Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Hurrikaani Cup 2019

24.8. - 25.8.2019 Jyväskylä, Tikkakoski, Laukaa | Suomi
Lauantai 24.8.2019
Tikkakoski, 1 @ 19:30
K Laser AA
Kuhmon KivaHT

K Laser AA

Kuhmon KivaHT

1 - 8

(Päättynyt)
 
Maalit
 
11:01
0 - 1
Heikkinen Verneri (Karjalainen Adam, Pikkarainen Veikka)
11:01
0 - 1
Heikkinen Verneri (Karjalainen Adam, Pikkarainen Veikka)
13:16
0 - 2
Mikkonen Niko (Heikkinen Konsta)
13:16
0 - 2
Mikkonen Niko (Heikkinen Konsta)
14:29
0 - 3
Hoffren Jarno YV (Pääkkönen Herkko)
14:29
0 - 3
Hoffren Jarno yv (Pääkkönen Herkko)
15:58
0 - 4
Mikkonen Niko YV (Heikkinen Verneri, Uhlbäck Topias)
15:58
0 - 4
Mikkonen Niko yv (Heikkinen Verneri, Uhlbäck Topias)
21:04
0 - 5
Mikkonen Niko
21:04
0 - 5
Mikkonen Niko
21:57
0 - 6
Hoffren Jarno
21:57
0 - 6
Hoffren Jarno
24:51
0 - 7
Uhlbäck Topias
24:51
0 - 7
Uhlbäck Topias
Mikkonen Joel (Selander Jura)
1 - 7
25:10
25:10
1 - 7
Mikkonen Joel (Selander Jura)
26:31
1 - 8
Karppinen Lasse (Heikkinen Konsta)
26:31
1 - 8
Karppinen Lasse (Heikkinen Konsta)
 
Rangaistukset
 
05:38
2 min
Karppinen Lasse (Pään tai niskan alueelle kohdistuva taklaus)
05:38
2 min
Karppinen Lasse (Pään tai niskan alueelle kohdistuva taklaus)
Tapio Milla (Kiinnipitäminen)
2 min
07:22
07:22
2 min
Tapio Milla (Kiinnipitäminen)
07:38
10 min
Karppinen Lasse (Pään tai niskan alueelle kohdistuva taklaus)
07:38
10 min
Karppinen Lasse (Pään tai niskan alueelle kohdistuva taklaus)
Moilanen Nemo (Potkaiseminen)
25 min
13:16
13:16
25 min
Moilanen Nemo (Potkaiseminen)
Kiviniemi Otto (Kampitus)
2 min
14:29
14:29
2 min
Kiviniemi Otto (Kampitus)
 
Maalivahtien torjunnat
 
Luukkonen Aarno 15 + 7
 
Ruotsalainen Otto 5 + 12
K Laser AA, Luukkonen Aarno
15 + 7
Kuhmon KivaHT, Ruotsalainen Otto
5 + 12
 
Kokoonpanot
 
Eskola Elias30
Luukkonen Aarno31
Pakarinen Totte36
Zheng Hanbing2
Malila Daniel7
Viuhkola Joona9
Metsämäki Kevin14
Tapio Milla16
Kerälä Kasper19
Korkiakoski Matleena23
Siira Neea24
Mikkonen Joel33
Laurila Elias34
Moilanen Eelis44
Moilanen Nemo46
Kiviniemi Otto47
Selander Jura71
Sulkala Urho86
 
41Ruotsalainen Otto
3Karppinen Lasse
5Mikkonen Juho
6Pietikäinen Vilho
12Hoffren Jarno
21Heikkinen Verneri
23Pikkarainen Veikka
26Karjalainen Adam
28Pääkkönen Eetu
(C)65Uhlbäck Topias
(A)62Heikkinen Konsta
(A)67Pääkkönen Herkko
68Mikkonen Niko
40Jusa Haverinen
K Laser AA
30
Eskola Elias
31
Luukkonen Aarno
36
Pakarinen Totte
2
Zheng Hanbing
7
Malila Daniel
9
Viuhkola Joona
14
Metsämäki Kevin
16
Tapio Milla
19
Kerälä Kasper
23
Korkiakoski Matleena
24
Siira Neea
33
Mikkonen Joel
34
Laurila Elias
44
Moilanen Eelis
46
Moilanen Nemo
47
Kiviniemi Otto
71
Selander Jura
86
Sulkala Urho
Kuhmon KivaHT
41
Ruotsalainen Otto
3
Karppinen Lasse
5
Mikkonen Juho
6
Pietikäinen Vilho
12
Hoffren Jarno
21
Heikkinen Verneri
23
Pikkarainen Veikka
26
Karjalainen Adam
28
Pääkkönen Eetu
65
(C)
Uhlbäck Topias
62
(A)
Heikkinen Konsta
67
(A)
Pääkkönen Herkko
68
Mikkonen Niko
40
Jusa Haverinen
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2020 GameResultsOnline.com