Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Long Slide U10

25.9. - 26.9.2021 Peurungan Jäähalli | Suomi

Otteluohjelma

Alkulohkot

La 25.9.2021
1   Lohko A
09:00
Kenttä 1
JYP (Black)
Päättynyt 2 - 2
KalPa Pohjoinen (Black)
 
 
2   Lohko A
09:00
Kenttä 2
K-E EPS (Red)
Päättynyt 4 - 5
K-E Blues (Blue)
 
 
3   Lohko A
09:30
Kenttä 1
Jokerit White
Päättynyt 2 - 2
JYP (Black)
 
 
4   Lohko A
09:30
Kenttä 2
KalPa Pohjoinen (Black)
Päättynyt 3 - 3
K-E EPS (Red)
 
 
5   Lohko A
10:00
Kenttä 1
K-E Blues (Blue)
Päättynyt 2 - 5
Jokerit White
 
 
6   Lohko B
10:00
Kenttä 2
JYP (Red)
Päättynyt 2 - 6
KalPa Pohjoinen (Yellow)
 
 
7   Lohko B
10:40
Kenttä 1
K-E EPS (White)
Päättynyt 6 - 8
K-E Blues (Black)
 
 
8   Lohko C
10:40
Kenttä 2
K-E EPS (Black)
Päättynyt 1 - 5
K-E Blues (White)
 
 
9   Lohko B
11:10
Kenttä 1
KalPa Pohjoinen (Yellow)
Päättynyt 7 - 1
K-E EPS (White)
 
 
10   Lohko B
11:10
Kenttä 2
K-E Blues (Black)
Päättynyt 1 - 4
Jokerit Yellow
 
 
11   Lohko C
11:40
Kenttä 1
JYP (White)
Päättynyt 1 - 2
Ylivieskan Jääkarhut
 
 
12   Lohko B
11:40
Kenttä 2
Jokerit Yellow
Päättynyt 1 - 2
JYP (Red)
 
 
13   Lohko C
12:20
Kenttä 1
Jokerit Red
Päättynyt 10 - 2
JYP (White)
 
 
14   Lohko C
12:20
Kenttä 2
Ylivieskan Jääkarhut
Päättynyt 4 - 3
K-E EPS (Black)
 
 
15   Lohko C
12:50
Kenttä 1
K-E Blues (White)
Päättynyt 1 - 3
Jokerit Red
 
 
16   Lohko D
12:50
Kenttä 2
JYP (Blue)
Päättynyt 1 - 5
Cobrat
 
 
17   Lohko D
13:20
Kenttä 1
JYP (Laukaa)
Päättynyt 7 - 2
K-E Blues (Yellow)
 
 
18   Lohko D
13:20
Kenttä 2
JYP (Blue)
Päättynyt 1 - 9
Jokerit Black
 
 
19   Lohko D
14:00
Kenttä 1
Cobrat
Päättynyt 4 - 4
JYP (Laukaa)
 
 
20   Lohko D
14:00
Kenttä 2
K-E Blues (Yellow)
Päättynyt 0 - 5
Jokerit Black
 
 
21   Lohko A
14:30
Kenttä 1
JYP (Black)
Päättynyt 5 - 1
K-E EPS (Red)
 
 
22   Lohko A
14:30
Kenttä 2
KalPa Pohjoinen (Black)
Päättynyt 1 - 8
K-E Blues (Blue)
 
 
23   Lohko A
15:00
Kenttä 1
K-E EPS (Red)
Päättynyt 1 - 4
Jokerit White
 
 
24   Lohko A
15:00
Kenttä 2
K-E Blues (Blue)
Päättynyt 4 - 3
JYP (Black)
 
 
25   Lohko A
15:40
Kenttä 1
Jokerit White
Päättynyt 7 - 2
KalPa Pohjoinen (Black)
 
 
26   Lohko B
15:40
Kenttä 2
JYP (Red)
Päättynyt 8 - 0
K-E EPS (White)
 
 
27   Lohko B
16:10
Kenttä 1
KalPa Pohjoinen (Yellow)
Päättynyt 4 - 1
K-E Blues (Black)
 
 
28   Lohko B
16:10
Kenttä 2
K-E EPS (White)
Päättynyt 1 - 11
Jokerit Yellow
 
 
29   Lohko B
16:40
Kenttä 1
K-E Blues (Black)
Päättynyt 3 - 5
JYP (Red)
 
 
30   Lohko B
16:40
Kenttä 2
Jokerit Yellow
Päättynyt 6 - 3
KalPa Pohjoinen (Yellow)
 
 
31   Lohko C
17:20
Kenttä 1
JYP (White)
Päättynyt 5 - 0
K-E EPS (Black)
 
 
32   Lohko C
17:20
Kenttä 2
Ylivieskan Jääkarhut
Päättynyt 3 - 4
K-E Blues (White)
 
 
33   Lohko C
17:50
Kenttä 1
K-E EPS (Black)
Päättynyt 0 - 7
Jokerit Red
 
 
34   Lohko C
17:50
Kenttä 2
K-E Blues (White)
Päättynyt 5 - 0
JYP (White)
 
 
35   Lohko C
18:20
Kenttä 1
Jokerit Red
Päättynyt 4 - 2
Ylivieskan Jääkarhut
 
 
36   Lohko D
18:20
Kenttä 2
JYP (Blue)
Päättynyt 5 - 7
JYP (Laukaa)
 
 
37   Lohko D
19:00
Kenttä 1
Cobrat
Päättynyt 6 - 2
K-E Blues (Yellow)
 
 
38   Lohko D
19:00
Kenttä 2
JYP (Laukaa)
Päättynyt 2 - 1
Jokerit Black
 
 
39   Lohko D
19:30
Kenttä 1
K-E Blues (Yellow)
Päättynyt 8 - 3
JYP (Blue)
 
 
40   Lohko D
19:30
Kenttä 2
Jokerit Black
Päättynyt 6 - 12
Cobrat
 
 

Jatkolohkot

Su 26.9.2021
08:00
Kenttä 1
Jokerit White
Päättynyt 2 - 1
Jokerit Yellow
 
 
08:00
Kenttä 2
K-E Blues (White)
Päättynyt 2 - 9
JYP (Laukaa)
 
 
08:30
Kenttä 1
Jokerit White
Päättynyt 1 - 6
JYP (Laukaa)
 
 
08:30
Kenttä 2
K-E Blues (White)
Päättynyt 3 - 6
Jokerit Yellow
 
 
09:00
Kenttä 1
KalPa Pohjoinen (Yellow)
Päättynyt 3 - 3
K-E Blues (Blue)
 
 
09:00
Kenttä 2
Cobrat
Päättynyt 5 - 0
Jokerit Red
 
 
09:40
Kenttä 1
KalPa Pohjoinen (Yellow)
Päättynyt 3 - 7
Jokerit Red
 
 
09:40
Kenttä 2
Cobrat
Päättynyt 2 - 2
K-E Blues (Blue)
 
 
10:10
Kenttä 1
K-E EPS (Red)
Päättynyt 3 - 8
K-E EPS (White)
 
 
10:10
Kenttä 2
K-E EPS (Black)
Päättynyt 2 - 3
JYP (Blue)
 
 
10:40
Kenttä 1
K-E EPS (Red)
Päättynyt 3 - 5
K-E EPS (Black)
 
 
10:40
Kenttä 2
K-E EPS (White)
Päättynyt 5 - 3
JYP (Blue)
 
 
11:20
Kenttä 1
KalPa Pohjoinen (Black)
Päättynyt 2 - 4
JYP (White)
 
 
11:20
Kenttä 2
K-E Blues (Black)
Päättynyt 3 - 3
K-E Blues (Yellow)
 
 
11:50
Kenttä 1
JYP (White)
Päättynyt 3 - 4
K-E Blues (Yellow)
 
 
11:50
Kenttä 2
KalPa Pohjoinen (Black)
Päättynyt 6 - 3
K-E Blues (Black)
 
 
12:20
Kenttä 1
JYP (Black)
Päättynyt 2 - 1
Ylivieskan Jääkarhut
 
 
12:20
Kenttä 2
JYP (Red)
Päättynyt 2 - 4
Jokerit Black
 
 
13:00
Kenttä 1
JYP (Black)
Päättynyt 1 - 3
Jokerit Black
 
 
13:00
Kenttä 2
Ylivieskan Jääkarhut
Päättynyt 2 - 0
JYP (Red)
 
 
13:30
Kenttä 1
KalPa Pohjoinen (Yellow)
Päättynyt 2 - 4
Cobrat
 
 
13:30
Kenttä 2
K-E Blues (Blue)
Päättynyt 1 - 3
Jokerit Red
 
 
14:00
Kenttä 1
Jokerit White
Päättynyt 10 - 1
K-E Blues (White)
 
 
14:00
Kenttä 2
Jokerit Yellow
Päättynyt 0 - 3
JYP (Laukaa)
 
 
14:40
Kenttä 1
JYP (Blue)
Päättynyt 7 - 4
K-E EPS (Red)
 
 
14:40
Kenttä 2
K-E EPS (White)
Päättynyt 4 - 2
K-E EPS (Black)
 
 
15:10
Kenttä 1
K-E Blues (Yellow)
Päättynyt 2 - 1
KalPa Pohjoinen (Black)
 
 
15:10
Kenttä 2
K-E Blues (Black)
Päättynyt 9 - 1
JYP (White)
 
 
15:40
Kenttä 1
JYP (Red)
Päättynyt 8 - 1
JYP (Black)
 
 
15:40
Kenttä 2
Jokerit Black
Päättynyt 1 - 3
Ylivieskan Jääkarhut
 
 

Mitaliottelut

Su 26.9.2021
16:20
Kenttä 2
Jokerit White
Päättynyt 4 - 5
Jokerit Red
 
 
16:20
Kenttä 1
JYP (Laukaa)
Päättynyt 4 - 3
 VL
Cobrat
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2021 GameResultsOnline.com