Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Lions cup U12 Kiekko-Espoo kevätturnaus (täynnä)

8.4. - 9.4.2023 Warrior Areena, Espoonlahti, Tapiola | Suomi Ilmoittaudu

AAA
Otteluohjelma

Alkulohkot AAA

Pe 7.4.2023
1   AAA A
16:00
Tapiola, Harjoitusjäähalli
K-E Blues Blue
-
Team Colorado (USA)
 
 
2   AAA B
17:00
Tapiola, Harjoitusjäähalli
K-E EKS
-
SweHockey Future (SWE)
 
 
La 8.4.2023
3   AAA A
10:00
Warrior Areena, Covert
KJT Blue
-
Team Colorado (USA)
 
 
4   AAA B
10:15
Warrior Areena, Alpha
GrIFK Green
-
SweHockey Future (SWE)
 
 
5   AAA A
12:00
Warrior Areena, Covert
K-E Blues Blue
-
Pelicans Länsi Turkoosi
 
 
6   AAA B
12:15
Warrior Areena, Alpha
K-E EKS
-
KalPa Etelä Black
 
 
7   AAA A
14:00
Warrior Areena, Covert
Team Colorado (USA)
-
Pelicans Länsi Turkoosi
 
 
8   AAA B
14:15
Warrior Areena, Alpha
SweHockey Future (SWE)
-
KalPa Etelä Black
 
 
9   AAA A
16:00
Warrior Areena, Covert
K-E Blues Blue
-
KJT Blue
 
 
10   AAA B
16:15
Warrior Areena, Alpha
K-E EKS
-
GrIFK Green
 
 
11   AAA A
18:00
Warrior Areena, Covert
Pelicans Länsi Turkoosi
-
KJT Blue
 
 
12   AAA B
18:15
Warrior Areena, Alpha
KalPa Etelä Black
-
GrIFK Green
 
 

Välierät ja sijat 5-8

Su 9.4.2023
13   Sijat 5-8 A
09:00
Warrior Areena, Covert
AAA B | Sija 3
-
AAA A | Sija 4
 
 
14   Sijat 5-8 B
09:15
Warrior Areena, Alpha
AAA A | Sija 3
-
AAA B | Sija 4
 
 
15   Välierä A
11:00
Warrior Areena, Covert
AAA A | Sija 1
-
AAA B | Sija 2
 
 
16   Välierä B
11:15
Warrior Areena, Alpha
AAA B | Sija 1
-
AAA A | Sija 2
 
 

Finaalit ja sijoitusottelut

Su 9.4.2023
17   Sijat 7-8
13:00
Warrior Areena, Covert
Sijat 5-8 A | Sija 2
-
Sijat 5-8 B | Sija 2
 
 
18   Sijat 5-6
13:15
Warrior Areena, Alpha
Sijat 5-8 A | Sija 1
-
Sijat 5-8 B | Sija 1
 
 
14:00
Warrior Areena, Covert
Välierä A | Sija 2
-
Välierä B | Sija 2
 
 
20   Finaali
14:15
Warrior Areena, Alpha
Välierä A | Sija 1
-
Välierä B | Sija 1
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2023 GameResultsOnline.com