Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Long Slide 2019 2010 syntyneille

21.9. - 22.9.2019 Betoni Arena | Suomi

Otteluohjelma

Alkulohkot

La 21.9.2019
09:00
Kenttä 1
Jyki 1 Leijonat
Päättynyt 4 - 9
EKS
 
 
09:00
Kenttä 2
Team LKP
Päättynyt 0 - 4
TIHC 1 VALKOINEN
 
 
09:30
Kenttä 1
Jyki 1 Leijonat
Päättynyt 5 - 1
Team LKP
 
 
09:30
Kenttä 2
EKS
Päättynyt 8 - 0
TIHC 1 VALKOINEN
 
 
10:00
Kenttä 1
Jyki 2 Tiikerit
Päättynyt 0 - 9
Leki
 
 
10:00
Kenttä 2
KalPa 1 Musta
Päättynyt 5 - 3
TIHC 2 SININEN
 
 
10:40
Kenttä 1
Jyki 2 Tiikerit
Päättynyt 0 - 11
KalPa 1 Musta
 
 
10:40
Kenttä 2
Leki
Päättynyt 3 - 2
TIHC 2 SININEN
 
 
11:10
Kenttä 1
Jyki 3 Gepardit
Päättynyt 2 - 0
JPK
 
 
10   Alkulohko C
11:10
Kenttä 2
KalPa 2 Keltainen
Päättynyt 6 - 1
Uplakers
 
 
11   Alkulohko C
11:40
Kenttä 1
Jyki 3 Gepardit
Päättynyt 4 - 5
KalPa 2 Keltainen
 
 
12   Alkulohko C
11:40
Kenttä 2
JPK
Päättynyt 0 - 7
Uplakers
 
 
13   Alkulohko A
12:20
Kenttä 1
Jyki 1 Leijonat
Päättynyt 3 - 8
TIHC 1 VALKOINEN
 
 
14   Alkulohko A
12:20
Kenttä 2
EKS
Päättynyt 13 - 0
Team LKP
 
 
15   Alkulohko B
12:50
Kenttä 1
Jyki 2 Tiikerit
Päättynyt 0 - 10
TIHC 2 SININEN
 
 
16   Alkulohko B
12:50
Kenttä 2
KalPa 1 Musta
Päättynyt 2 - 8
Leki
 
 
17   Alkulohko C
13:20
Kenttä 1
Jyki 3 Gepardit
Päättynyt 1 - 5
Uplakers
 
 
18   Alkulohko C
13:20
Kenttä 2
KalPa 2 Keltainen
Päättynyt 13 - 0
JPK
 
 

Jatkolohkot

La 21.9.2019
14:00
Kenttä 1
EKS
Päättynyt 8 - 3
TIHC 1 VALKOINEN
 
 
14:00
Kenttä 2
Jyki 1 Leijonat
Päättynyt 4 - 4
Team LKP
 
 
14:30
Kenttä 1
Leki
Päättynyt 7 - 4
KalPa 1 Musta
 
 
14:30
Kenttä 2
TIHC 2 SININEN
Päättynyt 11 - 3
Jyki 2 Tiikerit
 
 
15:00
Kenttä 1
EKS
Päättynyt 3 - 0
Leki
 
 
15:00
Kenttä 2
Jyki 1 Leijonat
Päättynyt 6 - 4
TIHC 2 SININEN
 
 
15:40
Kenttä 1
TIHC 1 VALKOINEN
Päättynyt 5 - 3
KalPa 1 Musta
 
 
15:40
Kenttä 2
Team LKP
Päättynyt 6 - 2
Jyki 2 Tiikerit
 
 
16:10
Kenttä 1
KalPa 2 Keltainen
Päättynyt 10 - 2
Uplakers
 
 
16:10
Kenttä 2
Jyki 3 Gepardit
Päättynyt 1 - 1
JPK
 
 
16:40
Kenttä 1
KalPa 1 Musta
Päättynyt 9 - 4
Uplakers
 
 
16:40
Kenttä 2
Jyki 2 Tiikerit
Päättynyt 2 - 6
JPK
 
 
Su 22.9.2019
09:00
Kenttä 1
EKS
Päättynyt 7 - 3
KalPa 1 Musta
 
 
09:00
Kenttä 2
Jyki 1 Leijonat
Päättynyt 7 - 2
Jyki 2 Tiikerit
 
 
09:30
Kenttä 1
EKS
Päättynyt 4 - 5
KalPa 2 Keltainen
 
 
09:30
Kenttä 2
Jyki 1 Leijonat
Päättynyt 4 - 4
Jyki 3 Gepardit
 
 
10:00
Kenttä 1
TIHC 1 VALKOINEN
Päättynyt 0 - 6
Leki
 
 
10:00
Kenttä 2
Team LKP
Päättynyt 4 - 2
TIHC 2 SININEN
 
 
10:40
Kenttä 1
KalPa 1 Musta
Päättynyt 2 - 4
KalPa 2 Keltainen
 
 
10:40
Kenttä 2
Jyki 2 Tiikerit
Päättynyt 3 - 5
Jyki 3 Gepardit
 
 
11:10
Kenttä 1
TIHC 1 VALKOINEN
Päättynyt 3 - 3
KalPa 2 Keltainen
 
 
11:10
Kenttä 2
Team LKP
Päättynyt 2 - 0
Jyki 3 Gepardit
 
 
11:40
Kenttä 1
Leki
Päättynyt 5 - 2
Uplakers
 
 
11:40
Kenttä 2
TIHC 2 SININEN
Päättynyt 6 - 0
JPK
 
 
12:20
Kenttä 1
EKS
Päättynyt 11 - 2
Uplakers
 
 
12:20
Kenttä 2
Jyki 1 Leijonat
Päättynyt 6 - 0
JPK
 
 
12:50
Kenttä 1
Leki
Päättynyt 4 - 3
KalPa 2 Keltainen
 
 
12:50
Kenttä 2
TIHC 2 SININEN
Päättynyt 6 - 1
Jyki 3 Gepardit
 
 
13:20
Kenttä 1
TIHC 1 VALKOINEN
Päättynyt 1 - 3
Uplakers
 
 
13:20
Kenttä 2
Team LKP
Päättynyt 1 - 0
JPK
 
 

Sijoitusottelut

Su 22.9.2019
49   Sijat 11-12
14:00
Kenttä 1
JPK
Päättynyt 3 - 5
Jyki 2 Tiikerit
 
 
50   Sijat 9-10
14:00
Kenttä 2
TIHC 2 SININEN
Päättynyt 8 - 1
Jyki 3 Gepardit
 
 
51   Sijat 7-8
14:30
Kenttä 1
Team LKP
Päättynyt 2 - 3
Jyki 1 Leijonat
 
 
52   Sijat 5-6
14:30
Kenttä 2
KalPa 1 Musta
Päättynyt 6 - 4
Uplakers
 
 
53   Sijat 1-2
15:00
Kenttä 1
EKS
Päättynyt 5 - 1
Leki
 
 
54   Sijat 3-4
15:00
Kenttä 2
KalPa 2 Keltainen
Päättynyt 0 - 2
TIHC 1 VALKOINEN
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2023 GameResultsOnline.com