Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Käpylä Cup 2017

12.8. - 13.8.2017 Käpylän liikuntapuisto | Suomi

Miehet Harraste
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 12.8.2017
1   Lohko A
09:00
Tekonurmi 1
FC Löysät
Päättynyt 0 - 3
FC ViruValge
 
 
2   Lohko A
09:00
Tekonurmi 2
FC Helsingin Iloiset Veikot
Päättynyt 1 - 3
FC Pasilona
 
 
3   Lohko B
09:30
Tekonurmi 1
Olvi K
Päättynyt 1 - 1
JFK-63
 
 
4   Lohko B
09:30
Tekonurmi 2
Team Huijaus
Päättynyt 3 - 3
FC Jalkapallojoukkue
 
 
5   Lohko C
10:00
Tekonurmi 1
Pampa Magnetos
Päättynyt 3 - 0
Wise Boys
 
 
6   Lohko C
10:00
Tekonurmi 2
Kluuvi United
Päättynyt 0 - 3
Tarzan Bundolo
 
 
7   Lohko A
10:30
Tekonurmi 1
FC Helsingin Iloiset Veikot
Päättynyt 3 - 3
FC Löysät
 
 
8   Lohko A
10:30
Tekonurmi 2
FC Pasilona
Päättynyt 1 - 5
FC ViruValge
 
 
9   Lohko B
11:00
Tekonurmi 1
Olvi K
Päättynyt 2 - 4
Team Huijaus
 
 
10   Lohko B
11:00
Tekonurmi 2
JFK-63
Päättynyt 4 - 2
FC Jalkapallojoukkue
 
 
11   Lohko C
11:30
Tekonurmi 1
Kluuvi United
Päättynyt 0 - 3
Pampa Magnetos
 
 
12   Lohko C
11:30
Tekonurmi 2
Tarzan Bundolo
Päättynyt 3 - 0
Wise Boys
 
 
13   Lohko A
12:00
Tekonurmi 1
FC Löysät
Päättynyt 2 - 8
FC Pasilona
 
 
14   Lohko A
12:00
Tekonurmi 2
FC ViruValge
Päättynyt 10 - 1
FC Helsingin Iloiset Veikot
 
 
15   Lohko B
12:30
Tekonurmi 1
Team Huijaus
Päättynyt 2 - 0
JFK-63
 
 
16   Lohko B
12:30
Tekonurmi 2
FC Jalkapallojoukkue
Päättynyt 1 - 2
Olvi K
 
 
17   Lohko C
13:00
Tekonurmi 1
Pampa Magnetos
Päättynyt 0 - 4
Tarzan Bundolo
 
 
18   Lohko C
13:00
Tekonurmi 2
Wise Boys
Päättynyt 0 - 0
Kluuvi United
 
 
19   Lohko D
13:30
Tekonurmi 1
Teamweiss
Päättynyt 0 - 3
FreVo
 
 
20   Lohko D
13:30
Tekonurmi 2
Zam Com FC
Päättynyt 2 - 4
Kohti Rappiota
 
 
21   Lohko E
14:00
Tekonurmi 1
FC Gonnat
Päättynyt 0 - 3
F.c Real Malmi
 
 
22   Lohko E
14:00
Tekonurmi 2
Talented XI
Päättynyt 2 - 3
NokkelinKikka
 
 
23   Lohko F
14:30
Tekonurmi 1
ZSKA Ulkojemu
Päättynyt 4 - 1
AC Vetelä
 
 
24   Lohko F
14:30
Tekonurmi 2
HC Tulitsä Jo
Päättynyt 0 - 3
FC Spital
 
 
25   Lohko D
15:00
Tekonurmi 1
Zam Com FC
Päättynyt 3 - 0
Teamweiss
 
 
26   Lohko D
15:00
Tekonurmi 2
Kohti Rappiota
Päättynyt 2 - 0
FreVo
 
 
27   Lohko E
15:30
Tekonurmi 1
Talented XI
Päättynyt 3 - 1
FC Gonnat
 
 
28   Lohko E
15:30
Tekonurmi 2
NokkelinKikka
Päättynyt 1 - 3
F.c Real Malmi
 
 
29   Lohko F
16:00
Tekonurmi 1
HC Tulitsä Jo
Päättynyt 0 - 3
ZSKA Ulkojemu
 
 
30   Lohko F
16:00
Tekonurmi 2
FC Spital
Päättynyt 1 - 2
AC Vetelä
 
 
31   Lohko D
16:30
Tekonurmi 1
Teamweiss
Päättynyt 0 - 3
Kohti Rappiota
 
 
32   Lohko D
16:30
Tekonurmi 2
FreVo
Päättynyt 4 - 2
Zam Com FC
 
 
33   Lohko E
17:00
Tekonurmi 1
FC Gonnat
Päättynyt 1 - 2
NokkelinKikka
 
 
34   Lohko E
17:00
Tekonurmi 2
F.c Real Malmi
Päättynyt 2 - 1
Talented XI
 
 
35   Lohko F
17:30
Tekonurmi 1
ZSKA Ulkojemu
Päättynyt 0 - 3
FC Spital
 
 
36   Lohko F
17:30
Tekonurmi 2
AC Vetelä
Päättynyt 3 - 0
HC Tulitsä Jo
 
 

Neljännesvälierät

Su 13.8.2017
37   Sijat 1-16
10:30
Tekonurmi 1
FC ViruValge
Päättynyt 1 - 0
Talented XI
 
 
38   Sijat 1-16
10:30
Tekonurmi 2
Pampa Magnetos
Päättynyt 1 - 0
 RPK
FreVo
 
 
39   Sijat 1-16
11:00
Tekonurmi 1
Tarzan Bundolo
Päättynyt 7 - 1
Zam Com FC
 
 
40   Sijat 1-16
11:00
Tekonurmi 2
Kohti Rappiota
Päättynyt 2 - 1
 RPK
FC Jalkapallojoukkue
 
 
41   Sijat 1-16
11:30
Tekonurmi 1
F.c Real Malmi
Päättynyt 5 - 0
ZSKA Ulkojemu
 
 
42   Sijat 1-16
11:30
Tekonurmi 2
FC Spital
Päättynyt 0 - 11
NokkelinKikka
 
 
43   Sijat 1-16
12:00
Tekonurmi 1
FC Pasilona
Päättynyt 2 - 0
Olvi K
 
 
44   Sijat 1-16
12:00
Tekonurmi 2
Team Huijaus
Päättynyt 4 - 1
AC Vetelä
 
 

Puolivälierät

Su 13.8.2017
45   Sijat 1-8
12:30
Tekonurmi 1
FC ViruValge
Päättynyt 2 - 4
Tarzan Bundolo
 
 
46   Sijat 1-8
12:30
Tekonurmi 2
Pampa Magnetos
Päättynyt 0 - 1
Kohti Rappiota
 
 
47   Sijat 1-8
13:00
Tekonurmi 1
F.c Real Malmi
Päättynyt 0 - 1
FC Pasilona
 
 
48   Sijat 1-8
13:00
Tekonurmi 2
NokkelinKikka
Päättynyt 1 - 0
Team Huijaus
 
 

Välierät

Su 13.8.2017
49   Sijat 1-4
14:00
Tekonurmi 1
FC Pasilona
Päättynyt 1 - 6
Tarzan Bundolo
 
 
50   Sijat 1-4
14:00
Tekonurmi 2
Kohti Rappiota
Päättynyt 2 - 1
NokkelinKikka
 
 

Finaalit

Su 13.8.2017
51   Sijat 3-4
15:00
Tekonurmi 1
FC Pasilona
Päättynyt 4 - 1
NokkelinKikka
 
 
52   Sijat 1-2
15:30
Tekonurmi 1
Tarzan Bundolo
Päättynyt 4 - 1
Kohti Rappiota
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com