Powered by
GameResultsOnline.com
tournament management
Finnish
English
IBSA World Games 2023
23.8. - 25.8.2023 Room 1, Room 2, Room 3, Room 4, Room 5, Room 6, Room 7, Room 8 | Yhdistynyt kuningaskunta
Men competition
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Pelaajat
Women competition
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Pelaajat
Team competition
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Pelaajat
Men competition
Women competition
Team competition
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Pelaajat
Group F
Men competition
Lohkotilanteet
Group F
Pelaaja
Ott
V
H
TM-PM
+/-
Pst
1
Adrian Sloninka (POL) (6)
3
3
0
68 - 32
36
3
2
Patrick Walterscheidt (GER) (11)
3
2
1
58 - 50
8
2
3
Hyun Jong Han (KOR) (27)
3
1
2
61 - 65
-4
1
4
Manfred Scharpenberg (GER) (22)
3
0
3
27 - 67
-40
0
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien otteluiden järjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Keskinäisten otteluiden erät +/- 4) Keskinäisten otteluiden voitetut erät 5) Lohkon otteluiden voitetut erät 6) Lohkon otteluiden eräpisteet +/- 7) Arpa
Men competition
Otteluohjelma
Group Stage
Ke 23.8.2023
6
Group F
09:00
Room 2
Patrick Walterscheidt (GER) (11)
Patrick Walterscheidt (GER) (11)
Päättynyt
2 - 0
Manfred Scharpenberg (GER) (22)
Manfred Scharpenberg (GER) (22)
(11-5, 11-0)
Lubomir Prask (POL)
15
Group F
10:00
Room 8
Adrian Sloninka (POL) (6)
Adrian Sloninka (POL) (6)
Päättynyt
2 - 0
Hyun Jong Han (KOR) (27)
Hyun Jong Han (KOR) (27)
(12-7, 11-9)
Gregor Habjan (SLO)
22
Group F
11:00
Room 2
Manfred Scharpenberg (GER) (22)
Manfred Scharpenberg (GER) (22)
Päättynyt
0 - 2
Adrian Sloninka (POL) (6)
Adrian Sloninka (POL) (6)
(1-11, 3-12)
Alwin Kempen (NED)
28
Group F
11:30
Room 3
Hyun Jong Han (KOR) (27)
Hyun Jong Han (KOR) (27)
Päättynyt
1 - 2
Patrick Walterscheidt (GER) (11)
Patrick Walterscheidt (GER) (11)
(7-11, 12-2, 4-11)
Ingrida Gabrialaviciute (LTU)
47
Group F
16:00
Room 8
Manfred Scharpenberg (GER) (22)
Manfred Scharpenberg (GER) (22)
Päättynyt
0 - 2
Hyun Jong Han (KOR) (27)
Hyun Jong Han (KOR) (27)
(9-11, 9-11)
Alwin Kempen (NED)
51
Group F
16:00
Room 3
Patrick Walterscheidt (GER) (11)
Patrick Walterscheidt (GER) (11)
Päättynyt
0 - 2
Adrian Sloninka (POL) (6)
Adrian Sloninka (POL) (6)
(8-11, 4-11)
Francesca Colucci (ITA)
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com