Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Long Slide 2010 syntyneet

15.12. - 16.12.2018 Laukaan Betoni Arena | Suomi

Otteluohjelma

Long Slide -10 Alkulohkot

La 15.12.2018
1   Lohko A
09:00
Kenttä 1
JYP 1
Päättynyt 6 - 2
Diskos
 
 
2   Lohko A
09:00
Kenttä 2
Cobrat
Päättynyt 2 - 8
EKS
 
 
3   Lohko A
09:30
Kenttä 1
Diskos
Päättynyt 2 - 10
EKS
 
 
4   Lohko A
09:30
Kenttä 2
JYP 1
Päättynyt 3 - 5
Cobrat
 
 
5   Lohko B
10:00
Kenttä 1
KalPa 1 Keltainen
Päättynyt 8 - 2
JPK
 
 
6   Lohko B
10:00
Kenttä 2
JYP 2
Päättynyt 0 - 7
Pelikaanit
 
 
7   Lohko B
10:40
Kenttä 1
Pelikaanit
Päättynyt 10 - 0
KalPa 1 Keltainen
 
 
8   Lohko D
10:40
Kenttä 2
JYP 4
Päättynyt 1 - 4
Jyki 2 Leijonat
 
 
9   Lohko C
11:10
Kenttä 1
JYP 3
Päättynyt 4 - 2
Jyki 1 Tiikerit
 
 
10   Lohko D
11:10
Kenttä 2
KalPa 2 Musta
Päättynyt 5 - 1
JYP 4
 
 
11   Lohko D
11:40
Kenttä 1
Jyki 2 Leijonat
Päättynyt 4 - 1
Jokipojat 2 Punainen
 
 
12   Lohko A
11:40
Kenttä 2
EKS
Päättynyt 12 - 1
JYP 1
 
 
13   Lohko D
12:20
Kenttä 1
Jokipojat 2 Punainen
Päättynyt 1 - 6
GrIFK 2 White
 
 
14   Lohko C
12:20
Kenttä 2
Jyki 1 Tiikerit
Päättynyt 3 - 3
GrIFK 1 Green
 
 
15   Lohko D
12:50
Kenttä 1
GrIFK 2 White
Päättynyt 3 - 1
KalPa 2 Musta
 
 
16   Lohko C
12:50
Kenttä 2
GrIFK 1 Green
Päättynyt 3 - 5
Jokipojat 1 Valkoinen
 
 
17   Lohko A
13:20
Kenttä 1
Diskos
Päättynyt 3 - 6
Cobrat
 
 
18   Lohko B
13:20
Kenttä 2
JYP 2
Päättynyt 8 - 2
KalPa 1 Keltainen
 
 
19   Lohko B
14:00
Kenttä 1
Pelikaanit
Päättynyt 9 - 0
JPK
 
 
20   Lohko C
14:00
Kenttä 2
Jokipojat 1 Valkoinen
Päättynyt 2 - 6
JYP 3
 
 
21   Lohko B
14:30
Kenttä 1
JPK
Päättynyt 0 - 10
JYP 2
 
 
22   Lohko D
14:30
Kenttä 2
JYP 4
Päättynyt 3 - 4
Jokipojat 2 Punainen
 
 
23   Lohko C
15:00
Kenttä 1
JYP 3
Päättynyt 8 - 1
GrIFK 1 Green
 
 
24   Lohko D
15:00
Kenttä 2
Jokipojat 2 Punainen
Päättynyt 0 - 9
KalPa 2 Musta
 
 
25   Lohko C
15:40
Kenttä 1
Jokipojat 1 Valkoinen
Päättynyt 7 - 0
Jyki 1 Tiikerit
 
 
26   Lohko D
15:40
Kenttä 2
Jyki 2 Leijonat
Päättynyt 4 - 5
GrIFK 2 White
 
 
27   Lohko D
16:10
Kenttä 1
GrIFK 2 White
Päättynyt 8 - 3
JYP 4
 
 
28   Lohko D
16:10
Kenttä 2
KalPa 2 Musta
Päättynyt 6 - 2
Jyki 2 Leijonat
 
 

Long Slide -10 Jatkolohkot

La 15.12.2018
29   Jatkolohko E
17:20
Kenttä 1
EKS
Päättynyt 3 - 6
Pelikaanit
 
 
30   Jatkolohko E
17:20
Kenttä 2
Jokipojat 1 Valkoinen
Päättynyt 2 - 10
KalPa 2 Musta
 
 
31   Jatkolohko E
17:50
Kenttä 1
EKS
Päättynyt 5 - 7
KalPa 2 Musta
 
 
32   Jatkolohko E
17:50
Kenttä 2
Jokipojat 1 Valkoinen
Päättynyt 1 - 14
Pelikaanit
 
 
33   Jatkolohko F
18:20
Kenttä 1
Cobrat
Päättynyt 2 - 4
JYP 2
 
 
34   Jatkolohko F
18:20
Kenttä 2
JYP 3
Päättynyt 4 - 2
GrIFK 2 White
 
 
35   Jatkolohko F
19:00
Kenttä 1
Cobrat
Päättynyt 3 - 2
GrIFK 2 White
 
 
36   Jatkolohko F
19:00
Kenttä 2
JYP 3
Päättynyt 0 - 7
JYP 2
 
 
37   Jatkolohko H
19:30
Kenttä 1
Diskos
Päättynyt 3 - 2
JPK
 
 
38   Jatkolohko H
19:30
Kenttä 2
GrIFK 1 Green
Päättynyt 3 - 5
Jyki 2 Leijonat
 
 
Su 16.12.2018
39   Jatkolohko G
09:00
Kenttä 1
JYP 1
Päättynyt 7 - 1
KalPa 1 Keltainen
 
 
40   Jatkolohko G
09:00
Kenttä 2
Jyki 1 Tiikerit
Päättynyt 1 - 8
Jokipojat 2 Punainen
 
 
41   Jatkolohko H
09:30
Kenttä 1
Diskos
Päättynyt 3 - 1
Jyki 2 Leijonat
 
 
42   Jatkolohko H
09:30
Kenttä 2
GrIFK 1 Green
Päättynyt 2 - 5
JPK
 
 
43   Jatkolohko G
10:00
Kenttä 1
JYP 1
Päättynyt 10 - 1
Jyki 1 Tiikerit
 
 
44   Jatkolohko G
10:00
Kenttä 2
KalPa 1 Keltainen
Päättynyt 6 - 5
Jokipojat 2 Punainen
 
 
45   Jatkolohko G
10:40
Kenttä 1
JYP 1
Päättynyt 11 - 3
Jokipojat 2 Punainen
 
 
46   Jatkolohko H
10:40
Kenttä 2
JPK
Päättynyt 5 - 5
JYP 4
 
 
47   Jatkolohko H
11:10
Kenttä 1
GrIFK 1 Green
Päättynyt 3 - 7
JYP 4
 
 
48   Jatkolohko G
11:10
Kenttä 2
Jyki 1 Tiikerit
Päättynyt 1 - 6
KalPa 1 Keltainen
 
 
49   Jatkolohko F
11:40
Kenttä 1
Cobrat
Päättynyt 0 - 5
JYP 3
 
 
50   Jatkolohko F
11:40
Kenttä 2
JYP 2
Päättynyt 8 - 3
GrIFK 2 White
 
 
51   Jatkolohko H
12:20
Kenttä 1
Jyki 2 Leijonat
Päättynyt 3 - 1
JYP 4
 
 
52   Jatkolohko H
12:20
Kenttä 2
Diskos
Päättynyt 2 - 4
GrIFK 1 Green
 
 
53   Jatkolohko H
12:50
Kenttä 1
Diskos
Päättynyt 9 - 2
JYP 4
 
 
54   Jatkolohko H
12:50
Kenttä 2
JPK
Päättynyt 0 - 6
Jyki 2 Leijonat
 
 
55   Jatkolohko E
13:20
Kenttä 1
EKS
Päättynyt 11 - 4
Jokipojat 1 Valkoinen
 
 
56   Jatkolohko E
13:20
Kenttä 2
Pelikaanit
Päättynyt 8 - 3
KalPa 2 Musta
 
 

Long Slide -10 sijoitusottelut

Su 16.12.2018
14:00
Kenttä 1
Jokipojat 2 Punainen
Päättynyt 3 - 4
 VL
JPK
 
 
14:00
Kenttä 2
Jyki 1 Tiikerit
Päättynyt 3 - 2
JYP 4
 
 
14:30
Kenttä 1
JYP 1
Päättynyt 12 - 5
Diskos
 
 
14:30
Kenttä 2
KalPa 1 Keltainen
Päättynyt 7 - 4
Jyki 2 Leijonat
 
 
61   Sijoitus 5-6
15:00
Kenttä 1
EKS
Päättynyt 4 - 1
Cobrat
 
 
62   Sijoitus 7-8
15:00
Kenttä 2
Jokipojat 1 Valkoinen
Päättynyt 2 - 7
GrIFK 2 White
 
 
63   Sijoitus 3-4
15:40
Kenttä 2
KalPa 2 Musta
Päättynyt 0 - 6
JYP 3
 
 
64   Sijoitus 1-2
15:40
Kenttä 1
Pelikaanit
Päättynyt 6 - 2
JYP 2
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2023 GameResultsOnline.com