Powered by GameResultsOnline.com tournament management

HARRASTENAISTEN TALVISARJA 2019/2020

1.10. - 30.9.2020 HS Areena, Tuusulan Kuplahalli | Suomi Ilmoittaudu

Naiset Harraste - Otteluohjelma

Alkusarja

La 5.10.2019
1
18:10
Lohko A
Päättynyt
HS Areena, 1
HJK Socrut
2
-
0
LePa Lepakot
2
19:00
Lohko B
Päättynyt
HS Areena, 1
KOPSE Huti
2
-
0
FC TimAntti
La 12.10.2019
3
18:10
Lohko A
Päättynyt
HS Areena, 1
PPS/Voimanaiset
0
-
1
HJK Socrut
4
19:00
Lohko B
Päättynyt
HS Areena, 1
KOPSE Huti
8
-
0
Tups Ladies
La 19.10.2019
5
18:10
Lohko A
Päättynyt
HS Areena, 1
LePa Lepakot
1
-
1
FC Munkki
6
19:00
Lohko B
Päättynyt
HS Areena, 1
Gnistan Akat/ keltainen
0
-
5
KOPSE Huti
La 26.10.2019
7
18:10
Lohko A
Päättynyt
HS Areena, 1
FC Munkki
1
-
1
HJK Socrut
8
19:00
Lohko B
Päättynyt
HS Areena, 1
FC TimAntti
1
-
3
Gnistan Akat/ keltainen
La 9.11.2019
9
18:10
Lohko B
Päättynyt
HS Areena, 1
FC Kasiysi Espoo, Kyllikit
0
-
1
Tups Ladies
10
18:10
Lohko A
Päättynyt
HS Areena, 2
HJK Socrut
1
-
8
KaPy
La 23.11.2019
11
18:10
Lohko B
Päättynyt
HS Areena, 1
Tups Ladies
0
-
2
Gnistan Akat/ keltainen
12
18:10
Lohko B
Päättynyt
HS Areena, 2
FC Kasiysi Espoo, Kyllikit
1
-
4
FC TimAntti
13
19:00
Lohko A
Päättynyt
HS Areena, 1
LePa Lepakot
2
-
3
PPS/Voimanaiset
La 30.11.2019
14
18:10
Lohko A
Päättynyt
HS Areena, 1
FC Munkki
0
-
4
PPS/Voimanaiset
15
19:00
Lohko B
Päättynyt
HS Areena, 1
FC Kasiysi Espoo, Kyllikit
0
-
4
KOPSE Huti
La 18.1.2020
16
18:10
Lohko A
Päättynyt
HS Areena, 1
KaPy
4
-
0
LePa Lepakot
17
19:00
Lohko B
Päättynyt
HS Areena, 1
Gnistan Akat/ keltainen
0
-
2
FC Kasiysi Espoo, Kyllikit
18
20:00
Lohko A
Päättynyt
HS Areena, 1
PPS/Voimanaiset
1
-
0
KaPy
La 25.1.2020
19
18:10
Lohko B
Päättynyt
HS Areena, 1
Tups Ladies
0
-
1
FC TimAntti
La 8.2.2020
20
18:10
Lohko A
Päättynyt
HS Areena, 1
KaPy
3
-
2
FC Munkki

Sijoitusottelut

La 8.2.2020
21
20:00
Sijat 9-10 (paras 2:sta)
Päättynyt
HS Areena, 2
LePa Lepakot
1
-
0
FC Kasiysi Espoo, Kyllikit
La 29.2.2020
22
18:10
Sijat 5-8 I
Päättynyt
HS Areena, 2
HJK Socrut
1
-
0
Tups Ladies
23
19:00
Sijat 5-8 II
Päättynyt
HS Areena, 2
FC TimAntti
2
-
0
FC Munkki

Semifinaalit

La 29.2.2020
24
18:10
Semifinaali I
Päättynyt
HS Areena, 1
PPS/Voimanaiset
1
-
2
Gnistan Akat/ keltainen
25
19:00
Semifinaali II
Päättynyt
HS Areena, 1
KOPSE Huti
0
-
1
KaPy

Sijoitusotteluiden finaalit

La 19.9.2020
26
17:00
Sijat 7-8
Ei aloitettu
HS Areena, 1
Tups Ladies
-
FC Munkki
27
17:00
Sijat 5-6
Ei aloitettu
HS Areena, 2
HJK Socrut
-
FC TimAntti
La 26.9.2020
28
19:00
Sijat 9-10 (paras 2:sta)
Ei aloitettu
HS Areena, 1
LePa Lepakot
-
FC Kasiysi Espoo, Kyllikit

Finaalit

La 19.9.2020
29
18:00
Pronssiottelu
Ei aloitettu
HS Areena, 1
PPS/Voimanaiset
-
KOPSE Huti
30
18:00
Finaali
Ei aloitettu
HS Areena, 2
Gnistan Akat/ keltainen
-
KaPy
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2020 GameResultsOnline.com