Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Vesileppis turnaus F-09

23.9. - 24.9.2017 Leppävirta | Suomi

Otteluohjelma

Alkusarja

La 23.9.2017
1   Lohko A
09:00
Kenttä 1
Leki-75
Päättynyt 3 - 5
Kalpa E1
 
2   Lohko C
09:00
Kenttä 2
Warkis, Punainen
Päättynyt 7 - 3
Kalpa E3
 
3   Lohko A
09:30
Kenttä 1
Kärpät, Valkoinen
Päättynyt 4 - 4
Warkis, Sininen
 
4   Lohko C
09:30
Kenttä 2
Kärpät, Keltainen
Päättynyt 7 - 2
Hunters
 
5   Lohko B
10:00
Kenttä 1
Kiekko Laser 1
Päättynyt 3 - 1
Kalpa E2
 
6   Lohko D
10:00
Kenttä 2
Kiekko Laser 2
Päättynyt 6 - 1
Kärpät, Musta
 
7   Lohko A
10:45
Kenttä 1
Leki-75
Päättynyt 2 - 2
Warkis, Sininen
 
8   Lohko C
10:45
Kenttä 2
Warkis, Punainen
Päättynyt 8 - 4
Hunters
 
9   Lohko A
11:15
Kenttä 1
Kalpa E1
Päättynyt 2 - 3
Kärpät, Valkoinen
 
10   Lohko C
11:15
Kenttä 2
Kalpa E3
Päättynyt 5 - 7
Kärpät, Keltainen
 
11   Lohko B
11:45
Kenttä 1
Kalpa P Penguins
Päättynyt 3 - 8
Jokipojat Punainen
 
12   Lohko D
11:45
Kenttä 2
Kalpa P Oilers
Päättynyt 1 - 10
Jokipojat Musta
 
13   Lohko A
12:30
Kenttä 1
Warkis, Sininen
Päättynyt 1 - 8
Kalpa E1
 
14   Lohko C
12:30
Kenttä 2
Kalpa E3
Päättynyt 5 - 5
Hunters
 
15   Lohko B
13:00
Kenttä 1
Kalpa P Penguins
Päättynyt 2 - 4
Kiekko Laser 1
 
16   Lohko D
13:00
Kenttä 2
Kalpa P Oilers
Päättynyt 0 - 2
Kiekko Laser 2
 
17   Lohko B
13:30
Kenttä 1
Kalpa E2
Päättynyt 3 - 14
Jokipojat Punainen
 
18   Lohko D
13:30
Kenttä 2
Kärpät, Musta
Päättynyt 2 - 8
Jokipojat Musta
 
19   Lohko A
14:15
Kenttä 1
Kärpät, Valkoinen
Päättynyt 6 - 4
Leki-75
 
20   Lohko C
14:15
Kenttä 2
Warkis, Punainen
Päättynyt 3 - 8
Kärpät, Keltainen
 
21   Lohko B
14:45
Kenttä 1
Kiekko Laser 1
Päättynyt 4 - 5
Jokipojat Punainen
 
22   Lohko D
14:45
Kenttä 2
Kiekko Laser 2
Päättynyt 3 - 9
Jokipojat Musta
 
23   Lohko B
15:15
Kenttä 1
Kalpa E2
Päättynyt 3 - 3
Kalpa P Penguins
 
24   Lohko D
15:15
Kenttä 2
Kärpät, Musta
Päättynyt 5 - 7
Kalpa P Oilers
 

Ylempi Välisarja

La 23.9.2017
25   Lohko E
16:00
Kenttä 1
Kärpät, Keltainen
Päättynyt 3 - 4
Kiekko Laser 2
 
26   Lohko E
16:30
Kenttä 1
Kiekko Laser 1
Päättynyt 2 - 2
Kärpät, Valkoinen
 
27   Lohko F
17:00
Kenttä 1
Jokipojat Punainen
Päättynyt 3 - 2
Kalpa E1
 
28   Lohko F
17:30
Kenttä 1
Jokipojat Musta
Päättynyt 8 - 0
Warkis, Punainen
 
Su 24.9.2017
29   Lohko E
10:00
Kenttä 1
Kärpät, Valkoinen
Päättynyt 1 - 3
Kärpät, Keltainen
 
30   Lohko F
10:00
Kenttä 2
Jokipojat Punainen
Päättynyt 1 - 8
Jokipojat Musta
 
31   Lohko E
10:45
Kenttä 1
Kiekko Laser 1
Päättynyt 1 - 4
Kiekko Laser 2
 
32   Lohko F
10:45
Kenttä 2
Kalpa E1
Päättynyt 3 - 1
Warkis, Punainen
 
33   Lohko E
12:30
Kenttä 1
Kärpät, Valkoinen
Päättynyt 1 - 7
Kiekko Laser 2
 
34   Lohko F
12:30
Kenttä 2
Warkis, Punainen
Päättynyt 0 - 10
Jokipojat Punainen
 
35   Lohko F
13:00
Kenttä 1
Kalpa E1
Päättynyt 1 - 6
Jokipojat Musta
 
36   Lohko E
13:00
Kenttä 2
Kärpät, Keltainen
Päättynyt 2 - 5
Kiekko Laser 1
 

Alempi Välisarja

La 23.9.2017
37   Lohko G
16:00
Kenttä 2
Kalpa E2
Päättynyt 1 - 7
Warkis, Sininen
 
38   Lohko G
16:30
Kenttä 2
Kärpät, Musta
Päättynyt 8 - 0
Kalpa E3
 
39   Lohko H
17:00
Kenttä 2
Kalpa P Penguins
Päättynyt 4 - 5
Leki-75
 
40   Lohko H
17:30
Kenttä 2
Kalpa P Oilers
Päättynyt 9 - 3
Hunters
 
Su 24.9.2017
41   Lohko G
09:00
Kenttä 1
Kalpa E2
Päättynyt 4 - 4
Kärpät, Musta
 
42   Lohko H
09:00
Kenttä 2
Leki-75
Päättynyt 4 - 4
Hunters
 
43   Lohko G
09:30
Kenttä 1
Warkis, Sininen
Päättynyt 9 - 4
Kalpa E3
 
44   Lohko H
09:30
Kenttä 2
Kalpa P Penguins
Päättynyt 3 - 5
Kalpa P Oilers
 
45   Lohko G
11:15
Kenttä 1
Warkis, Sininen
Päättynyt 3 - 3
Kärpät, Musta
 
46   Lohko H
11:15
Kenttä 2
Leki-75
Päättynyt 2 - 5
Kalpa P Oilers
 
47   Lohko G
11:45
Kenttä 1
Kalpa E2
Päättynyt 2 - 9
Kalpa E3
 
48   Lohko H
11:45
Kenttä 2
Hunters
Päättynyt 4 - 8
Kalpa P Penguins
 

Sijoitusottelut

Su 24.9.2017
49   15-16
13:45
Kenttä 1
Kalpa E2
Päättynyt 6 - 4
Hunters
 
50   13-14
13:45
Kenttä 2
Kalpa E3
Päättynyt 3 - 5
Kalpa P Penguins
 
51   11-12
14:15
Kenttä 1
Kärpät, Musta
Päättynyt 6 - 2
Leki-75
 
52   9-10
14:15
Kenttä 2
Warkis, Sininen
Päättynyt 3 - 5
Kalpa P Oilers
 
53   7-8
15:00
Kenttä 1
Kärpät, Valkoinen
Päättynyt 5 - 1
Warkis, Punainen
 
54   5-6
15:00
Kenttä 2
Kärpät, Keltainen
Päättynyt 7 - 3
Kalpa E1
 
55   3-4
15:30
Kenttä 1
Kiekko Laser 1
Päättynyt 4 - 6
Jokipojat Punainen
 
56   1-2
15:30
Kenttä 2
Kiekko Laser 2
Päättynyt 1 - 4
Jokipojat Musta
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2021 GameResultsOnline.com