Powered by GameResultsOnline.com tournament management

HARRASTENAISTEN TALVISARJA 2019/2020

1.10. - 30.9.2020 HS Areena, Tuusulan Kuplahalli | Suomi

Naiset Harraste
Otteluohjelma

Alkusarja

La 5.10.2019
1   Lohko A
18:10
HS Areena, 1
HJK Socrut
Päättynyt 2 - 0
LePa Lepakot
 
2   Lohko B
19:00
HS Areena, 1
KOPSE Huti
Päättynyt 2 - 0
FC TimAntti
 
La 12.10.2019
3   Lohko A
18:10
HS Areena, 1
PPS/Voimanaiset
Päättynyt 0 - 1
HJK Socrut
 
4   Lohko B
19:00
HS Areena, 1
KOPSE Huti
Päättynyt 8 - 0
Tups Ladies
 
La 19.10.2019
5   Lohko A
18:10
HS Areena, 1
LePa Lepakot
Päättynyt 1 - 1
FC Munkki
 
6   Lohko B
19:00
HS Areena, 1
Gnistan Akat/ keltainen
Päättynyt 0 - 5
KOPSE Huti
 
La 26.10.2019
7   Lohko A
18:10
HS Areena, 1
FC Munkki
Päättynyt 1 - 1
HJK Socrut
 
8   Lohko B
19:00
HS Areena, 1
FC TimAntti
Päättynyt 1 - 3
Gnistan Akat/ keltainen
 
La 9.11.2019
9   Lohko B
18:10
HS Areena, 1
FC Kasiysi Espoo, Kyllikit
Päättynyt 0 - 1
Tups Ladies
 
10   Lohko A
18:10
HS Areena, 2
HJK Socrut
Päättynyt 1 - 8
KaPy
 
La 23.11.2019
11   Lohko B
18:10
HS Areena, 1
Tups Ladies
Päättynyt 0 - 2
Gnistan Akat/ keltainen
 
12   Lohko B
18:10
HS Areena, 2
FC Kasiysi Espoo, Kyllikit
Päättynyt 1 - 4
FC TimAntti
 
13   Lohko A
19:00
HS Areena, 1
LePa Lepakot
Päättynyt 2 - 3
PPS/Voimanaiset
 
La 30.11.2019
14   Lohko A
18:10
HS Areena, 1
FC Munkki
Päättynyt 0 - 4
PPS/Voimanaiset
 
15   Lohko B
19:00
HS Areena, 1
FC Kasiysi Espoo, Kyllikit
Päättynyt 0 - 4
KOPSE Huti
 
La 18.1.2020
16   Lohko A
18:10
HS Areena, 1
KaPy
Päättynyt 4 - 0
LePa Lepakot
 
17   Lohko B
19:00
HS Areena, 1
Gnistan Akat/ keltainen
Päättynyt 0 - 2
FC Kasiysi Espoo, Kyllikit
 
18   Lohko A
20:00
HS Areena, 1
PPS/Voimanaiset
Päättynyt 1 - 0
KaPy
 
La 25.1.2020
19   Lohko B
18:10
HS Areena, 1
Tups Ladies
Päättynyt 0 - 1
FC TimAntti
 
La 8.2.2020
20   Lohko A
18:10
HS Areena, 1
KaPy
Päättynyt 3 - 2
FC Munkki
 

Sijoitusottelut

La 8.2.2020
21   Sijat 9-10 (paras 2:sta)
20:00
HS Areena, 2
LePa Lepakot
Päättynyt 1 - 0
FC Kasiysi Espoo, Kyllikit
 
La 29.2.2020
22   Sijat 5-8 I
18:10
HS Areena, 2
HJK Socrut
Päättynyt 1 - 0
Tups Ladies
 
23   Sijat 5-8 II
19:00
HS Areena, 2
FC TimAntti
Päättynyt 2 - 0
FC Munkki
 

Semifinaalit

La 29.2.2020
24   Semifinaali I
18:10
HS Areena, 1
PPS/Voimanaiset
Päättynyt 1 - 2
Gnistan Akat/ keltainen
 
25   Semifinaali II
19:00
HS Areena, 1
KOPSE Huti
Päättynyt 0 - 1
KaPy
 

Sijoitusotteluiden finaalit

La 19.9.2020
26   Sijat 7-8
17:00
HS Areena, 1
Tups Ladies
Päättynyt 1 - 2
FC Munkki
 
27   Sijat 5-6
17:00
HS Areena, 2
HJK Socrut
Päättynyt 3 - 2
FC TimAntti
 
La 26.9.2020
28   Sijat 9-10 (paras 2:sta)
19:00
HS Areena, 1
LePa Lepakot
Päättynyt 0 - 0
FC Kasiysi Espoo, Kyllikit
 

Finaalit

La 19.9.2020
29   Pronssiottelu
18:00
HS Areena, 1
PPS/Voimanaiset
Päättynyt 2 - 0
KOPSE Huti
 
30   Finaali
18:00
HS Areena, 2
Gnistan Akat/ keltainen
Päättynyt 1 - 4
KaPy
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2021 GameResultsOnline.com