Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Käpylä Cup 2016

6.8. - 7.8.2016 Käpylän liikuntapuisto | Suomi

Miesten sarja
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 6.8.2016
1   A
09:00
Tekonurmi 1
Hut Fc-j
Päättynyt 0 - 0
Ug Darra
 
 
2   A
09:00
Tekonurmi 2
FC Pasilona
Päättynyt 2 - 1
FC ViruValge
 
 
3   B
09:30
Tekonurmi 1
FC Löysät
Päättynyt 0 - 5
Kluuvi United
 
 
4   B
09:30
Tekonurmi 2
SB Lasse Kukkonen
Päättynyt 2 - 0
FC Gonnat
 
 
4   C
10:00
Tekonurmi 1
x
-
FC Pallo Hukassa
 
 
5   C
10:00
Tekonurmi 2
Pampa Magnetos
Päättynyt 1 - 2
Talented ELEVEN
 
 
6   A
10:30
Tekonurmi 1
FC Pasilona
Päättynyt 4 - 2
Hut Fc-j
 
 
7   A
10:30
Tekonurmi 2
FC ViruValge
Päättynyt 4 - 3
Ug Darra
 
 
8   B
11:00
Tekonurmi 1
SB Lasse Kukkonen
Päättynyt 4 - 1
FC Löysät
 
 
9   B
11:00
Tekonurmi 2
FC Gonnat
Päättynyt 2 - 2
Kluuvi United
 
 
9   C
11:30
Tekonurmi 1
Pampa Magnetos
-
x
 
 
10   C
11:30
Tekonurmi 2
Talented ELEVEN
Päättynyt 3 - 0
FC Pallo Hukassa
 
 
11   A
12:00
Tekonurmi 1
Hut Fc-j
Päättynyt 2 - 4
FC ViruValge
 
 
12   A
12:00
Tekonurmi 2
Ug Darra
Päättynyt 3 - 2
FC Pasilona
 
 
13   B
12:30
Tekonurmi 1
FC Löysät
Päättynyt 0 - 2
FC Gonnat
 
 
14   B
12:30
Tekonurmi 2
Kluuvi United
Päättynyt 3 - 1
SB Lasse Kukkonen
 
 
14   C
13:00
Tekonurmi 1
x
-
Talented ELEVEN
 
 
15   C
13:00
Tekonurmi 2
FC Pallo Hukassa
Päättynyt 0 - 3
Pampa Magnetos
 
 
16   D
13:30
Tekonurmi 1
MPS LP
Päättynyt 1 - 8
74 Allstars
 
 
16   D
13:30
Tekonurmi 2
Vainio United
-
x
 
 
17   E
14:00
Tekonurmi 1
Restroom
Päättynyt 4 - 3
Juopot United
 
 
18   E
14:00
Tekonurmi 2
AC Vetelä
Päättynyt 0 - 1
FC Urokset
 
 
18   F
14:30
Tekonurmi 1
X
-
ETTAN FC
 
 
19   F
14:30
Tekonurmi 2
FC Tuulitie
Päättynyt 0 - 3
FC Eastbay
 
 
20   D
15:00
Tekonurmi 1
Vainio United
Päättynyt 10 - 1
MPS LP
 
 
20   D
15:00
Tekonurmi 2
x
-
74 Allstars
 
 
21   E
15:30
Tekonurmi 1
AC Vetelä
Päättynyt 3 - 5
Restroom
 
 
22   E
15:30
Tekonurmi 2
FC Urokset
Päättynyt 6 - 0
Juopot United
 
 
22   F
16:00
Tekonurmi 1
FC Tuulitie
-
X
 
 
23   F
16:00
Tekonurmi 2
FC Eastbay
Päättynyt 0 - 2
ETTAN FC
 
 
24   D
16:30
Tekonurmi 1
74 Allstars
Päättynyt 0 - 2
Vainio United
 
 
24   D
16:30
Tekonurmi 2
MPS LP
-
x
 
 
25   E
17:00
Tekonurmi 1
Restroom
Päättynyt 0 - 2
FC Urokset
 
 
26   E
17:00
Tekonurmi 2
Juopot United
Päättynyt 1 - 3
AC Vetelä
 
 
26   F
17:30
Tekonurmi 1
X
-
FC Eastbay
 
 
27   F
17:30
Tekonurmi 2
ETTAN FC
Päättynyt 3 - 0
FC Tuulitie
 
 
28   G
18:00
Tekonurmi 1
FreVo
Päättynyt 3 - 0
HFL
 
 
29   G
18:00
Tekonurmi 2
Atlantis FC Sininen
Päättynyt 1 - 6
Tarmo
 
 
30   H
18:30
Tekonurmi 1
Team Huijaus
Päättynyt 1 - 4
FC 75
 
 
31   H
18:30
Tekonurmi 2
Talented ELEVEN B
Päättynyt 0 - 4
FC Spital
 
 
32   G
19:00
Tekonurmi 1
Atlantis FC Sininen
Päättynyt 1 - 3
FreVo
 
 
33   G
19:00
Tekonurmi 2
Tarmo
Päättynyt 3 - 0
HFL
 
 
34   H
19:30
Tekonurmi 1
Talented ELEVEN B
Päättynyt 1 - 2
Team Huijaus
 
 
35   H
19:30
Tekonurmi 2
FC Spital
Päättynyt 2 - 7
FC 75
 
 
36   G
20:00
Tekonurmi 1
FreVo
Päättynyt 1 - 4
Tarmo
 
 
37   G
20:00
Tekonurmi 2
HFL
Päättynyt 0 - 3
Atlantis FC Sininen
 
 
38   H
20:30
Tekonurmi 1
Team Huijaus
Päättynyt 3 - 0
FC Spital
 
 
39   H
20:30
Tekonurmi 2
FC 75
Päättynyt 2 - 1
Talented ELEVEN B
 
 

Sijat 1-16

Su 7.8.2016
40   1
10:30
Tekonurmi 1
FC Pasilona
Päättynyt 5 - 4
 RPK
SB Lasse Kukkonen
 
 
41   2
10:30
Tekonurmi 2
Kluuvi United
Päättynyt 3 - 2
FC ViruValge
 
 
42   3
11:00
Tekonurmi 1
Talented ELEVEN
Päättynyt 2 - 1
 RPK
74 Allstars
 
 
43   4
11:00
Tekonurmi 2
Vainio United
Päättynyt 1 - 0
 RPK
Pampa Magnetos
 
 
44   5
11:30
Tekonurmi 1
FC Urokset
Päättynyt 5 - 0
FC Eastbay
 
 
45   6
11:30
Tekonurmi 2
ETTAN FC
Päättynyt 1 - 2
Restroom
 
 
46   7
12:00
Tekonurmi 1
Tarmo
Päättynyt 0 - 1
 RPK
Team Huijaus
 
 
47   8
12:00
Tekonurmi 2
FC 75
Päättynyt 3 - 2
 RPK
FreVo
 
 

Sijat 1-8

Su 7.8.2016
48   9
12:30
Tekonurmi 1
FC Pasilona
Päättynyt 3 - 1
Talented ELEVEN
 
 
49   10
12:30
Tekonurmi 2
Kluuvi United
Päättynyt 0 - 4
Vainio United
 
 
50   11
13:00
Tekonurmi 1
FC Urokset
Päättynyt 2 - 1
 RPK
Team Huijaus
 
 
51   12
13:00
Tekonurmi 2
Restroom
Päättynyt 2 - 14
FC 75
 
 

Välierä

Su 7.8.2016
52   13
14:00
Tekonurmi 1
FC Pasilona
Päättynyt 2 - 1
FC Urokset
 
 
53   14
14:00
Tekonurmi 2
Vainio United
Päättynyt 1 - 3
FC 75
 
 

Finaali ja pronssi

Su 7.8.2016
15:00
Tekonurmi 2
FC Urokset
Päättynyt 1 - 2
 RPK
Vainio United
 
 
55   Finaali
15:30
Tekonurmi 1
FC Pasilona
Päättynyt 0 - 6
FC 75
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com