Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Hurrikaani Cup 2019

24.8. - 25.8.2019 Jyväskylä, Tikkakoski, Laukaa | Suomi
Lauantai 24.8.2019
Jyväskylä, 1 @ 18:45
Cobrat
Tuto Blue

Cobrat

Tuto Blue

2 - 7

(Päättynyt)
 
Maalit
 
Takalo Jiri (Korkiakoski Nuutti, Sipilä Arttu)
1 - 0
07:19
07:19
1 - 0
Takalo Jiri (Korkiakoski Nuutti, Sipilä Arttu)
10:05
1 - 1
Daniel Zimanyi AV
10:05
1 - 1
Daniel Zimanyi av
14:16
1 - 2
Daniel Zimanyi (Werner Reinikainen, Eerik Wallenius)
14:16
1 - 2
Daniel Zimanyi (Werner Reinikainen, Eerik Wallenius)
17:34
1 - 3
Sulo Hotanen YV (Valtteri Kaukokari, Pyry Vilhunen)
17:34
1 - 3
Sulo Hotanen yv (Valtteri Kaukokari, Pyry Vilhunen)
Kalliokoski Tuukka
2 - 3
18:17
18:17
2 - 3
Kalliokoski Tuukka
21:22
2 - 4
Daniel Zimanyi (Eerik Wallenius)
21:22
2 - 4
Daniel Zimanyi (Eerik Wallenius)
23:20
2 - 5
Atte Uusikartano YV (Werner Reinikainen, Aleksi Ristimäki)
23:20
2 - 5
Atte Uusikartano yv (Werner Reinikainen, Aleksi Ristimäki)
26:19
2 - 6
Aaron Paju (Atte Uusikartano, Onni Rannikko)
26:19
2 - 6
Aaron Paju (Atte Uusikartano, Onni Rannikko)
28:53
2 - 7
Kolos Feher (Daniel Zimanyi, Eeli Uotila)
28:53
2 - 7
Kolos Feher (Daniel Zimanyi, Eeli Uotila)
 
Rangaistukset
 
08:53
2 min
Onni Rannikko ( Mailasta kiinnipitäminen)
08:53
2 min
Onni Rannikko ( Mailasta kiinnipitäminen)
Kaarlela Eeli (Kampitus)
2 min
15:37
15:37
2 min
Kaarlela Eeli (Kampitus)
Sipilä Arttu (Liian monta pelaajaa jäällä)
2 min
22:10
22:10
2 min
Sipilä Arttu (Liian monta pelaajaa jäällä)
 
Maalivahtien torjunnat
 
Kankanpää Iina 10 + 0
 
Arttu Pajunen 8 + 0
Cobrat, Kankanpää Iina
10 + 0
Tuto Blue, Arttu Pajunen
8 + 0
 
Kokoonpanot
 
Kankanpää Iina23
Pyy Olavi31
Kaarlela Eeli6
Kalliokoski Tuukka9
Markkanen Sakari10
Äijälä Aatos11
Törmäkangas Joona14(C)
Takalo Jiri36
Karihtala Santeri68
Sipilä Arttu81
Kankaanpää Mico88
Korkiakoski Nuutti95(A)
 
35Ville Heikkinen
40Arttu Pajunen
7Werner Reinikainen
9Aaron Paju
(A)11Sulo Hotanen
(A)14Onni Rannikko
16Aron Ehro
21Valtteri Kaukokari
25Eeli Uotila
27Pyry Vilhunen
28Kolos Feher
29Aleksi Ristimäki
32Daniel Zimanyi
33Eerik Wallenius
(C)34Atte Uusikartano
36Olavi Valta
39Justus Kivilähde
Cobrat
23
Kankanpää Iina
31
Pyy Olavi
6
Kaarlela Eeli
9
Kalliokoski Tuukka
10
Markkanen Sakari
11
Äijälä Aatos
14
(C)
Törmäkangas Joona
36
Takalo Jiri
68
Karihtala Santeri
81
Sipilä Arttu
88
Kankaanpää Mico
95
(A)
Korkiakoski Nuutti
Tuto Blue
35
Ville Heikkinen
40
Arttu Pajunen
7
Werner Reinikainen
9
Aaron Paju
11
(A)
Sulo Hotanen
14
(A)
Onni Rannikko
16
Aron Ehro
21
Valtteri Kaukokari
25
Eeli Uotila
27
Pyry Vilhunen
28
Kolos Feher
29
Aleksi Ristimäki
32
Daniel Zimanyi
33
Eerik Wallenius
34
(C)
Atte Uusikartano
36
Olavi Valta
39
Justus Kivilähde
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2020 GameResultsOnline.com