Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Scandic Cup -kutsuturnaus

7.9. - 8.9.2019 Kupittaa, Varissuo | Suomi
Lauantai 7.9.2019
Kupittaa, 1 @ 11:45
Blues
SKA Strelna

Blues

SKA Strelna

3 - 3

(Päättynyt)
 
Maalit
 
06:37
0 - 1
Novikov Dmitri
06:37
0 - 1
Novikov Dmitri
Södermann Kevin YV (Sauvonsaari Kaapo)
1 - 1
21:42
21:42
1 - 1
Södermann Kevin yv (Sauvonsaari Kaapo)
24:28
1 - 2
Novikov Dmitri (Shkriabin Dmitri)
24:28
1 - 2
Novikov Dmitri (Shkriabin Dmitri)
Södermann Kevin (Puolanne Amos, Mitro Nooa)
2 - 2
35:01
35:01
2 - 2
Södermann Kevin (Puolanne Amos, Mitro Nooa)
38:04
2 - 3
Strazhin Mark (Sliaktev Daniil)
38:04
2 - 3
Strazhin Mark (Sliaktev Daniil)
Sauvonsaari Kaapo IM (Okun Anton)
3 - 3
38:56
38:56
3 - 3
Sauvonsaari Kaapo im (Okun Anton)
 
Rangaistukset
 
00:00
2 min
Sliaktev Daniil (Pelin viivyttäminen - liian myöhäinen aloituskentällinen)
00:00
2 min
Sliaktev Daniil (Pelin viivyttäminen - liian myöhäinen aloituskentällinen)
Miettinen Saku (Kampitus)
2 min
09:45
09:45
2 min
Miettinen Saku (Kampitus)
20:00
2 min
Chernyshev Roman (Laitataklaus)
20:00
2 min
Chernyshev Roman (Laitataklaus)
21:13
2 min
Volkov Vladislav (Estäminen)
21:13
2 min
Volkov Vladislav (Estäminen)
21:42
10 min
Chernyshev Roman (Laitataklaus)
21:42
10 min
Chernyshev Roman (Laitataklaus)
32:52
2 min
Turantsev Vladislav (Väkivaltaisuus)
32:52
2 min
Turantsev Vladislav (Väkivaltaisuus)
 
Maalivahtien torjunnat
 
Hellström Jesse 3 + 0
Loponen Magnus 0 + 5
 
Miniaev Roman 4 + 1
Bentsler Stepan 0 + 10
Blues, Hellström Jesse
3 + 0
Blues, Loponen Magnus
0 + 5
SKA Strelna, Miniaev Roman
4 + 1
SKA Strelna, Bentsler Stepan
0 + 10
 
Kokoonpanot
 
Hellström Jesse4
Loponen Magnus30
Helle Daniel8
Miettinen Saku11
Alanko Reko18
Kuusisto Oskari23
Kurri Paulus25
Mitro Nooa36
Puolanne Amos42
Okun Anton53
Södermann Kevin54
Kaan Luka81
Sauvonsaari Kaapo91
Puolanne Matias96
Poikela Riku97
 
35Aleksandrov Gleb
12Bentsler Stepan
42Bezukhov Pavel
51Bykov Vladislav
29Chernyshev Roman
2Korotenko Nikita
39Kostikov Artem
5Lamzin Georgii
30Miniaev Roman
28Novikov Dmitri
92Pavlov Dmitri
71Raguzin Aleksandr
16Rudenko Igor
10Shkriabin Dmitri
90Sliaktev Daniil
22Strazhin Mark
9Turantsev Vladislav
25Volkov Vladislav
14Riasikov Vladimir
8Volgin Arsenii
Blues
4
Hellström Jesse
30
Loponen Magnus
8
Helle Daniel
11
Miettinen Saku
18
Alanko Reko
23
Kuusisto Oskari
25
Kurri Paulus
36
Mitro Nooa
42
Puolanne Amos
53
Okun Anton
54
Södermann Kevin
81
Kaan Luka
91
Sauvonsaari Kaapo
96
Puolanne Matias
97
Poikela Riku
SKA Strelna
35
Aleksandrov Gleb
12
Bentsler Stepan
42
Bezukhov Pavel
51
Bykov Vladislav
29
Chernyshev Roman
2
Korotenko Nikita
39
Kostikov Artem
5
Lamzin Georgii
30
Miniaev Roman
28
Novikov Dmitri
92
Pavlov Dmitri
71
Raguzin Aleksandr
16
Rudenko Igor
10
Shkriabin Dmitri
90
Sliaktev Daniil
22
Strazhin Mark
9
Turantsev Vladislav
25
Volkov Vladislav
14
Riasikov Vladimir
8
Volgin Arsenii
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2020 GameResultsOnline.com