Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Ilveksen YH Kodit Syysturnaus 2019

21.9. - 22.9.2019 Ilveskenttä, Vuores, Kaupin urheilupuisto | Suomi

T11 - Otteluohjelma

Alkulohkot

La 21.9.2019
1
09:00
Lohko A
Päättynyt
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1B
Ilves Keltainen
0
-
2
Valtti AC
2
09:00
Lohko A
Päättynyt
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2A
FC Sport
0
-
1
FC Hertta
3
09:00
Lohko B
Päättynyt
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2B
Ilves
9
-
0
Gnistan
4
09:45
Lohko B
Päättynyt
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1B
FC Kasiysi Höyrytytöt Punainen
8
-
0
SeMi
5
09:45
Lohko C
Päättynyt
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2A
HJS
4
-
0
PPJ
6
09:45
Lohko C
Päättynyt
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2B
VG-62
1
-
1
FC Nokia
7
12:05
Lohko A
Päättynyt
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1B
FC Sport
2
-
1
Ilves Keltainen
8
12:05
Lohko A
Päättynyt
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2A
FC Hertta
2
-
0
Valtti AC
9
12:05
Lohko B
Päättynyt
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2B
FC Kasiysi Höyrytytöt Punainen
0
-
2
Ilves
10
12:50
Lohko B
Päättynyt
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1B
SeMi
2
-
0
Gnistan
11
12:50
Lohko C
Päättynyt
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2A
VG-62
0
-
5
HJS
12
12:50
Lohko C
Päättynyt
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2B
FC Nokia
5
-
1
PPJ
13
15:10
Lohko A
Päättynyt
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1B
Ilves Keltainen
0
-
1
FC Hertta
14
15:10
Lohko A
Päättynyt
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2A
Valtti AC
0
-
2
FC Sport
15
15:10
Lohko B
Päättynyt
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2B
Ilves
6
-
0
SeMi
16
15:55
Lohko B
Päättynyt
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1B
Gnistan
0
-
7
FC Kasiysi Höyrytytöt Punainen
17
15:55
Lohko C
Päättynyt
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2A
HJS
1
-
1
FC Nokia
18
15:55
Lohko C
Päättynyt
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2B
PPJ
2
-
2
VG-62

Loppusarjat

Su 22.9.2019
19
09:30
Sijat 10-12
Päättynyt
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 7
Ilves Keltainen
3
-
0
Gnistan
20
09:30
Sijat 7-9
Päättynyt
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2B
Valtti AC
2
-
2
SeMi
21
09:30
Sijat 4-6
Päättynyt
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2A
FC Sport
0
-
1
FC Kasiysi Höyrytytöt Punainen
22
09:30
Sijat 1-3
Päättynyt
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1B
FC Hertta
0
-
5
Ilves
23
11:30
Sijat 10-12
Päättynyt
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 7
PPJ
6
-
1
Ilves Keltainen
24
11:30
Sijat 7-9
Päättynyt
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2B
VG-62
3
-
1
Valtti AC
25
11:30
Sijat 4-6
Päättynyt
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2A
FC Nokia
2
-
0
FC Sport
26
11:30
Sijat 1-3
Päättynyt
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1B
HJS
6
-
0
FC Hertta
27
13:30
Sijat 10-12
Päättynyt
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 7
Gnistan
1
-
3
PPJ
28
13:30
Sijat 7-9
Päättynyt
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2B
SeMi
0
-
2
VG-62
29
13:30
Sijat 4-6
Päättynyt
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2A
FC Kasiysi Höyrytytöt Punainen
3
-
1
FC Nokia
30
13:30
Sijat 1-3
Päättynyt
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1B
Ilves
1
-
4
HJS
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2020 GameResultsOnline.com