Powered by GameResultsOnline.com tournament management

IBSA World Games 2023

23.8. - 25.8.2023 Room 1, Room 2, Room 3, Room 4, Room 5, Room 6, Room 7, Room 8 | Yhdistynyt kuningaskunta

Group L (Places 19-24)

Women competition
Lohkotilanteet

Group L (Places 19-24)
Pelaaja Ott V H TM-PM +/- Pst
1Piera Folino (ITA) (9)550117 - 48117 - 485
2Tereza Přikrylová (CZE) (11)541112 - 67112 - 674
3Kristína Cesnaková (SVK) (13)532106 - 88106 - 883
4Silviya Chausheva (BUL) (20)523101 - 107101 - 1072
5Iva Karaskova (CZE) (18)51458 - 10158 - 1011
6Luana Schena (SUI) (-)50541 - 12441 - 1240
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien otteluiden järjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Keskinäisten otteluiden erät +/- 4) Keskinäisten otteluiden voitetut erät 5) Lohkon otteluiden voitetut erät 6) Lohkon otteluiden eräpisteet +/- 7) Arpa

Women competition
Otteluohjelma

Second Round

To 24.8.2023
10:45
Room 3
Iva Karaskova (CZE) (18)
Päättynyt 0 - 2
Kristína Cesnaková (SVK) (13)
(3-11, 2-12)
 
 
Viktoriya Dimitrova (BUL)
10:45
Room 4
Silviya Chausheva (BUL) (20)
Päättynyt 0 - 2
Tereza Přikrylová (CZE) (11)
(6-12, 4-11)
 
 
Marko Čenčič (SLO)
10:45
Room 5
Piera Folino (ITA) (9)
Päättynyt 2 - 0
Luana Schena (SUI) (-)
(12-1, 11-4)
 
 
Jonas Riester (GER) (Head referee)
15:00
Room 8
Kristína Cesnaková (SVK) (13)
Päättynyt 2 - 1
Silviya Chausheva (BUL) (20)
(11-4, 8-11, 11-8)
 
 
Lubomir Prask (POL)
15:00
Room 7
Tereza Přikrylová (CZE) (11)
Päättynyt 0 - 2
Piera Folino (ITA) (9)
(1-12, 11-13)
 
 
Kalevi Aittola (FIN)
15:00
Room 6
Luana Schena (SUI) (-)
Päättynyt 0 - 2
Iva Karaskova (CZE) (18)
(4-11, 6-11)
 
 
Alwin Kempen (NED)
Pe 25.8.2023
09:30
Room 6
Kristína Cesnaková (SVK) (13)
Päättynyt 0 - 2
Piera Folino (ITA) (9)
(5-12, 5-12)
 
 
Viktoriya Dimitrova (BUL)
09:30
Room 7
Tereza Přikrylová (CZE) (11)
Päättynyt 2 - 0
Luana Schena (SUI) (-)
(12-5, 12-0)
 
 
Marcin Załucki (POL)
09:30
Room 8
Silviya Chausheva (BUL) (20)
Päättynyt 2 - 0
Iva Karaskova (CZE) (18)
(11-7, 12-9)
 
 
Peter Kolesár (SVK)
12:00
Room 5
Kristína Cesnaková (SVK) (13)
Päättynyt 2 - 0
Luana Schena (SUI) (-)
(12-2, 12-3)
 
 
Lubomir Prask (POL)
12:00
Room 6
Tereza Přikrylová (CZE) (11)
Päättynyt 2 - 0
Iva Karaskova (CZE) (18)
(11-6, 11-2)
 
 
Francesca Colucci (ITA)
12:00
Room 4
Piera Folino (ITA) (9)
Päättynyt 2 - 0
Silviya Chausheva (BUL) (20)
(11-7, 11-7)
 
 
Simon Schneiter (SUI)
15:45
Room 8
Luana Schena (SUI) (-)
Päättynyt 1 - 2
Silviya Chausheva (BUL) (20)
(5-11, 11-9, 0-11)
 
 
Francesca Colucci (ITA)
15:45
Room 7
Iva Karaskova (CZE) (18)
Päättynyt 0 - 2
Piera Folino (ITA) (9)
(1-11, 6-12)
 
 
Maciej Piwowarski (POL)
15:45
Room 6
Kristína Cesnaková (SVK) (13)
Päättynyt 1 - 2
Tereza Přikrylová (CZE) (11)
(11-8, 2-12, 6-11)
 
 
Marcin Załucki (POL)
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com