Powered by
GameResultsOnline.com
tournament management
Finnish
KuPS P12 kevätturnaus
25.5. - 26.5.2024 Leppävirta | Suomi
Ilmoittautuminen ja hinnat
Ilmoittautuneet joukkueet
Pelitapa ja säännöt
Ruokailu ja majoitus
Turnauskartta
Ilmoittautuminen ja hinnat
Ilmoittautuneet joukkueet
Pelitapa ja säännöt
Ruokailu ja majoitus
Turnauskartta
P12 kilpasarja
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Joukkueet
P12 haastesarja
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Joukkueet
P12 kilpasarja
P12 haastesarja
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Joukkueet
Lohko A
P12 kilpasarja
Lohkotilanteet
Lohko A
Joukkue
Ott
V
T
H
TM-PM
Pst
1
KuPS Musta
0
0
0
0
0 - 0
0
2
Komeetat Jupiter
0
0
0
0
0 - 0
0
3
HauPa Keltainen
0
0
0
0
0 - 0
0
4
KuPS P11 Keltainen
0
0
0
0
0 - 0
0
5
JJK Punainen
0
0
0
0
0 - 0
0
6
FC Kuusysi
0
0
0
0
0 - 0
0
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien otteluiden järjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Keskinäisten otteluiden maaliero 4) Keskinäisten otteluiden tehdyt maalit 5) Lohkon otteluiden maaliero 6) Lohkon otteluiden tehdyt maalit 7) Arpa
P12 kilpasarja
Otteluohjelma
Alkulohkot
La 25.5.2024
1
Lohko A
09:30
Kenttä 1 TN
KuPS Musta
KuPS Musta
-
KuPS P11 Keltainen
KuPS P11 Keltainen
2
Lohko A
09:30
Kenttä 2 TN
Komeetat Jupiter
Komeetat Jupiter
-
JJK Punainen
JJK Punainen
3
Lohko A
09:30
Kenttä 3 LN
FC Kuusysi
FC Kuusysi
-
HauPa Keltainen
HauPa Keltainen
4
Lohko A
10:50
Kenttä 1 TN
HauPa Keltainen
HauPa Keltainen
-
JJK Punainen
JJK Punainen
5
Lohko A
10:50
Kenttä 2 TN
FC Kuusysi
FC Kuusysi
-
KuPS P11 Keltainen
KuPS P11 Keltainen
6
Lohko A
10:50
Kenttä 3 LN
Komeetat Jupiter
Komeetat Jupiter
-
KuPS Musta
KuPS Musta
10
Lohko A
13:30
Kenttä 1 TN
Komeetat Jupiter
Komeetat Jupiter
-
FC Kuusysi
FC Kuusysi
11
Lohko A
13:30
Kenttä 2 TN
KuPS P11 Keltainen
KuPS P11 Keltainen
-
HauPa Keltainen
HauPa Keltainen
12
Lohko A
13:30
Kenttä 3 LN
KuPS Musta
KuPS Musta
-
JJK Punainen
JJK Punainen
Su 26.5.2024
19
Lohko A
09:40
Kenttä 1 TN
HauPa Keltainen
HauPa Keltainen
-
KuPS Musta
KuPS Musta
20
Lohko A
09:40
Kenttä 2 TN
JJK Punainen
JJK Punainen
-
FC Kuusysi
FC Kuusysi
21
Lohko A
09:40
Kenttä 3 LN
KuPS P11 Keltainen
KuPS P11 Keltainen
-
Komeetat Jupiter
Komeetat Jupiter
25
Lohko A
12:20
Kenttä 1 TN
HauPa Keltainen
HauPa Keltainen
-
Komeetat Jupiter
Komeetat Jupiter
26
Lohko A
12:20
Kenttä 2 TN
FC Kuusysi
FC Kuusysi
-
KuPS Musta
KuPS Musta
27
Lohko A
12:20
Kenttä 3 LN
JJK Punainen
JJK Punainen
-
KuPS P11 Keltainen
KuPS P11 Keltainen
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com