Powered by GameResultsOnline.com tournament management

IBSA World Games 2023

23.8. - 25.8.2023 Room 1, Room 2, Room 3, Room 4, Room 5, Room 6, Room 7, Room 8 | Yhdistynyt kuningaskunta

Group B

Women competition
Lohkotilanteet

Group B
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Monika Szwalek (POL) (2)440102 - 58102 - 584
2Minsun Ahn (KOR) (23)43189 - 6389 - 633
3Hyeona Jo (KOR) (-)42299 - 9499 - 942
4Tereza Přikrylová (CZE) (11)41355 - 8955 - 891
5Iveta Vicenová (SVK) (14)40454 - 9554 - 950
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien otteluiden järjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Keskinäisten otteluiden erät +/- 4) Keskinäisten otteluiden voitetut erät 5) Lohkon otteluiden voitetut erät 6) Lohkon otteluiden eräpisteet +/- 7) Arpa

Women competition
Otteluohjelma

Group Stage

Ke 23.8.2023
4   Group B
10:00
Room 7
Monika Szwalek (POL) (2)
Päättynyt 2 - 1
Hyeona Jo (KOR) (-)
(10-12, 12-7, 12-5)
 
 
Peter Kolesár (SVK)
8   Group B
10:00
Room 3
Tereza Přikrylová (CZE) (11)
Päättynyt 0 - 2
Minsun Ahn (KOR) (23)
(0-12, 1-12)
 
 
Giuseppe Folino (ITA)
17   Group B
11:30
Room 6
Hyeona Jo (KOR) (-)
Päättynyt 2 - 0
Iveta Vicenová (SVK) (14)
(12-8, 12-10)
 
 
Lubomir Prask (POL)
18   Group B
12:00
Room 7
Minsun Ahn (KOR) (23)
Päättynyt 0 - 2
Monika Szwalek (POL) (2)
(8-12, 8-11)
 
 
Simon Schneiter (SUI)
26   Group B
14:00
Room 4
Iveta Vicenová (SVK) (14)
Päättynyt 0 - 2
Minsun Ahn (KOR) (23)
(10-12, 0-11)
 
 
Marko Čenčič (SLO)
28   Group B
14:00
Room 7
Tereza Přikrylová (CZE) (11)
Päättynyt 0 - 2
Hyeona Jo (KOR) (-)
(9-11, 7-11)
 
 
Giuseppe Folino (ITA)
35   Group B
15:00
Room 2
Monika Szwalek (POL) (2)
Päättynyt 2 - 0
Iveta Vicenová (SVK) (14)
(12-2, 11-3)
 
 
Jonas Riester (GER) (Head referee)
38   Group B
15:00
Room 8
Minsun Ahn (KOR) (23)
Päättynyt 2 - 1
Hyeona Jo (KOR) (-)
(11-9, 4-12, 11-8)
 
 
Viktoriya Dimitrova (BUL)
45   Group B
16:30
Room 5
Iveta Vicenová (SVK) (14)
Päättynyt 1 - 2
Tereza Přikrylová (CZE) (11)
(6-11, 11-3, 4-11)
 
 
Gregor Habjan (SLO)
51   Group B
17:00
Room 7
Monika Szwalek (POL) (2)
Päättynyt 2 - 0
Tereza Přikrylová (CZE) (11)
(11-4, 11-9)
 
 
Peter Kolesár (SVK)
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com