Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Panda Cup 2022 syksy

29.10. - 30.10.2022 Opinmäen tekonurmi, Matinkylä, Toppelund, Westend, Kauniaisten keskuskenttä | Suomi

Naiset Harraste
Otteluohjelma

Alkusarjat

La 29.10.2022
1   A
09:00
Opinmäen tekonurmi, A
LoPa Madness
Päättynyt 2 - 2
FC IDÄN HELMET
 
 
2   A
09:00
Opinmäen tekonurmi, B
FC Munkki
Päättynyt 0 - 0
HooGee Tornadonnat
 
 
3   B
09:30
Opinmäen tekonurmi, A
Fc Honka Maradonnat
Päättynyt 1 - 1
VJS / Kireet Pantterit
 
 
4   B
09:30
Opinmäen tekonurmi, B
FC Haka/BalloBöönat
Päättynyt 2 - 1
EIF HD
 
 
5   A
10:00
Opinmäen tekonurmi, A
FC Munkki
Päättynyt 0 - 3
FC IDÄN HELMET
 
 
6   A
10:00
Opinmäen tekonurmi, B
LoPa Madness
Päättynyt 2 - 1
HooGee Tornadonnat
 
 
7   B
10:30
Opinmäen tekonurmi, A
FC Haka/BalloBöönat
Päättynyt 0 - 0
VJS / Kireet Pantterit
 
 
8   B
10:30
Opinmäen tekonurmi, B
Fc Honka Maradonnat
Päättynyt 0 - 0
EIF HD
 
 
9   A
11:00
Opinmäen tekonurmi, A
HooGee Tornadonnat
Päättynyt 0 - 5
FC IDÄN HELMET
 
 
10   A
11:00
Opinmäen tekonurmi, B
LoPa Madness
Päättynyt 3 - 2
FC Munkki
 
 
11   C
11:30
Opinmäen tekonurmi, A
HooGee BT
Päättynyt 1 - 2
FC Kirkkonummi Ladies West
 
 
12   C
11:30
Opinmäen tekonurmi, B
HerTo/Näädät
Päättynyt 2 - 3
Pu-62 Maradonnat
 
 
13   D
12:00
Opinmäen tekonurmi, A
PaRi Pirtsakat pörriäiset
Päättynyt 0 - 4
EPS Naiset
 
 
14   B
12:00
Opinmäen tekonurmi, B
EIF HD
Päättynyt 1 - 0
VJS / Kireet Pantterit
 
 
15   C
12:30
Opinmäen tekonurmi, A
FC Kirkkonummi Ladies West
Päättynyt 4 - 0
HerTo/Näädät
 
 
16   C
12:30
Opinmäen tekonurmi, B
HooGee BT
Päättynyt 2 - 0
Pu-62 Maradonnat
 
 
17   D
13:00
Opinmäen tekonurmi, A
EPS Naiset
Päättynyt 1 - 1
PEP Naiset
 
 
18   B
13:00
Opinmäen tekonurmi, B
Fc Honka Maradonnat
Päättynyt 1 - 1
FC Haka/BalloBöönat
 
 
19   C
13:30
Opinmäen tekonurmi, A
Pu-62 Maradonnat
Päättynyt 0 - 2
FC Kirkkonummi Ladies West
 
 
20   C
13:30
Opinmäen tekonurmi, B
HerTo/Näädät
Päättynyt 1 - 4
HooGee BT
 
 
21   D
14:00
Opinmäen tekonurmi, A
PEP Naiset
Päättynyt 2 - 0
PaRi Pirtsakat pörriäiset
 
 

Jatko-ottelut

La 29.10.2022
22   13-15
14:00
Opinmäen tekonurmi, B
HooGee Tornadonnat
Päättynyt 0 - 1
 RPK
VJS / Kireet Pantterit
 
 
23   9-12 AB
14:30
Opinmäen tekonurmi, A
FC Munkki
Päättynyt 1 - 3
Fc Honka Maradonnat
 
 
24   1-4 AB
14:30
Opinmäen tekonurmi, B
FC IDÄN HELMET
Päättynyt 0 - 4
FC Haka/BalloBöönat
 
 
25   5-8 AB
15:00
Opinmäen tekonurmi, A
LoPa Madness
Päättynyt 0 - 5
EIF HD
 
 
26   13-15
15:00
Opinmäen tekonurmi, B
HerTo/Näädät
Päättynyt 1 - 2
 RPK
HooGee Tornadonnat
 
 
27   9-12 CD
15:30
Opinmäen tekonurmi, A
Pu-62 Maradonnat
Päättynyt 0 - 4
PaRi Pirtsakat pörriäiset
 
 
28   1-4 CD
15:30
Opinmäen tekonurmi, B
FC Kirkkonummi Ladies West
Päättynyt 1 - 4
EPS Naiset
 
 
29   5-8 CD
16:00
Opinmäen tekonurmi, A
HooGee BT
Päättynyt 0 - 3
PEP Naiset
 
 
30   13-15
16:00
Opinmäen tekonurmi, B
VJS / Kireet Pantterit
Päättynyt 1 - 0
HerTo/Näädät
 
 

Sijoitusottelut

La 29.10.2022
31   11-12
16:30
Opinmäen tekonurmi, A
FC Munkki
Päättynyt 2 - 0
Pu-62 Maradonnat
 
 
32   9-10
16:30
Opinmäen tekonurmi, B
Fc Honka Maradonnat
Päättynyt 0 - 1
 RPK
PaRi Pirtsakat pörriäiset
 
 
33   7-8
17:00
Opinmäen tekonurmi, A
LoPa Madness
Päättynyt 0 - 1
HooGee BT
 
 
34   5-6
17:00
Opinmäen tekonurmi, B
EIF HD
Päättynyt 0 - 5
PEP Naiset
 
 
35   3-4
17:30
Opinmäen tekonurmi, A
FC IDÄN HELMET
Päättynyt 2 - 3
 RPK
FC Kirkkonummi Ladies West
 
 
36   1-2
17:30
Opinmäen tekonurmi, B
FC Haka/BalloBöönat
Päättynyt 0 - 1
EPS Naiset
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com