Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Hurrikaani Cup 2019

24.8. - 25.8.2019 Jyväskylä, Tikkakoski, Laukaa | Suomi
Sunnuntai 25.8.2019
Jyväskylä, 2 @ 12:00
Kurra
Cobrat

Kurra

Cobrat

0 - 6

(Päättynyt)
 
Maalit
 
07:03
0 - 1
Kankaanpää Mico TV (Törmäkangas Joona)
07:03
0 - 1
Kankaanpää Mico tv (Törmäkangas Joona)
08:46
0 - 2
Kalliokoski Tuukka TV
08:46
0 - 2
Kalliokoski Tuukka tv
18:35
0 - 3
Markkanen Sakari TV (Kaarlela Eeli, Kalliokoski Tuukka)
18:35
0 - 3
Markkanen Sakari tv (Kaarlela Eeli, Kalliokoski Tuukka)
21:12
0 - 4
Kaarlela Eeli SR (Markkanen Sakari)
21:12
0 - 4
Kaarlela Eeli sr (Markkanen Sakari)
23:16
0 - 5
Kankaanpää Mico AV (Markkanen Sakari)
23:16
0 - 5
Kankaanpää Mico av (Markkanen Sakari)
23:50
0 - 6
Markkanen Sakari TV
23:50
0 - 6
Markkanen Sakari tv
 
Rangaistukset
 
Veijalainen Jerkko (Pään tai niskan alueelle kohdistuva taklaus)
2 min
12:53
12:53
2 min
Veijalainen Jerkko (Pään tai niskan alueelle kohdistuva taklaus)
Veijalainen Jerkko (Pään tai niskan alueelle kohdistuva taklaus)
10 min
14:53
14:53
10 min
Veijalainen Jerkko (Pään tai niskan alueelle kohdistuva taklaus)
21:42
2 min
Kaarlela Eeli (Estäminen)
21:42
2 min
Kaarlela Eeli (Estäminen)
 
Maalivahtien torjunnat
 
Wilkman Matias 20 + 0
 
Pyy Olavi 11 + 0
Kurra, Wilkman Matias
20 + 0
Cobrat, Pyy Olavi
11 + 0
 
Kokoonpanot
 
Wilkman Matias32
Pulkkanen Olli40
Murole Kalle4
Haanpalo Ilmari10
Kemppainen Jami15
Pyylöniemi Santeri20
Veijalainen Jerkko23
Heinonen Aarre27
Elg Aleksi25
Arajuuri Alvar52
Suominen Pyry71
Tujunen Lari97
Mäkipää Anthony9
Rauma Eino8
Aunesluoma Alvar11
 
23Kankanpää Iina
31Pyy Olavi
6Kaarlela Eeli
9Kalliokoski Tuukka
10Markkanen Sakari
11Äijälä Aatos
(C)14Törmäkangas Joona
36Takalo Jiri
68Karihtala Santeri
81Sipilä Arttu
88Kankaanpää Mico
(A)95Korkiakoski Nuutti
Kurra
32
Wilkman Matias
40
Pulkkanen Olli
4
Murole Kalle
10
Haanpalo Ilmari
15
Kemppainen Jami
20
Pyylöniemi Santeri
23
Veijalainen Jerkko
27
Heinonen Aarre
25
Elg Aleksi
52
Arajuuri Alvar
71
Suominen Pyry
97
Tujunen Lari
9
Mäkipää Anthony
8
Rauma Eino
11
Aunesluoma Alvar
Cobrat
23
Kankanpää Iina
31
Pyy Olavi
6
Kaarlela Eeli
9
Kalliokoski Tuukka
10
Markkanen Sakari
11
Äijälä Aatos
14
(C)
Törmäkangas Joona
36
Takalo Jiri
68
Karihtala Santeri
81
Sipilä Arttu
88
Kankaanpää Mico
95
(A)
Korkiakoski Nuutti
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2020 GameResultsOnline.com