Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Long Slide -11

12.1. - 13.1.2019 Laukaan Betoni Arena | Suomi

Otteluohjelma

Alkulohkot

La 12.1.2019
1   Lohko A
09:00
Kenttä 1
JYP 1 Oilers
Päättynyt 8 - 2
JYP 5 Wild
 
 
2   Lohko A
09:00
Kenttä 2
Kalpa 1 Etelä
Päättynyt 3 - 4
Kiekko-Laser 2
 
 
3   Lohko A
09:30
Kenttä 1
JYP 5 Wild
Päättynyt 2 - 2
Kiekko-Laser 2
 
 
4   Lohko A
09:30
Kenttä 2
JYP 1 Oilers
Päättynyt 2 - 3
Kalpa 1 Etelä
 
 
5   Lohko B
10:00
Kenttä 1
Kalpa 2 Etelä
Päättynyt 3 - 1
Kiekko-Laser 3
 
 
6   Lohko B
10:00
Kenttä 2
JYP 2 Flames
Päättynyt 4 - 1
Kalpa 1 Pohjoinen
 
 
7   Lohko B
10:40
Kenttä 1
Kalpa 1 Pohjoinen
Päättynyt 1 - 1
Kalpa 2 Etelä
 
 
8   Lohko D
10:40
Kenttä 2
JYP 4 Kings
Päättynyt 2 - 2
Kalpa 3 Pohjoinen
 
 
9   Lohko C
11:10
Kenttä 1
JYP 3 Stars
Päättynyt 2 - 1
Kalpa 2 Pohjoinen
 
 
10   Lohko D
11:10
Kenttä 2
Pips
Päättynyt 2 - 2
JYP 4 Kings
 
 
11   Lohko D
11:40
Kenttä 1
Kalpa 3 Pohjoinen
Päättynyt 3 - 0
Kiekko-Laser 1
 
 
12   Lohko A
11:40
Kenttä 2
Kiekko-Laser 2
Päättynyt 5 - 5
JYP 1 Oilers
 
 
13   Lohko D
12:20
Kenttä 1
Kiekko-Laser 1
Päättynyt 0 - 2
Kalpa 3 Etelä
 
 
14   Lohko C
12:20
Kenttä 2
Kalpa 2 Pohjoinen
Päättynyt 1 - 5
JPK
 
 
15   Lohko D
12:50
Kenttä 1
Kalpa 3 Etelä
Päättynyt 1 - 1
Pips
 
 
16   Lohko C
12:50
Kenttä 2
JPK
Päättynyt 4 - 0
Kiekko-Laser 4
 
 
17   Lohko A
13:20
Kenttä 1
JYP 5 Wild
Päättynyt 2 - 8
Kalpa 1 Etelä
 
 
18   Lohko B
13:20
Kenttä 2
JYP 2 Flames
Päättynyt 5 - 2
Kalpa 2 Etelä
 
 
19   Lohko B
14:00
Kenttä 1
Kalpa 1 Pohjoinen
Päättynyt 0 - 5
Kiekko-Laser 3
 
 
20   Lohko C
14:00
Kenttä 2
Kiekko-Laser 4
Päättynyt 2 - 4
JYP 3 Stars
 
 
21   Lohko B
14:30
Kenttä 1
Kiekko-Laser 3
Päättynyt 5 - 0
JYP 2 Flames
 
 
22   Lohko D
14:30
Kenttä 2
JYP 4 Kings
Päättynyt 8 - 0
Kiekko-Laser 1
 
 
23   Lohko C
15:00
Kenttä 1
JYP 3 Stars
Päättynyt 0 - 7
JPK
 
 
24   Lohko D
15:00
Kenttä 2
Kiekko-Laser 1
Päättynyt 3 - 3
Pips
 
 
25   Lohko C
15:40
Kenttä 1
Kiekko-Laser 4
Päättynyt 2 - 3
Kalpa 2 Pohjoinen
 
 
26   Lohko D
15:40
Kenttä 2
Kalpa 3 Pohjoinen
Päättynyt 1 - 7
Kalpa 3 Etelä
 
 
27   Lohko D
16:10
Kenttä 1
Kalpa 3 Etelä
Päättynyt 2 - 2
JYP 4 Kings
 
 
28   Lohko D
16:10
Kenttä 2
Pips
Päättynyt 2 - 4
Kalpa 3 Pohjoinen
 
 

Jatkolohkot

La 12.1.2019
29   Jatkolohko E
17:20
Kenttä 1
Kalpa 1 Etelä
Päättynyt 6 - 3
Kiekko-Laser 3
 
 
30   Jatkolohko E
17:20
Kenttä 2
JYP 3 Stars
Päättynyt 1 - 7
JYP 4 Kings
 
 
31   Jatkolohko E
17:50
Kenttä 1
Kalpa 1 Etelä
Päättynyt 3 - 3
JYP 4 Kings
 
 
32   Jatkolohko E
17:50
Kenttä 2
JYP 3 Stars
Päättynyt 2 - 3
Kiekko-Laser 3
 
 
33   Jatkolohko F
18:20
Kenttä 1
Kiekko-Laser 2
Päättynyt 3 - 6
JYP 2 Flames
 
 
34   Jatkolohko F
18:20
Kenttä 2
JPK
Päättynyt 4 - 2
Kalpa 3 Etelä
 
 
35   Jatkolohko F
19:00
Kenttä 1
Kiekko-Laser 2
Päättynyt 6 - 3
Kalpa 3 Etelä
 
 
36   Jatkolohko F
19:00
Kenttä 2
JPK
Päättynyt 2 - 1
JYP 2 Flames
 
 
37   Jatkolohko H
19:30
Kenttä 1
JYP 5 Wild
Päättynyt 3 - 3
Kalpa 1 Pohjoinen
 
 
38   Jatkolohko H
19:30
Kenttä 2
Kalpa 2 Pohjoinen
Päättynyt 5 - 5
Kalpa 3 Pohjoinen
 
 
Su 13.1.2019
39   Jatkolohko G
09:00
Kenttä 1
JYP 1 Oilers
Päättynyt 4 - 3
Kalpa 2 Etelä
 
 
40   Jatkolohko G
09:00
Kenttä 2
Kiekko-Laser 4
Päättynyt 4 - 2
Pips
 
 
41   Jatkolohko H
09:30
Kenttä 1
JYP 5 Wild
Päättynyt 2 - 2
Kalpa 3 Pohjoinen
 
 
42   Jatkolohko H
09:30
Kenttä 2
Kalpa 2 Pohjoinen
Päättynyt 3 - 3
Kalpa 1 Pohjoinen
 
 
43   Jatkolohko G
10:00
Kenttä 1
JYP 1 Oilers
Päättynyt 2 - 7
Kiekko-Laser 4
 
 
44   Jatkolohko G
10:00
Kenttä 2
Kalpa 2 Etelä
Päättynyt 2 - 3
Pips
 
 
45   Jatkolohko G
10:40
Kenttä 1
JYP 1 Oilers
Päättynyt 4 - 4
Pips
 
 
46   Jatkolohko H
10:40
Kenttä 2
Kalpa 1 Pohjoinen
Päättynyt 0 - 2
Kiekko-Laser 1
 
 
47   Jatkolohko H
11:10
Kenttä 1
Kalpa 2 Pohjoinen
Päättynyt 5 - 1
Kiekko-Laser 1
 
 
48   Jatkolohko G
11:10
Kenttä 2
Kiekko-Laser 4
Päättynyt 1 - 6
Kalpa 2 Etelä
 
 
49   Jatkolohko F
11:40
Kenttä 1
Kiekko-Laser 2
Päättynyt 2 - 4
JPK
 
 
50   Jatkolohko F
11:40
Kenttä 2
JYP 2 Flames
Päättynyt 1 - 2
Kalpa 3 Etelä
 
 
51   Jatkolohko H
12:20
Kenttä 1
Kalpa 3 Pohjoinen
Päättynyt 3 - 5
Kiekko-Laser 1
 
 
52   Jatkolohko H
12:20
Kenttä 2
JYP 5 Wild
Päättynyt 3 - 3
Kalpa 2 Pohjoinen
 
 
53   Jatkolohko H
12:50
Kenttä 1
JYP 5 Wild
Päättynyt 8 - 1
Kiekko-Laser 1
 
 
54   Jatkolohko H
12:50
Kenttä 2
Kalpa 1 Pohjoinen
Päättynyt 3 - 3
Kalpa 3 Pohjoinen
 
 
55   Jatkolohko E
13:20
Kenttä 1
Kalpa 1 Etelä
Päättynyt 4 - 3
JYP 3 Stars
 
 
56   Jatkolohko E
13:20
Kenttä 2
Kiekko-Laser 3
Päättynyt 1 - 0
JYP 4 Kings
 
 

Sijoitusottelut

Su 13.1.2019
14:00
Kenttä 1
JYP 1 Oilers
Päättynyt 9 - 2
Kiekko-Laser 1
 
 
14:00
Kenttä 2
Kalpa 2 Etelä
Päättynyt 6 - 3
Kalpa 3 Pohjoinen
 
 
14:30
Kenttä 1
Kiekko-Laser 4
Päättynyt 1 - 7
JYP 5 Wild
 
 
14:30
Kenttä 2
Pips
Päättynyt 1 - 4
Kalpa 2 Pohjoinen
 
 
61   Sijoitus 5-6
15:00
Kenttä 1
JYP 4 Kings
Päättynyt 5 - 2
Kiekko-Laser 2
 
 
62   Sijoitus 7-8
15:00
Kenttä 2
JYP 3 Stars
Päättynyt 3 - 5
Kalpa 3 Etelä
 
 
63   Sijoitus 1-2
15:40
Kenttä 1
Kalpa 1 Etelä
Päättynyt 1 - 3
JPK
 
 
64   Sijoitus 3-4
15:40
Kenttä 2
Kiekko-Laser 3
Päättynyt 0 - 3
JYP 2 Flames
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2023 GameResultsOnline.com