Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Pajulahti games 2015

15.1. - 17.1.2015 nastola | Suomi

Miehet Kilpa
Otteluohjelma

First round

Pe 16.1.2015
1   Men A
09:00
Lahtinen Ari
Päättynyt 2 - 0
Bertrand Pierre
(11-4, 11-5)
 
 
2   Men A
09:00
Kalvelis Paulus
Päättynyt 2 - 0
Viitamäki Jouni
(11-7, 13-10)
 
 
3   Men A
09:00
Kuorikoski Konsta
Päättynyt 0 - 2
Damskis Denas
(5-11, 9-11)
 
 
4   Men A
09:25
Häni Thomas
Päättynyt 0 - 2
Lattu Tatu
(2-12, 5-12)
 
 
5   Men B
09:25
Oikarainen Juha
Päättynyt 2 - 1
Ruohonen Teemu
(6-11, 11-7, 11-5)
 
 
6   Men B
09:25
Lapaz Mickael
Päättynyt 0 - 2
Le Brun Thibaut
(7-11, 6-11)
 
 
7   Men B
09:50
Vilen Jarno
Päättynyt 1 - 2
Dvylaitis Mindaugas
(8-11, 11-8, 6-11)
 
 
8   Men B
09:50
Glojnaric Robert
Päättynyt 0 - 2
Haukka Kalle
(7-12, 9-11)
 
 
9   Men A
10:15
Kalvelis Paulus
Päättynyt 1 - 2
Lahtinen Ari
(12-10, 4-12, 6-11)
 
 
10   Men A
10:40
Kuorikoski Konsta
Päättynyt 0 - 2
Bertrand Pierre
(5-11, 6-11)
 
 
11   Men A
10:40
Häni Thomas
Päättynyt 0 - 2
Viitamäki Jouni
(2-11, 3-11)
 
 
12   Men A
10:40
Lattu Tatu
Päättynyt 0 - 2
Damskis Denas
(5-11, 10-12)
 
 
13   Men B
11:05
Lapaz Mickael
Päättynyt 0 - 2
Oikarainen Juha
(7-11, 11-13)
 
 
14   Men B
11:05
Vilen Jarno
Päättynyt 2 - 1
Ruohonen Teemu
(11-9, 1-11, 12-8)
 
 
15   Men B
11:05
Glojnaric Robert
Päättynyt 0 - 2
Le Brun Thibaut
(0-12, 5-12)
 
 
16   Men B
11:30
Haukka Kalle
Päättynyt 0 - 2
Dvylaitis Mindaugas
(3-11, 7-11)
 
 
17   Men A
12:30
Lahtinen Ari
Päättynyt 2 - 0
Kuorikoski Konsta
(11-3, 11-3)
 
 
18   Men A
12:30
Häni Thomas
Päättynyt 0 - 2
Kalvelis Paulus
(6-12, 5-12)
 
 
19   Men A
12:55
Lattu Tatu
Päättynyt 0 - 2
Bertrand Pierre
(6-11, 6-12)
 
 
20   Men A
12:55
Damskis Denas
Päättynyt 0 - 2
Viitamäki Jouni
(7-11, 6-12)
 
 
21   Men B
12:55
Oikarainen Juha
Päättynyt 2 - 0
Vilen Jarno
(11-8, 11-0)
 
 
22   Men B
13:20
Glojnaric Robert
Päättynyt 0 - 2
Lapaz Mickael
(1-12, 6-11)
 
 
23   Men B
13:20
Haukka Kalle
Päättynyt 1 - 2
Ruohonen Teemu
(11-9, 3-11, 1-11)
 
 
24   Men B
13:20
Dvylaitis Mindaugas
Päättynyt 2 - 1
Le Brun Thibaut
(9-12, 11-9, 11-7)
 
 
25   Men A
14:10
Häni Thomas
Päättynyt 0 - 2
Lahtinen Ari
(4-11, 0-12)
 
 
26   Men A
14:10
Lattu Tatu
Päättynyt 2 - 0
Kuorikoski Konsta
(12-7, 12-5)
 
 
27   Men A
14:10
Damskis Denas
Päättynyt 1 - 2
Kalvelis Paulus
(9-11, 11-6, 5-11)
 
 
28   Men A
14:35
Viitamäki Jouni
Päättynyt 2 - 0
Bertrand Pierre
(13-11, 11-5)
 
 
29   Men B
14:35
Glojnaric Robert
Päättynyt 1 - 2
Oikarainen Juha
(11-7, 9-11, 8-11)
 
 
30   Men B
14:35
Haukka Kalle
Päättynyt 1 - 2
Vilen Jarno
(5-12, 12-10, 4-11)
 
 
31   Men B
15:00
Dvylaitis Mindaugas
Päättynyt 1 - 2
Lapaz Mickael
(6-11, 11-7, 4-12)
 
 
32   Men B
15:00
Le Brun Thibaut
Päättynyt 0 - 2
Ruohonen Teemu
(7-12, 6-12)
 
 
33   Men A
15:25
Lahtinen Ari
Päättynyt 2 - 0
Lattu Tatu
(11-6, 11-4)
 
 
34   Men A
15:50
Damskis Denas
Päättynyt 2 - 0
Häni Thomas
(12-2, 11-3)
 
 
35   Men A
15:50
Viitamäki Jouni
Päättynyt 2 - 0
Kuorikoski Konsta
(12-9, 11-8)
 
 
36   Men A
15:50
Bertrand Pierre
Päättynyt 0 - 2
Kalvelis Paulus
(4-12, 5-11)
 
 
37   Men B
16:15
Oikarainen Juha
Päättynyt 2 - 0
Haukka Kalle
(11-0, 11-5)
 
 
38   Men B
16:15
Dvylaitis Mindaugas
Päättynyt 2 - 0
Glojnaric Robert
(11-7, 11-9)
 
 
39   Men B
16:15
Le Brun Thibaut
Päättynyt 2 - 0
Vilen Jarno
(12-7, 12-6)
 
 
40   Men B
16:40
Ruohonen Teemu
Päättynyt 2 - 1
Lapaz Mickael
(11-6, 5-11, 11-2)
 
 
41   Men A
17:05
Damskis Denas
Päättynyt 0 - 2
Lahtinen Ari
(1-11, 3-12)
 
 
42   Men A
17:05
Viitamäki Jouni
Päättynyt 1 - 2
Lattu Tatu
(9-11, 12-7, 4-12)
 
 
43   Men A
17:30
Bertrand Pierre
Päättynyt 2 - 0
Häni Thomas
(12-0, 12-0)
 
 
44   Men A
17:30
Kalvelis Paulus
Päättynyt 2 - 0
Kuorikoski Konsta
(11-6, 11-0)
 
 
45   Men B
17:30
Dvylaitis Mindaugas
Päättynyt 2 - 1
Oikarainen Juha
(1-12, 11-7, 12-6)
 
 
46   Men B
17:55
Le Brun Thibaut
Päättynyt 2 - 0
Haukka Kalle
(11-3, 11-3)
 
 
47   Men B
17:55
Ruohonen Teemu
Päättynyt 2 - 0
Glojnaric Robert
(11-4, 12-7)
 
 
48   Men B
17:55
Lapaz Mickael
Päättynyt 2 - 0
Vilen Jarno
(12-1, 13-11)
 
 
La 17.1.2015
49   Men A
09:25
Lahtinen Ari
Päättynyt 2 - 0
Viitamäki Jouni
(12-8, 15-13)
 
 
50   Men A
09:25
Bertrand Pierre
Päättynyt 1 - 2
Damskis Denas
(11-7, 5-11, 10-12)
 
 
51   Men A
09:25
Kalvelis Paulus
Päättynyt 2 - 1
Lattu Tatu
(1-12, 12-4, 13-11)
 
 
52   Men A
09:50
Kuorikoski Konsta
Päättynyt 1 - 2
Häni Thomas
(11-6, 6-11, 10-12)
 
 
53   Men B
09:50
Oikarainen Juha
Päättynyt 2 - 1
Le Brun Thibaut
(4-12, 11-0, 12-9)
 
 
54   Men B
09:50
Ruohonen Teemu
Päättynyt 2 - 0
Dvylaitis Mindaugas
(11-6, 12-7)
 
 
55   Men B
10:15
Lapaz Mickael
Päättynyt 2 - 0
Haukka Kalle
(12-0, 11-2)
 
 
56   Men B
10:15
Vilen Jarno
Päättynyt 2 - 1
Glojnaric Robert
(8-11, 11-8, 11-5)
 
 

Second round

La 17.1.2015
57   MC
Lahtinen Ari
Päättynyt 2 - 1
Kalvelis Paulus
(10-12, 12-4, 11-6)
 
 
58   MD
Bertrand Pierre
Päättynyt 2 - 0
Lattu Tatu
(12-6, 12-6)
 
 
59   MC
Viitamäki Jouni
Päättynyt 2 - 0
Damskis Denas
(11-7, 12-6)
 
 
60   MD
Häni Thomas
Päättynyt 2 - 1
Kuorikoski Konsta
(6-11, 11-6, 12-10)
 
 
61   MC
Oikarainen Juha
Päättynyt 2 - 1
Ruohonen Teemu
(6-11, 11-7, 11-5)
 
 
62   MD
Lapaz Mickael
Päättynyt 2 - 0
Vilen Jarno
(12-1, 13-11)
 
 
63   MC
Dvylaitis Mindaugas
Päättynyt 2 - 1
Le Brun Thibaut
(9-12, 11-9, 11-7)
 
 
64   MD
Haukka Kalle
Päättynyt 2 - 0
Glojnaric Robert
(12-7, 11-9)
 
 
65   MC
Viitamäki Jouni
Päättynyt 0 - 2
Lahtinen Ari
(8-12, 13-15)
 
 
66   MD
Häni Thomas
Päättynyt 0 - 2
Bertrand Pierre
(0-12, 0-12)
 
 
67   MC
Le Brun Thibaut
Päättynyt 0 - 2
Ruohonen Teemu
(7-12, 6-12)
 
 
68   MD
Glojnaric Robert
Päättynyt 1 - 2
Vilen Jarno
(11-8, 8-11, 5-11)
 
 
69   MC
Le Brun Thibaut
Päättynyt 1 - 2
Oikarainen Juha
(12-4, 0-11, 9-12)
 
 
70   MD
Glojnaric Robert
Päättynyt 0 - 2
Lapaz Mickael
(1-12, 6-11)
 
 
71   MC
Damskis Denas
Päättynyt 1 - 2
Kalvelis Paulus
(9-11, 11-6, 5-11)
 
 
72   MD
Kuorikoski Konsta
Päättynyt 0 - 2
Lattu Tatu
(7-12, 5-12)
 
 
73   MC
Ruohonen Teemu
Päättynyt 2 - 0
Dvylaitis Mindaugas
(11-6, 12-7)
 
 
74   MD
Vilen Jarno
Päättynyt 2 - 1
Haukka Kalle
(12-5, 10-12, 11-4)
 
 
75   MC
Kalvelis Paulus
Päättynyt 2 - 0
Viitamäki Jouni
(11-7, 13-10)
 
 
76   MD
Lattu Tatu
Päättynyt 2 - 0
Häni Thomas
(12-2, 12-5)
 
 
77   MC
Lahtinen Ari
Päättynyt 2 - 0
Damskis Denas
(11-1, 12-3)
 
 
78   MD
Bertrand Pierre
Päättynyt 2 - 0
Kuorikoski Konsta
(11-5, 11-6)
 
 
79   MC
Oikarainen Juha
Päättynyt 1 - 2
Dvylaitis Mindaugas
(1-12, 11-7, 6-12)
 
 
80   MD
Lapaz Mickael
Päättynyt 2 - 0
Haukka Kalle
(12-0, 11-2)
 
 
81   MC
10:45
Lahtinen Ari
Päättynyt 2 - 0
Le Brun Thibaut
(11-4, 11-7)
 
 
82   MC
10:45
Damskis Denas
Päättynyt 0 - 2
Oikarainen Juha
(1-12, 5-11)
 
 
83   MC
10:45
Ruohonen Teemu
Päättynyt 2 - 1
Viitamäki Jouni
(7-11, 12-9, 11-9)
 
 
84   MC
11:15
Kalvelis Paulus
Päättynyt 0 - 2
Dvylaitis Mindaugas
(9-11, 5-11)
 
 
85   MD
11:15
Kuorikoski Konsta
Päättynyt 0 - 2
Lapaz Mickael
(5-11, 6-12)
 
 
86   MD
11:45
Bertrand Pierre
Päättynyt 2 - 0
Glojnaric Robert
(11-4, 11-3)
 
 
87   MD
11:45
Vilen Jarno
Päättynyt 2 - 0
Häni Thomas
(15-12, 12-3)
 
 
88   MD
11:45
Lattu Tatu
Päättynyt 0 - 2
Haukka Kalle
(3-11, 9-12)
 
 
89   MC
13:15
Dvylaitis Mindaugas
Päättynyt 0 - 2
Lahtinen Ari
(7-11, 5-11)
 
 
90   MC
13:15
Viitamäki Jouni
Päättynyt 0 - 2
Oikarainen Juha
(4-11, 4-11)
 
 
91   MC
13:15
Le Brun Thibaut
Päättynyt 2 - 0
Kalvelis Paulus
(13-11, 12-7)
 
 
92   MC
13:45
Ruohonen Teemu
Päättynyt 2 - 0
Damskis Denas
(11-1, 12-10)
 
 
93   MD
13:45
Haukka Kalle
Päättynyt 1 - 2
Bertrand Pierre
(3-11, 11-6, 7-12)
 
 
94   MD
14:15
Häni Thomas
Päättynyt 0 - 2
Lapaz Mickael
(4-11, 2-12)
 
 
95   MD
14:15
Glojnaric Robert
Päättynyt 2 - 1
Lattu Tatu
(2-11, 11-5, 12-5)
 
 
96   MD
14:15
Vilen Jarno
Päättynyt 0 - 2
Kuorikoski Konsta
(3-11, 10-12)
 
 
97   MC
15:15
Ruohonen Teemu
Päättynyt 1 - 2
Lahtinen Ari
(8-11, 11-7, 7-12)
 
 
98   MC
15:15
Oikarainen Juha
Päättynyt 2 - 1
Kalvelis Paulus
(11-8, 7-12, 12-6)
 
 
99   MC
15:15
Dvylaitis Mindaugas
Päättynyt 2 - 0
Damskis Denas
(15-12, 12-8)
 
 
100   MC
15:45
Viitamäki Jouni
Päättynyt 0 - 2
Le Brun Thibaut
(4-11, 7-12)
 
 
101   MD
15:45
Lapaz Mickael
Päättynyt 2 - 0
Lattu Tatu
(12-5, 11-1)
 
 
102   MD
15:45
Vilen Jarno
Päättynyt 1 - 2
Bertrand Pierre
(11-5, 4-12, 3-11)
 
 
103   MD
16:15
Häni Thomas
Päättynyt 0 - 2
Glojnaric Robert
(10-12, 9-12)
 
 
104   MD
16:15
Haukka Kalle
Päättynyt 2 - 1
Kuorikoski Konsta
(8-12, 11-2, 11-7)
 
 
105   MC
16:45
Lahtinen Ari
Päättynyt 2 - 1
Oikarainen Juha
(11-3, 6-11, 12-2)
 
 
106   MC
17:15
Kalvelis Paulus
Päättynyt 2 - 0
Ruohonen Teemu
(12-10, 11-8)
 
 
107   MC
17:15
Dvylaitis Mindaugas
Päättynyt 0 - 2
Viitamäki Jouni
(5-12, 9-11)
 
 
108   MC
17:15
Damskis Denas
Päättynyt 0 - 2
Le Brun Thibaut
(7-12, 5-11)
 
 
109   MD
17:45
Bertrand Pierre
Päättynyt 0 - 2
Lapaz Mickael
(5-12, 3-11)
 
 
110   MD
17:45
Lattu Tatu
Päättynyt 0 - 2
Vilen Jarno
(9-11, 7-12)
 
 
111   MD
17:45
Haukka Kalle
Päättynyt 2 - 0
Häni Thomas
(11-9, 11-4)
 
 
112   MD
18:15
Kuorikoski Konsta
Päättynyt 1 - 2
Glojnaric Robert
(14-12, 9-12, 10-12)
 
 

M Semifinals

Su 18.1.2015
113   M Semifinal 1
09:45
Lahtinen Ari
Päättynyt 3 - 0
Dvylaitis Mindaugas
(11-3, 12-7, 12-5)
 
 
114   M Semifinal 2
09:45
Oikarainen Juha
Päättynyt 1 - 3
Ruohonen Teemu
(3-11, 7-11, 11-2, 9-11)
 
 

M Bronze match

Su 18.1.2015
115   M Bronze
11:00
Dvylaitis Mindaugas
Päättynyt 0 - 2
Oikarainen Juha
(10-12, 7-11)
 
 

M Final match

Su 18.1.2015
116   M Final
12:30
Lahtinen Ari
Päättynyt 3 - 2
Ruohonen Teemu
(8-11, 11-8, 12-8, 8-11, 11-5)
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com