Powered by GameResultsOnline.com tournament management

MM-Reiska 2022

22.7. - 23.7.2022 Vesanto, Vesannon Urheilukenttä | Suomi

Seka
Otteluohjelma

Alkulohkot

Pe 22.7.2022
1   Lohko C
15:20
Vesanto, Kenttä 3
FC Puupäät
Päättynyt 0 - 6
PielavesiTeam
 
 
2   Lohko D
15:20
Vesanto, Kenttä 4
Mehtäröllit
Päättynyt 0 - 2
Pölijät
 
 
3   Lohko C
16:20
Vesanto, Kenttä 2
PielavesiTeam
Päättynyt 10 - 0
Team Lihikset
 
 
4   Lohko C
16:40
Vesanto, Kenttä 3
Fc Polvituet
Päättynyt 2 - 0
FC Puupäät
 
 
5   Lohko D
17:00
Kuopion Riento (MM)
Päättynyt 5 - 2
Timanttista jyystöö
 
 
6   Lohko E
17:40
Vesanto, Kenttä 1
Atm-klubi
Päättynyt 3 - 0
FC Hengissä
 
 
7   Lohko E
17:40
Vesanto, Kenttä 2
Pehmeänaistikkaat
Päättynyt 5 - 0
Team Takatuli
 
 
8   Lohko D
17:40
Vesanto, Kenttä 4
Pölijät
Päättynyt 1 - 6
Timanttista jyystöö
 
 
9   Lohko C
18:00
Vesanto, Kenttä 2
Fc Polvituet
Päättynyt 8 - 1
Team Lihikset
 
 
10   Lohko F
18:00
Vesanto, Kenttä 3
FC Pipit
Päättynyt 5 - 1
Fifty Shades of FC RRRR
 
 
11   Lohko F
18:00
Vesanto, Kenttä 4
Lerssit
Päättynyt 0 - 7
Tiikerit
 
 
12   Lohko D
18:20
Vesanto, Kenttä 4
Kuopion Riento (MM)
Päättynyt 10 - 0
Mehtäröllit
 
 
13   Lohko F
19:20
Vesanto, Kenttä 1
FC Pipit
Päättynyt 6 - 0
Lerssit
 
 
14   Lohko E
19:20
FC Hengissä
Päättynyt 2 - 3
Pehmeänaistikkaat
 
 
15   Lohko F
19:40
Vesanto, Kenttä 1
Tiikerit
Päättynyt 5 - 0
Fifty Shades of FC RRRR
 
 
16   Lohko E
19:40
Team Takatuli
Päättynyt 0 - 3
Atm-klubi
 
 
La 23.7.2022
17   Lohko C
10:40
Vesanto, Kenttä 2
Fc Polvituet
Päättynyt 0 - 5
PielavesiTeam
 
 
18   Lohko D
10:40
Vesanto, Kenttä 4
Kuopion Riento (MM)
Päättynyt 1 - 0
Pölijät
 
 
19   Lohko C
11:00
Vesanto, Kenttä 3
FC Puupäät
Päättynyt 0 - 0
Team Lihikset
 
 
20   Lohko D
11:20
Vesanto, Kenttä 2
Mehtäröllit
Päättynyt 1 - 3
Timanttista jyystöö
 
 
21   Lohko E
12:40
Vesanto, Kenttä 3
FC Hengissä
Päättynyt 1 - 2
Team Takatuli
 
 
22   Lohko F
12:40
Vesanto, Kenttä 4
FC Pipit
Päättynyt 0 - 2
Tiikerit
 
 
23   Lohko F
13:00
Vesanto, Kenttä 2
Fifty Shades of FC RRRR
Päättynyt 4 - 0
Lerssit
 
 
24   Lohko E
13:00
Vesanto, Kenttä 4
Atm-klubi
Päättynyt 0 - 1
Pehmeänaistikkaat
 
 

Pudotuspelit, voittajat pareista puolivälieriin (8 joukkuetta)

La 23.7.2022
14:40
Vesanto, Kenttä 1
FC Pipit
Päättynyt 4 - 2
Team Takatuli
 
 
14:40
Vesanto, Kenttä 2
Timanttista jyystöö
Päättynyt 3 - 1
FC Puupäät
 
 
14:40
Vesanto, Kenttä 3
Atm-klubi
Päättynyt 4 - 0
Fifty Shades of FC RRRR
 
 
14:40
Vesanto, Kenttä 4
Fc Polvituet
Päättynyt 1 - 2
Pölijät
 
 

Sijoitusottelut (4 joukkuetta)

La 23.7.2022
13:40
Vesanto, Kenttä 3
Team Lihikset
Päättynyt 1 - 2
Mehtäröllit
 
 
13:40
Vesanto, Kenttä 4
FC Hengissä
Päättynyt 3 - 1
Lerssit
 
 

Puolivälierät (8 joukkuetta)

La 23.7.2022
15:40
Vesanto, Kenttä 1
PielavesiTeam
Päättynyt 1 - 2
 RPK
FC Pipit
 
 
15:40
Vesanto, Kenttä 2
Kuopion Riento (MM)
Päättynyt 4 - 1
Atm-klubi
 
 
15:40
Vesanto, Kenttä 3
Pehmeänaistikkaat
Päättynyt 2 - 1
Pölijät
 
 
15:40
Vesanto, Kenttä 4
Tiikerit
Päättynyt 0 - 1
 RPK
Timanttista jyystöö
 
 

Välierät (4 joukkuetta)

La 23.7.2022
35   Välierä 1
16:00
Vesanto, Kenttä 3
FC Pipit
Päättynyt 0 - 3
Kuopion Riento (MM)
 
 
36   Välierä 2
16:00
Vesanto, Kenttä 4
Pehmeänaistikkaat
Päättynyt 1 - 2
Timanttista jyystöö
 
 

Sijat 3.-4.

La 23.7.2022
17:15
Vesanto, Kenttä 2
FC Pipit
Päättynyt 1 - 0
Pehmeänaistikkaat
 
 

Sijat 1.-2.

La 23.7.2022
38   MM-finaali
17:15
Vesanto, Kenttä 1
Kuopion Riento (MM)
Päättynyt 7 - 0
Timanttista jyystöö
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com