Powered by
GameResultsOnline.com
tournament management
Finnish
KuPS P12 kevätturnaus
25.5. - 26.5.2024 Leppävirta | Suomi
Ilmoittautuminen ja hinnat
Ilmoittautuneet joukkueet
Pelitapa ja säännöt
Ruokailu ja majoitus
Turnauskartta
Ilmoittautuminen ja hinnat
Ilmoittautuneet joukkueet
Pelitapa ja säännöt
Ruokailu ja majoitus
Turnauskartta
P12 haastesarja
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Joukkueet
P12 kilpasarja
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Joukkueet
P12 kilpasarja
P12 haastesarja
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Joukkueet
Lohko B
P12 haastesarja
Lohkotilanteet
Lohko B
Joukkue
Ott
V
T
H
TM-PM
Pst
1
KuPS P11 Musta
0
0
0
0
0 - 0
0
2
Kultsu
0
0
0
0
0 - 0
0
3
Jippo Musta
0
0
0
0
0 - 0
0
4
OLS Sininen
0
0
0
0
0 - 0
0
5
SJK Kulta
0
0
0
0
0 - 0
0
6
PK-37 Sininen
0
0
0
0
0 - 0
0
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien otteluiden järjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Keskinäisten otteluiden maaliero 4) Keskinäisten otteluiden tehdyt maalit 5) Lohkon otteluiden maaliero 6) Lohkon otteluiden tehdyt maalit 7) Arpa
P12 haastesarja
Otteluohjelma
Alkulohkot
La 25.5.2024
7
Lohko B
12:50
Kenttä 1 TN
SJK Kulta
SJK Kulta
-
PK-37 Sininen
PK-37 Sininen
8
Lohko B
12:50
Kenttä 2 TN
Jippo Musta
Jippo Musta
-
OLS Sininen
OLS Sininen
9
Lohko B
12:50
Kenttä 3 LN
KuPS P11 Musta
KuPS P11 Musta
-
Kultsu
Kultsu
13
Lohko B
15:30
Kenttä 1 TN
PK-37 Sininen
PK-37 Sininen
-
OLS Sininen
OLS Sininen
14
Lohko B
15:30
Kenttä 2 TN
Jippo Musta
Jippo Musta
-
KuPS P11 Musta
KuPS P11 Musta
15
Lohko B
15:30
Kenttä 3 LN
Kultsu
Kultsu
-
SJK Kulta
SJK Kulta
16
Lohko B
16:50
Kenttä 1 TN
Kultsu
Kultsu
-
Jippo Musta
Jippo Musta
17
Lohko B
16:50
Kenttä 2 TN
KuPS P11 Musta
KuPS P11 Musta
-
PK-37 Sininen
PK-37 Sininen
18
Lohko B
16:50
Kenttä 3 LN
OLS Sininen
OLS Sininen
-
SJK Kulta
SJK Kulta
Su 26.5.2024
22
Lohko B
10:20
Kenttä 1 TN
SJK Kulta
SJK Kulta
-
Jippo Musta
Jippo Musta
23
Lohko B
10:20
Kenttä 2 TN
PK-37 Sininen
PK-37 Sininen
-
Kultsu
Kultsu
24
Lohko B
10:20
Kenttä 3 LN
KuPS P11 Musta
KuPS P11 Musta
-
OLS Sininen
OLS Sininen
28
Lohko B
13:00
Kenttä 1 TN
OLS Sininen
OLS Sininen
-
Kultsu
Kultsu
29
Lohko B
13:00
Kenttä 2 TN
SJK Kulta
SJK Kulta
-
KuPS P11 Musta
KuPS P11 Musta
30
Lohko B
13:00
Kenttä 3 LN
Jippo Musta
Jippo Musta
-
PK-37 Sininen
PK-37 Sininen
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com