Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Tyttöjen 8. OP Uusimaa Lohja cup

21.8. - 29.8.2021 Lohja, Asemanpelto, Virkkala | Suomi

T9 (2012) VP
Otteluohjelma

Ottelut

La 21.8.2021
1   Lohko B
09:00
Virkkala, Virkkala 3
LoPa / sininen
Päättynyt 1 - 3
Paimion Haka T9
 
 
Leevi Laurikainen
2   Lohko B
09:00
Virkkala, Virkkala 4
SAPA
Päättynyt 1 - 3
FC Halikko / sininen
 
 
Justus Nikkanen
3   Lohko C
09:30
Virkkala, Virkkala 1
EIF F12/13
Päättynyt 0 - 7
Pitäjänmäen Tarmo
 
 
Leevi Laurikainen
4   Lohko C
09:30
Virkkala, Virkkala 2
FC Kirkkonummi White
Päättynyt 5 - 4
FC Halikko / punainen
 
 
Justus Nikkanen
5   Lohko D
09:30
Virkkala, Virkkala 3
FC SauPa
Päättynyt 2 - 3
FC Wild
 
 
Aatu Kuitunen
6   Lohko D
09:30
Virkkala, Virkkala 4
HPS / vihreä
Päättynyt 1 - 1
FC Honka Tiikerit
 
 
Valtteri Sinisalo
7   Lohko B
10:00
Virkkala, Virkkala 3
SAPA
Päättynyt 2 - 0
LoPa / sininen
 
 
Leevi Laurikainen
8   Lohko B
10:00
Virkkala, Virkkala 4
PK-35 / musta
Päättynyt 7 - 2
Paimion Haka T9
 
 
Justus Nikkanen
9   Lohko C
10:30
Virkkala, Virkkala 1
FC Kirkkonummi White
Päättynyt 2 - 3
EIF F12/13
 
 
Olivia Lindberg
10   Lohko C
10:30
Virkkala, Virkkala 2
TuPS / punainen
Päättynyt 0 - 7
Pitäjänmäen Tarmo
 
 
Ilona Mäkelä
11   Lohko D
10:30
Virkkala, Virkkala 3
HPS / vihreä
Päättynyt 1 - 2
FC SauPa
 
 
Aatu Kuitunen
12   Lohko D
10:30
Virkkala, Virkkala 4
MaPS T12
Päättynyt 8 - 0
FC Wild
 
 
Mikael Izueke
13   Lohko B
11:00
Virkkala, Virkkala 3
PK-35 / musta
Päättynyt 1 - 1
SAPA
 
 
Valtteri Kollin
14   Lohko B
11:00
Virkkala, Virkkala 4
FC Halikko / sininen
Päättynyt 1 - 1
LoPa / sininen
 
 
Mikael Izueke
15   Lohko C
11:30
Virkkala, Virkkala 1
TuPS / punainen
Päättynyt 0 - 3
FC Kirkkonummi White
 
 
Valtteri Kollin
16   Lohko C
11:30
Virkkala, Virkkala 2
FC Halikko / punainen
Päättynyt 3 - 3
EIF F12/13
 
 
Mikael Izueke
17   Lohko D
11:30
Virkkala, Virkkala 3
MaPS T12
Päättynyt 6 - 0
HPS / vihreä
 
 
Olivia Lindberg
18   Lohko D
11:30
Virkkala, Virkkala 4
FC Honka Tiikerit
Päättynyt 6 - 1
FC SauPa
 
 
Ilona Mäkelä
19   Lohko B
12:00
Virkkala, Virkkala 3
FC Halikko / sininen
Päättynyt 0 - 3
PK-35 / musta
 
 
Valtteri Kollin
20   Lohko B
12:00
Virkkala, Virkkala 4
Paimion Haka T9
Päättynyt 2 - 5
SAPA
 
 
Nuutti Ruoho
21   Lohko C
12:30
Virkkala, Virkkala 1
FC Halikko / punainen
Päättynyt 2 - 4
TuPS / punainen
 
 
Tuukka Lempinen
22   Lohko C
12:30
Virkkala, Virkkala 2
Pitäjänmäen Tarmo
Päättynyt 4 - 0
FC Kirkkonummi White
 
 
Riku Määttä
23   Lohko D
12:30
Virkkala, Virkkala 3
FC Honka Tiikerit
Päättynyt 2 - 2
MaPS T12
 
 
Joonatan Planting
24   Lohko D
12:30
Virkkala, Virkkala 4
FC Wild
Päättynyt 1 - 2
HPS / vihreä
 
 
Nuutti Ruoho
25   Lohko B
13:00
Virkkala, Virkkala 3
Paimion Haka T9
Päättynyt 2 - 0
FC Halikko / sininen
 
 
Tuukka Lempinen
26   Lohko B
13:00
Virkkala, Virkkala 4
LoPa / sininen
Päättynyt 1 - 3
PK-35 / musta
 
 
Riku Määttä
27   Lohko C
13:30
Virkkala, Virkkala 1
Pitäjänmäen Tarmo
Päättynyt 7 - 1
FC Halikko / punainen
 
 
Tuukka Lempinen
28   Lohko C
13:30
Virkkala, Virkkala 2
EIF F12/13
Päättynyt 0 - 3
TuPS / punainen
 
 
Riku Määttä
29   Lohko D
13:30
Virkkala, Virkkala 3
FC Wild
Päättynyt 1 - 3
FC Honka Tiikerit
 
 
Joonatan Planting
30   Lohko D
13:30
Virkkala, Virkkala 4
FC SauPa
Päättynyt 0 - 2
MaPS T12
 
 
Nuutti Ruoho
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com