Powered by
GameResultsOnline.com
tournament management
Finnish
Amber of Liepaja 2022
21.7. - 23.7.2022 Tiger, Monkey, Elephant, Puma, Alligator | Latvia
Women competition
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Pelaajat
Men competition
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Pelaajat
Men competition
Women competition
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Pelaajat
Group A
Women competition
Lohkotilanteet
Group A
Pelaaja
Ott
V
H
TM-PM
+/-
Pst
1
Hanna Vilmi(FIN)
4
4
0
90 - 31
59
4
2
Tiia Innos(EST)
4
3
1
79 - 45
34
3
3
Sabrina Schmitz(GER)
4
2
2
67 - 57
10
2
4
Pauline Arnould(FRA)
4
1
3
35 - 74
-39
1
5
Viktorija Dukaļska(LAT)
4
0
4
25 - 89
-64
0
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien otteluiden järjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Keskinäisten otteluiden erät +/- 4) Keskinäisten otteluiden eräpisteet +/- 5) Lohkon otteluiden voitetut erät 6) Lohkon otteluiden eräpisteet +/- 7) Arpa
Women competition
Otteluohjelma
Group Stage
To 21.7.2022
2
Group A
10:00
Elephant
Hanna Vilmi(FIN)
Hanna Vilmi(FIN)
Päättynyt
2 - 0
Pauline Arnould(FRA)
Pauline Arnould(FRA)
(11-3, 11-0)
Dāvids Eļjaševics(LAT)
6
Group A
10:30
Puma
Viktorija Dukaļska(LAT)
Viktorija Dukaļska(LAT)
Päättynyt
0 - 2
Tiia Innos(EST)
Tiia Innos(EST)
(1-11, 4-12)
Ingrida Gabrialaviciute(LTU)
7
Group A
11:30
Puma
Sabrina Schmitz(GER)
Sabrina Schmitz(GER)
Päättynyt
0 - 2
Hanna Vilmi(FIN)
Hanna Vilmi(FIN)
(3-12, 5-11)
Nauris Gladkovs(LAT)
8
Group A
11:30
Alligator
Viktorija Dukaļska(LAT)
Viktorija Dukaļska(LAT)
Päättynyt
0 - 2
Pauline Arnould(FRA)
Pauline Arnould(FRA)
(0-11, 6-11)
Jurgita Jakone(LTU)
13
Group A
12:30
Alligator
Tiia Innos(EST)
Tiia Innos(EST)
Päättynyt
2 - 0
Sabrina Schmitz(GER)
Sabrina Schmitz(GER)
(12-7, 11-7)
Ingrida Gabrialaviciute(LTU)
17
Group A
15:00
Alligator
Pauline Arnould(FRA)
Pauline Arnould(FRA)
Päättynyt
0 - 2
Tiia Innos(EST)
Tiia Innos(EST)
(2-11, 1-12)
Artūrs Būda(LAT)
21
Group A
16:00
Elephant
Hanna Vilmi(FIN)
Hanna Vilmi(FIN)
Päättynyt
2 - 0
Viktorija Dukaļska(LAT)
Viktorija Dukaļska(LAT)
(11-4, 11-6)
Jonas Riester(GER)
22
Group A
17:00
Tiger
Hanna Vilmi(FIN)
Hanna Vilmi(FIN)
Päättynyt
2 - 0
Tiia Innos(EST)
Tiia Innos(EST)
(11-9, 12-1)
Dāvids Eļjaševics(LAT)
28
Group A
18:00
Puma
Sabrina Schmitz(GER)
Sabrina Schmitz(GER)
Päättynyt
2 - 0
Viktorija Dukaļska(LAT)
Viktorija Dukaļska(LAT)
(11-1, 11-3)
Mateusz Prask(POL)
Pe 22.7.2022
31
Group A
09:30
Tiger
Pauline Arnould(FRA)
Pauline Arnould(FRA)
Päättynyt
0 - 2
Sabrina Schmitz(GER)
Sabrina Schmitz(GER)
(4-11, 3-12)
Artūrs Būda(LAT)
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com