jääkuutiot
Päättynyt
10 - 3
JJ
JJ
Tapahtumat
70
G LOHKO LÄNSI
10:40
Stadion, Kenttä 8 - KAVLI
Tirskuvat Turisijat
Tirskuvat Turisijat
Päättynyt
6 - 10
HC Pihvin Sonnit
HC Pihvin Sonnit
Tapahtumat
71
K LOHKO LÄNSI
11:00
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
EatRuka Shooters
EatRuka Shooters
Päättynyt
8 - 3
Kulkukoirat
Kulkukoirat
Tapahtumat
72
I LOHKO LÄNSI
11:00
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Ballbears- 79
Ballbears- 79
Päättynyt
8 - 2
Vuottolahden Vauhti
Vuottolahden Vauhti
Tapahtumat
73
U LOHKO ITÄ
11:00
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
KeRo
KeRo
Päättynyt
16 - 2
Pirtsakat 2
Pirtsakat 2
Tapahtumat
74
J LOHKO LÄNSI
11:00
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Ranta Rolex
Ranta Rolex
Päättynyt
10 - 4
Ugly Ducks Torspo
Ugly Ducks Torspo
Tapahtumat
75
L LOHKO ITÄ
11:00
Stadion, Kenttä 7 - RADIO CITY
HC Minions
HC Minions
Päättynyt
2 - 10
Blueteam
Blueteam
Tapahtumat
76
M LOHKO ITÄ
11:00
Stadion, Kenttä 8 - KAVLI
IHCU
IHCU
Päättynyt
5 - 3
TRV
TRV
Tapahtumat
77
N LOHKO ITÄ
11:20
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Flying Beavers
Flying Beavers
Päättynyt
2 - 10
Unikie 2
Unikie 2
Tapahtumat
78
O LOHKO ITÄ
11:20
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Mikkelin Kittaajat
Mikkelin Kittaajat
Päättynyt
4 - 8
Ottavat Senaattorit
Ottavat Senaattorit
Tapahtumat
79
P LOHKO ITÄ
11:40
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Varmatappio
Varmatappio
Päättynyt
1 - 4
Tunturipöllöt
Tunturipöllöt
Tapahtumat
80
Q LOHKO ITÄ
11:40
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Jekku
Jekku
Päättynyt
5 - 4
Kondyt
Kondyt
Tapahtumat
81
R LOHKO ITÄ
11:40
Stadion, Kenttä 6 - FIRMANBILEET.FI
HC Gentlemen
HC Gentlemen
Päättynyt
10 - 2
Kipeät Ukkelit
Kipeät Ukkelit
Tapahtumat
82
S LOHKO ITÄ
11:40
Stadion, Kenttä 7 - RADIO CITY
Pirtsakat 1
Pirtsakat 1
Päättynyt
3 - 9
HC Sintit
HC Sintit
Tapahtumat
83
T LOHKO ITÄ
11:40
Stadion, Kenttä 8 - KAVLI
CKallio HT
CKallio HT
Päättynyt
5 - 1
Karleby Goats
Karleby Goats
Tapahtumat
84
C LOHKO LÄNSI
12:00
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Lepattava Lätty
Lepattava Lätty
Päättynyt
14 - 8
Sun City Surfers
Sun City Surfers
Tapahtumat
85
B LOHKO LÄNSI
12:00
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Wilds
Wilds
Päättynyt
7 - 4
Keskikentän Keisarit
Keskikentän Keisarit
Tapahtumat
86
D LOHKO LÄNSI
12:00
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Team Monomesta
Team Monomesta
Päättynyt
6 - 4
45 Allstars
45 Allstars
Tapahtumat
87
U LOHKO ITÄ
12:00
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
HC Kutemajärvi
HC Kutemajärvi
Päättynyt
2 - 5
A-Naalit
A-Naalit
Tapahtumat
88
A LOHKO LÄNSI
12:00
Stadion, Kenttä 6 - FIRMANBILEET.FI
Playmates
Playmates
Päättynyt
3 - 5
DYNAMO LEKA
DYNAMO LEKA
Tapahtumat
89
E LOHKO LÄNSI
12:20
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
UGI
UGI
Päättynyt
7 - 2
Ugly Ducks Hockey
Ugly Ducks Hockey
Tapahtumat
90
F LOHKO LÄNSI
12:20
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
KärppäDaamit
KärppäDaamit
Päättynyt
2 - 8
HT Rubber Ducks
HT Rubber Ducks
Tapahtumat
91
G LOHKO LÄNSI
12:20
Stadion, Kenttä 8 - KAVLI
AlanMummot
AlanMummot
Päättynyt
7 - 3
Tirskuvat Turisijat
Tirskuvat Turisijat
Tapahtumat
92
H LOHKO LÄNSI
12:40
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
BackyardPlayboys
BackyardPlayboys
Päättynyt
4 - 14
Team VFR
Team VFR
Tapahtumat
93
I LOHKO LÄNSI
12:40
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
SHB 82
SHB 82
Päättynyt
3 - 6
Ballbears- 79
Ballbears- 79
Tapahtumat
94
J LOHKO LÄNSI
12:40
Stadion, Kenttä 8 - KAVLI
HC Kiekkopojat
HC Kiekkopojat
Päättynyt
2 - 6
Ranta Rolex
Ranta Rolex
Tapahtumat
95
N LOHKO ITÄ
13:00
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Scandic
Scandic
Päättynyt
6 - 6
Flying Beavers
Flying Beavers
Tapahtumat
96
K LOHKO LÄNSI
13:00
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Jerusalemin Kiekkopojat
Jerusalemin Kiekkopojat
Päättynyt
2 - 13
EatRuka Shooters
EatRuka Shooters
Tapahtumat
97
L LOHKO ITÄ
13:00
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
HC Betoni
HC Betoni
Päättynyt
4 - 2
HC Minions
HC Minions
Tapahtumat
98
M LOHKO ITÄ
13:00
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Unikie 1
Unikie 1
Päättynyt
10 - 2
IHCU
IHCU
Tapahtumat
99
O LOHKO ITÄ
13:00
Stadion, Kenttä 6 - FIRMANBILEET.FI
Villelän Tunarit Legioona
Villelän Tunarit Legioona
Päättynyt
6 - 6
Mikkelin Kittaajat
Mikkelin Kittaajat
Tapahtumat
100
P LOHKO ITÄ
13:00
Stadion, Kenttä 7 - RADIO CITY
AC Höpöhilpat NMKY
AC Höpöhilpat NMKY
Päättynyt
5 - 7
Varmatappio
Varmatappio
Tapahtumat
101
Q LOHKO ITÄ
13:00
Stadion, Kenttä 8 - KAVLI
Pienee Tilaa
Pienee Tilaa
Päättynyt
7 - 7
Jekku
Jekku
Tapahtumat
102
R LOHKO ITÄ
13:20
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Team Riipinen Restaurant
Team Riipinen Restaurant
Päättynyt
4 - 9
HC Gentlemen
HC Gentlemen
Tapahtumat
103
S LOHKO ITÄ
13:20
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Villelän Tunarit Academy
Villelän Tunarit Academy
Päättynyt
10 - 4
Pirtsakat 1
Pirtsakat 1
Tapahtumat
104
T LOHKO ITÄ
13:20
Stadion, Kenttä 6 - FIRMANBILEET.FI
JJ
JJ
Päättynyt
1 - 3
CKallio HT
CKallio HT
Tapahtumat
105
U LOHKO ITÄ
13:20
Stadion, Kenttä 7 - RADIO CITY
Pirtsakat 2
Pirtsakat 2
Päättynyt
5 - 8
HC Kutemajärvi
HC Kutemajärvi
Tapahtumat
106
C LOHKO LÄNSI
13:40
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
West Hockey Team
West Hockey Team
Päättynyt
7 - 3
NHL Without a Map
NHL Without a Map
Tapahtumat
107
A LOHKO LÄNSI
13:40
Stadion, Kenttä 6 - FIRMANBILEET.FI
Saunarekka
Saunarekka
Päättynyt
9 - 4
HaKi
HaKi
Tapahtumat
108
B LOHKO LÄNSI
13:40
Stadion, Kenttä 7 - RADIO CITY
Oulu brOilers
Oulu brOilers
Päättynyt
3 - 10
RC Takapöllö
RC Takapöllö
Tapahtumat
109
D LOHKO LÄNSI
14:00
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
HC Rässärit
HC Rässärit
Päättynyt
9 - 4
HC Satulanhaistelijat
HC Satulanhaistelijat
Tapahtumat
110
E LOHKO LÄNSI
14:00
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Norsemen HC
Norsemen HC
Päättynyt
5 - 12
HC Runsor Slim Fit
HC Runsor Slim Fit
Tapahtumat
111
F LOHKO LÄNSI
14:00
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Hanssonit
Hanssonit
Päättynyt
7 - 9
Lumovaaran TATE
Lumovaaran TATE
Tapahtumat
112
G LOHKO LÄNSI
14:00
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
HC Pihvin Sonnit
HC Pihvin Sonnit
Päättynyt
3 - 5
Varamiehet
Varamiehet
Tapahtumat
113
H LOHKO LÄNSI
14:00
Stadion, Kenttä 6 - FIRMANBILEET.FI
Musikat
Musikat
Päättynyt
9 - 6
Sawo Sultans
Sawo Sultans
Tapahtumat
114
I LOHKO LÄNSI
14:00
Stadion, Kenttä 7 - RADIO CITY
Vuottolahden Vauhti
Vuottolahden Vauhti
Päättynyt
4 - 3
KeittoReipas
KeittoReipas
Tapahtumat
115
J LOHKO LÄNSI
14:00
Stadion, Kenttä 8 - KAVLI
Ugly Ducks Torspo
Ugly Ducks Torspo
Päättynyt
3 - 6
Korpilätkä
Korpilätkä
Tapahtumat
116
K LOHKO LÄNSI
14:20
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Kulkukoirat
Kulkukoirat
Päättynyt
3 - 8
Waki lk
Waki lk
Tapahtumat
117
L LOHKO ITÄ
14:20
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Blueteam
Blueteam
Päättynyt
9 - 2
Rangerit
Rangerit
Tapahtumat
118
M LOHKO ITÄ
14:20
Stadion, Kenttä 8 - KAVLI
TRV
TRV
Päättynyt
1 - 11
HC Oulunbaari
HC Oulunbaari
Tapahtumat
119
N LOHKO ITÄ
14:40
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Unikie 2
Unikie 2
Päättynyt
8 - 3
Eezy
Eezy
Tapahtumat
120
O LOHKO ITÄ
14:40
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Ottavat Senaattorit
Ottavat Senaattorit
Päättynyt
5 - 3
Happy Hockey Team
Happy Hockey Team
Tapahtumat
121
P LOHKO ITÄ
14:40
Stadion, Kenttä 8 - KAVLI
Tunturipöllöt
Tunturipöllöt
Päättynyt
5 - 3
KieSu
KieSu
Tapahtumat
122
Q LOHKO ITÄ
15:00
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Kondyt
Kondyt
Päättynyt
12 - 2
Fat Cats
Fat Cats
Tapahtumat
123
R LOHKO ITÄ
15:00
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Kipeät Ukkelit
Kipeät Ukkelit
Päättynyt
2 - 20
Donkeynuts
Donkeynuts
Tapahtumat
124
S LOHKO ITÄ
15:00
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
HC Sintit
HC Sintit
Päättynyt
5 - 2
PPK
PPK
Tapahtumat
125
T LOHKO ITÄ
15:00
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Karleby Goats
Karleby Goats
Päättynyt
3 - 13
Jääkuutiot
Jääkuutiot
Tapahtumat
126
U LOHKO ITÄ
15:00
Stadion, Kenttä 6 - FIRMANBILEET.FI
A-Naalit
A-Naalit
Päättynyt
2 - 4
KeRo
KeRo
Tapahtumat
Läntinen konferenssi 1/8 Finaalit
La 25.1.2020
127
1/8 OTTELU 1 -LÄNSI
16:00
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Saunarekka
Saunarekka
Päättynyt
5 - 4
Ballbears- 79
Ballbears- 79
Tapahtumat
128
1/8 OTTELU 2 -LÄNSI
16:00
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
RC Takapöllö
RC Takapöllö
Päättynyt
3 - 0
Korpilätkä
Korpilätkä
Tapahtumat
129
1/8 OTTELU 3 -LÄNSI
16:00
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Lepattava Lätty
Lepattava Lätty
Päättynyt
5 - 2
Waki lk
Waki lk
Tapahtumat
130
1/8 OTTELU 4 -LÄNSI
16:00
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
HC Rässärit
HC Rässärit
Päättynyt
16 - 2
DYNAMO LEKA
DYNAMO LEKA
Tapahtumat
131
1/8 OTTELU 5 -LÄNSI
16:00
Kaltiolampi, Kenttä 5 - DICK JOHNSON
UGI
UGI
Päättynyt
5 - 4
Wilds
Wilds
Tapahtumat
132
1/8 OTTELU 6 -LÄNSI
16:00
Stadion, Kenttä 6 - FIRMANBILEET.FI
Lumovaaran TATE
Lumovaaran TATE
Päättynyt
5 - 2
HC Pihvin Sonnit
HC Pihvin Sonnit
Tapahtumat
133
1/8 OTTELU 7 -LÄNSI
16:00
Stadion, Kenttä 7 - RADIO CITY
Varamiehet
Varamiehet
Päättynyt
10 - 3
Ranta Rolex
Ranta Rolex
Tapahtumat
134
1/8 OTTELU 8 -LÄNSI
16:00
Stadion, Kenttä 8 - KAVLI
Team VFR
Team VFR
Päättynyt
13 - 4
EatRuka Shooters
EatRuka Shooters
Tapahtumat
Itäinen konferenssi 1/8 Finaalit
La 25.1.2020
135
1/8 OTTELU 1-ITÄ
16:20
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Blueteam
Blueteam
Päättynyt
3 - 10
Jääkuutiot
Jääkuutiot
Tapahtumat
136
1/8 OTTELU 2-ITÄ
16:20
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
HC Oulunbaari
HC Oulunbaari
Päättynyt
2 - 3
KeRo
KeRo
Tapahtumat
137
1/8 OTTELU 3-ITÄ
16:20
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Unikie 2
Unikie 2
Päättynyt
4 - 5
Unikie 1
Unikie 1
Tapahtumat
138
1/8 OTTELU 4-ITÄ
16:20
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Ottavat Senaattorit
Ottavat Senaattorit
Päättynyt
3 - 7
Pienee Tilaa
Pienee Tilaa
Tapahtumat
139
1/8 OTTELU 5-ITÄ
16:20
Kaltiolampi, Kenttä 5 - DICK JOHNSON
Tunturipöllöt
Tunturipöllöt
Päättynyt
7 - 5
Donkeynuts
Donkeynuts
Tapahtumat
140
1/8 OTTELU 6-ITÄ
16:20
Stadion, Kenttä 6 - FIRMANBILEET.FI
Jekku
Jekku
Päättynyt
3 - 5
PPK
PPK
Tapahtumat
141
1/8 OTTELU 7-ITÄ
16:20
Stadion, Kenttä 7 - RADIO CITY
HC Gentlemen
HC Gentlemen
Päättynyt
5 - 2
CKallio HT
CKallio HT
Tapahtumat
142
1/8 OTTELU 8-ITÄ
16:20
Stadion, Kenttä 8 - KAVLI
HC Sintit
HC Sintit
Päättynyt
2 - 0
A-Naalit
A-Naalit
Tapahtumat
1/4 FINAALIT - VÄLIERÄT LÄNSI
La 25.1.2020
143
1/4 FINAALIT OTTELU 1-LÄNSI
17:00
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Saunarekka
Saunarekka
Päättynyt
9 - 2
RC Takapöllö
RC Takapöllö
Tapahtumat
144
1/4 FINAALIT OTTELU 2-LÄNSI
17:00
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Lepattava Lätty
Lepattava Lätty
Päättynyt
5 - 4
HC Rässärit
HC Rässärit
Tapahtumat
145
1/4 FINAALIT OTTELU 3-LÄNSI
17:00
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
UGI
UGI
Päättynyt
5 - 2
Lumovaaran TATE
Lumovaaran TATE
Tapahtumat
146
1/4 FINAALIT OTTELU 4-LÄNSI
17:00
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Varamiehet
Varamiehet
Päättynyt
7 - 6
Team VFR
Team VFR
Tapahtumat
1/4 FINAALIT - VÄLIERÄT ITÄ
La 25.1.2020
147
1/4 FINAALIT OTTELU 1-ITÄ
17:20
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Jääkuutiot
Jääkuutiot
Päättynyt
1 - 10
KeRo
KeRo
Tapahtumat
148
1/4 FINAALIT OTTELU 2-ITÄ
17:20
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Unikie 1
Unikie 1
Päättynyt
0 - 1
Pienee Tilaa
Pienee Tilaa
Tapahtumat
149
1/4 FINAALIT OTTELU 3-ITÄ
17:20
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Tunturipöllöt
Tunturipöllöt
Päättynyt
8 - 7
PPK
PPK
Tapahtumat
150
1/4 FINAALIT OTTELU 4-ITÄ
17:20
Kaltiolampi, Kenttä 5 - DICK JOHNSON
HC Gentlemen
HC Gentlemen
Päättynyt
2 - 6
HC Sintit
HC Sintit
Tapahtumat
VÄLIERÄT LÄNSI
La 25.1.2020
151
VÄLIERÄ 1-LÄNSI
17:50
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Saunarekka
Saunarekka
Päättynyt
3 - 4
Lepattava Lätty
Lepattava Lätty
Tapahtumat
152
VÄLIERÄ 2-LÄNSI
17:50
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
UGI
UGI
Päättynyt
4 - 5
Varamiehet
Varamiehet
Tapahtumat
VÄLIERÄT ITÄ
La 25.1.2020
153
VÄLIERÄ 1-ITÄ
17:50
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
KeRo
KeRo
Päättynyt
3 - 4
Pienee Tilaa
Pienee Tilaa
Tapahtumat
154
VÄLIERÄ 2-ITÄ
17:50
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Tunturipöllöt
Tunturipöllöt
Päättynyt
3 - 2
HC Sintit
HC Sintit
Tapahtumat
KONFERENSSIFINAALI LÄNSI
La 25.1.2020
155
FINAALI LÄNSI
18:20
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Lepattava Lätty
Lepattava Lätty
Päättynyt
5 - 2
Varamiehet
Varamiehet
Tapahtumat
KONFERENSSIFINAALI ITÄ
La 25.1.2020
156
FINAALI ITÄ
18:20
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Pienee Tilaa
Pienee Tilaa
Päättynyt
4 - 7
Tunturipöllöt
Tunturipöllöt
Tapahtumat
MITALIOTTELUT
La 25.1.2020
157
RUKA 2020 FINAALI
18:50
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Lepattava Lätty
Lepattava Lätty
Päättynyt
2 - 6
Tunturipöllöt
Tunturipöllöt
Tapahtumat
158
PRONSSIOTTELU
18:50
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Varamiehet
Varamiehet
Päättynyt
4 - 5
Pienee Tilaa
Pienee Tilaa
Tapahtumat
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com