Powered by GameResultsOnline.com tournament management

IBSA World Games 2023

23.8. - 25.8.2023 Room 1, Room 2, Room 3, Room 4, Room 5, Room 6, Room 7, Room 8 | Yhdistynyt kuningaskunta

Group C

Women competition
Lohkotilanteet

Group C
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Elvina Vidot (FRA) (3)44089 - 2689 - 264
2Markéta Trnčáková (CZE) (10)43188 - 5588 - 553
3Rita Duetsch (SUI) (15)42275 - 7575 - 752
4Luana Schena (SUI) (-)41343 - 7943 - 791
5Danielle Cleary (GBR) (22)40431 - 9131 - 910
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien otteluiden järjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Keskinäisten otteluiden erät +/- 4) Keskinäisten otteluiden voitetut erät 5) Lohkon otteluiden voitetut erät 6) Lohkon otteluiden eräpisteet +/- 7) Arpa

Women competition
Otteluohjelma

Group Stage

Ke 23.8.2023
3   Group C
09:30
Room 8
Elvina Vidot (FRA) (3)
Päättynyt 2 - 0
Luana Schena (SUI) (-)
(11-4, 11-2)
 
 
Kalevi Aittola (FIN)
9   Group C
10:30
Room 8
Markéta Trnčáková (CZE) (10)
Päättynyt 2 - 0
Danielle Cleary (GBR) (22)
(11-6, 12-0)
 
 
Gregor Habjan (SLO)
11   Group C
10:30
Room 5
Luana Schena (SUI) (-)
Päättynyt 0 - 2
Rita Duetsch (SUI) (15)
(3-11, 7-11)
 
 
Viktoriya Dimitrova (BUL)
19   Group C
12:00
Room 6
Rita Duetsch (SUI) (15)
Päättynyt 2 - 0
Danielle Cleary (GBR) (22)
(11-4, 12-6)
 
 
Lubomir Prask (POL)
23   Group C
14:00
Room 8
Danielle Cleary (GBR) (22)
Päättynyt 0 - 2
Elvina Vidot (FRA) (3)
(3-11, 0-11)
 
 
Viktoriya Dimitrova (BUL)
30   Group C
14:30
Room 1
Markéta Trnčáková (CZE) (10)
Päättynyt 2 - 0
Luana Schena (SUI) (-)
(11-4, 12-0)
 
 
Gregor Habjan (SLO)
33   Group C
15:00
Room 5
Elvina Vidot (FRA) (3)
Päättynyt 2 - 0
Rita Duetsch (SUI) (15)
(11-5, 11-3)
 
 
Marcin Załucki (POL)
40   Group C
15:30
Room 6
Danielle Cleary (GBR) (22)
Päättynyt 0 - 2
Luana Schena (SUI) (-)
(5-11, 7-12)
 
 
Dāvids Eļjaševičs (LAT)
43   Group C
16:00
Room 6
Markéta Trnčáková (CZE) (10)
Päättynyt 2 - 1
Rita Duetsch (SUI) (15)
(10-12, 11-5, 12-5)
 
 
Dāvids Eļjaševičs (LAT)
50   Group C
17:00
Room 3
Elvina Vidot (FRA) (3)
Päättynyt 2 - 0
Markéta Trnčáková (CZE) (10)
(12-3, 11-6)
 
 
Marko Čenčič (SLO)
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com