Powered by GameResultsOnline.com tournament management

7. Tyttöjen OP Uusimaa Lohja cup

22.8. - 30.8.2020 Asemanpelto , Harjun Urheilukeskus, Virkkalan keskuskenttä, Nummi | Suomi

T9 (2011) VP
Otteluohjelma

Ottelut

Su 23.8.2020
1   Lohko B
12:15
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
FC Reipas
Päättynyt 2 - 5
HJK City/valkoinen
 
 
Leevi Laurikainen
2   Lohko B
12:15
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
TPS
Päättynyt 4 - 6
TuPS Puumat
 
 
Valtteri Kollin
3   Lohko C
12:45
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
Sibbo Vargarna T11/sininen
Päättynyt 3 - 0
FC SauPa 2011
 
 
Leevi Laurikainen
4   Lohko C
12:45
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
FC Ruskon Pallo
Päättynyt 2 - 2
MPS/musta
 
 
Valtteri Kollin
5   Lohko D
13:15
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
KaaPo/musta
Päättynyt 4 - 3
VJS/valkoinen
 
 
Leevi Laurikainen
6   Lohko D
13:15
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
PK-35
Päättynyt 7 - 1
Valtti/keltainen
 
 
Valtteri Kollin
7   Lohko B
13:45
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
TPS
Päättynyt 7 - 0
FC Reipas
 
 
Leevi Laurikainen
8   Lohko B
13:45
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
HJK City/valkoinen
Päättynyt 2 - 6
TuPS Puumat
 
 
Valtteri Kollin
9   Lohko C
14:15
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
FC Ruskon Pallo
Päättynyt 0 - 2
Sibbo Vargarna T11/sininen
 
 
Ina Tiainen
10   Lohko C
14:15
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
FC SauPa 2011
Päättynyt 2 - 6
MPS/musta
 
 
Valtteri Kollin
11   Lohko D
14:45
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
PK-35
Päättynyt 0 - 5
KaaPo/musta
 
 
Ina Tiainen
12   Lohko D
14:45
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
Valtti/keltainen
Päättynyt 1 - 1
VJS/valkoinen
 
 
Valtteri Kollin
13   Lohko B
15:15
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
TuPS Puumat
Päättynyt 6 - 0
FC Reipas
 
 
Ina Tiainen
14   Lohko B
15:15
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
HJK City/valkoinen
Päättynyt 0 - 5
TPS
 
 
Aatu Kuitunen
15   Lohko C
15:45
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
Sibbo Vargarna T11/sininen
Päättynyt 2 - 0
MPS/musta
 
 
Ina Tiainen
16   Lohko C
15:45
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
FC Ruskon Pallo
Päättynyt 3 - 5
FC SauPa 2011
 
 
Aatu Kuitunen
17   Lohko D
16:15
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
KaaPo/musta
Päättynyt 7 - 3
Valtti/keltainen
 
 
Aatu Kuitunen
18   Lohko D
16:15
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
VJS/valkoinen
Päättynyt 0 - 2
PK-35
 
 
Riku Määttä

Ottelut 2

Su 23.8.2020
19   Lohko E
16:45
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
FC Reipas
Päättynyt 1 - 7
FC SauPa 2011
 
 
Aatu Kuitunen
20   Lohko F
16:45
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
FC Ruskon Pallo
Päättynyt 1 - 5
VJS/valkoinen
 
 
Riku Määttä
21   Lohko G
17:15
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
Valtti/keltainen
Päättynyt 4 - 2
HJK City/valkoinen
 
 
Aatu Kuitunen
22   Lohko H
17:15
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
TuPS Puumat
Päättynyt 3 - 1
MPS/musta
 
 
Riku Määttä
23   Lohko I
17:45
Harjun Urheilukeskus, Harju 1
Sibbo Vargarna T11/sininen
Päättynyt 0 - 4
PK-35
 
 
Aatu Kuitunen
24   Lohko J
17:45
Harjun Urheilukeskus, Harju 2
KaaPo/musta
Päättynyt 4 - 0
TPS
 
 
Riku Määttä
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com