Powered by GameResultsOnline.com tournament management

IBSA World Games 2023

23.8. - 25.8.2023 Room 1, Room 2, Room 3, Room 4, Room 5, Room 6, Room 7, Room 8 | Yhdistynyt kuningaskunta

Group K (places 13-18)

Women competition
Lohkotilanteet

Group K (places 13-18)
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Hyeona Jo (KOR) (-)550133 - 85133 - 855
2Oksana Dobrovolskaja (LTU) (12)541119 - 74119 - 744
3Anja Dehoff (GER) (19)532118 - 123118 - 1233
4Elīze Strazdiņa (LAT) (16)523111 - 122111 - 1222
5Behie Ahmed (BUL) (17)51471 - 10571 - 1051
6Rita Duetsch (SUI) (15)50581 - 12481 - 1240
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien otteluiden järjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Keskinäisten otteluiden erät +/- 4) Keskinäisten otteluiden voitetut erät 5) Lohkon otteluiden voitetut erät 6) Lohkon otteluiden eräpisteet +/- 7) Arpa

Women competition
Otteluohjelma

Second Round

To 24.8.2023
11:15
Room 8
Anja Dehoff (GER) (19)
Päättynyt 0 - 2
Oksana Dobrovolskaja (LTU) (12)
(3-12, 7-11)
 
 
Peter Kolesár (SVK)
11:15
Room 7
Behie Ahmed (BUL) (17)
Päättynyt 0 - 2
Hyeona Jo (KOR) (-)
(4-12, 3-11)
 
 
Konrad Schlatter (SUI)
11:15
Room 6
Elīze Strazdiņa (LAT) (16)
Päättynyt 2 - 1
Rita Duetsch (SUI) (15)
(5-11, 12-9, 12-6)
 
 
Marcin Załucki (POL)
15:00
Room 5
Oksana Dobrovolskaja (LTU) (12)
Päättynyt 2 - 0
Behie Ahmed (BUL) (17)
(12-1, 11-6)
 
 
Simon Schneiter (SUI)
15:00
Room 4
Hyeona Jo (KOR) (-)
Päättynyt 2 - 0
Elīze Strazdiņa (LAT) (16)
(11-4, 12-9)
 
 
Francesca Colucci (ITA)
15:30
Room 8
Rita Duetsch (SUI) (15)
Päättynyt 1 - 2
Anja Dehoff (GER) (19)
(0-11, 11-6, 6-11)
 
 
Lubomir Prask (POL)
Pe 25.8.2023
10:00
Room 5
Oksana Dobrovolskaja (LTU) (12)
Päättynyt 2 - 0
Elīze Strazdiņa (LAT) (16)
(12-10, 11-2)
 
 
Konrad Schlatter (SUI)
10:00
Room 6
Hyeona Jo (KOR) (-)
Päättynyt 2 - 0
Rita Duetsch (SUI) (15)
(12-7, 11-6)
 
 
Viktoriya Dimitrova (BUL)
10:00
Room 7
Behie Ahmed (BUL) (17)
Päättynyt 0 - 2
Anja Dehoff (GER) (19)
(10-12, 8-11)
 
 
Marcin Załucki (POL)
12:00
Room 3
Oksana Dobrovolskaja (LTU) (12)
Päättynyt 2 - 0
Rita Duetsch (SUI) (15)
(11-7, 11-7)
 
 
Giuseppe Folino (ITA)
12:00
Room 2
Hyeona Jo (KOR) (-)
Päättynyt 2 - 1
Anja Dehoff (GER) (19)
(11-6, 11-13, 11-5)
 
 
Maciej Piwowarski (POL)
14:00
Room 7
Elīze Strazdiņa (LAT) (16)
Päättynyt 2 - 0
Behie Ahmed (BUL) (17)
(12-7, 13-10)
 
 
Marcin Załucki (POL)
15:45
Room 5
Oksana Dobrovolskaja (LTU) (12)
Päättynyt 1 - 2
Hyeona Jo (KOR) (-)
(11-9, 8-11, 9-11)
 
 
Peter Kolesár (SVK)
15:45
Room 4
Rita Duetsch (SUI) (15)
Päättynyt 0 - 2
Behie Ahmed (BUL) (17)
(6-11, 5-11)
 
 
Giuseppe Folino (ITA)
15:45
Room 3
Elīze Strazdiņa (LAT) (16)
Päättynyt 1 - 2
Anja Dehoff (GER) (19)
(12-15, 11-7, 9-11)
 
 
Kalevi Aittola (FIN)
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com