Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Scandic Cup -kutsuturnaus

7.9. - 8.9.2019 Kupittaa, Varissuo | Suomi
Lauantai 7.9.2019
Kupittaa, 2 @ 08:15
SKA Strelna
K-Laser

SKA Strelna

K-Laser

5 - 1

(Päättynyt)
 
Maalit
 
Pavlov Dmitri (Novikov Dmitri)
1 - 0
16:06
16:06
1 - 0
Pavlov Dmitri (Novikov Dmitri)
Novikov Dmitri (Shkriabin Dmitri, Pavlov Dmitri)
2 - 0
16:54
16:54
2 - 0
Novikov Dmitri (Shkriabin Dmitri, Pavlov Dmitri)
Volkov Vladislav
3 - 0
18:26
18:26
3 - 0
Volkov Vladislav
Volkov Vladislav
4 - 0
18:34
18:34
4 - 0
Volkov Vladislav
Shkriabin Dmitri (Novikov Dmitri)
5 - 0
21:15
21:15
5 - 0
Shkriabin Dmitri (Novikov Dmitri)
27:27
5 - 1
Oliver Kurtti (Verneri Saarenpää)
27:27
5 - 1
Oliver Kurtti (Verneri Saarenpää)
 
Rangaistukset
 
02:17
2 min
Samu Karjalainen (Sääntöjen vastainen taklaus)
02:17
2 min
Samu Karjalainen (Sääntöjen vastainen taklaus)
02:17
10 min
Samu Karjalainen (Sääntöjen vastainen taklaus)
02:17
10 min
Samu Karjalainen (Sääntöjen vastainen taklaus)
Raguzin Aleksandr (Kampitus)
2 min
06:52
06:52
2 min
Raguzin Aleksandr (Kampitus)
Chernyshev Roman (Väkivaltaisuus)
2 min
23:05
23:05
2 min
Chernyshev Roman (Väkivaltaisuus)
28:29
2 min
Aatu Klint (Selästä taklaaminen)
28:29
2 min
Aatu Klint (Selästä taklaaminen)
38:07
2 min
Elias Lilja (Liian monta pelaajaa jäällä)
38:07
2 min
Elias Lilja (Liian monta pelaajaa jäällä)
 
Maalivahtien torjunnat
 
Bentsler Stepan 8 + 3
Miniaev Roman 0 + 7
 
Lauri Hannula 16 + 14
SKA Strelna, Bentsler Stepan
8 + 3
SKA Strelna, Miniaev Roman
0 + 7
K-Laser, Lauri Hannula
16 + 14
 
Kokoonpanot
 
Aleksandrov Gleb35
Bentsler Stepan12
Bezukhov Pavel42
Bykov Vladislav51
Chernyshev Roman29
Korotenko Nikita2
Kostikov Artem39
Lamzin Georgii5
Miniaev Roman30
Novikov Dmitri28
Pavlov Dmitri92
Raguzin Aleksandr71
Rudenko Igor16
Shkriabin Dmitri10
Sliaktev Daniil90
Strazhin Mark22
Turantsev Vladislav9
Volkov Vladislav25
Riasikov Vladimir14
Volgin Arsenii8
 
29Lari Komulainen
32Lauri Hannula
44Aatu Klint
5Veeti Ruotsalainen
14Leevi Lauri
93Aleksi Tynkilä
10Samu Karjalainen
31Mikael Heikkinen
18Oliver Kurtti
7Elias Lilja
36Verneri Saarenpää
50Ville Salo
22Iiro Puuperä
68Kalle Antila
SKA Strelna
35
Aleksandrov Gleb
12
Bentsler Stepan
42
Bezukhov Pavel
51
Bykov Vladislav
29
Chernyshev Roman
2
Korotenko Nikita
39
Kostikov Artem
5
Lamzin Georgii
30
Miniaev Roman
28
Novikov Dmitri
92
Pavlov Dmitri
71
Raguzin Aleksandr
16
Rudenko Igor
10
Shkriabin Dmitri
90
Sliaktev Daniil
22
Strazhin Mark
9
Turantsev Vladislav
25
Volkov Vladislav
14
Riasikov Vladimir
8
Volgin Arsenii
K-Laser
29
Lari Komulainen
32
Lauri Hannula
44
Aatu Klint
5
Veeti Ruotsalainen
14
Leevi Lauri
93
Aleksi Tynkilä
10
Samu Karjalainen
31
Mikael Heikkinen
18
Oliver Kurtti
7
Elias Lilja
36
Verneri Saarenpää
50
Ville Salo
22
Iiro Puuperä
68
Kalle Antila
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2020 GameResultsOnline.com