Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Pajulahti Games 2016

22.1. - 23.1.2016 Playroom | Suomi

Miehet Kilpa
Lohkotilanteet

First round

Men A
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Ari Lahtinen65110 - 2128 - 765
2Juha Oikarainen65110 - 3132 - 775
3Domenico Leo6429 - 4129 - 1024
4Jouni Viitamäki7438 - 6124 - 934
5Paulius Asomontas6336 - 6100 - 933
6Benjamin Neue6152 - 1073 - 1241
7Michael Lapaz1010 - 20 - 220
8Costante Piantoni6060 - 1240 - 1390
Men B
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Teemu Ruohonen77014 - 1162 - 697
2Thibaut Le Brun 75211 - 4148 - 785
3Pierre Bertrand7438 - 8126 - 1274
4Christoffer Örnevik7439 - 7142 - 1224
5Zygimantas Matisevicius74310 - 7153 - 1454
6Olli Kytöviita7347 - 8121 - 1303
7Konsta Kuorikoski7162 - 1397 - 1621
8Thomas Hani7071 - 1453 - 1690

Second round (cup)

C quarterfinal 1.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Ari Lahtinen1103 - 135 - 261
2Christoffer Örnevik1011 - 326 - 350
C quarterfinal 2.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Domenico Leo1103 - 247 - 451
2Thibaut Le Brun 1012 - 345 - 470
C quarterfinal 3.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Juha Oikarainen1103 - 034 - 191
2Pierre Bertrand1010 - 319 - 340
C quarterfinal 4.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Teemu Ruohonen1103 - 033 - 161
2Jouni Viitamäki1010 - 316 - 330
D places 9-16 1.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Paulius Asomontas1102 - 023 - 91
2Thomas Hani1010 - 29 - 230
D places 9-16 2.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Olli Kytöviita1102 - 022 - 41
2Michael Lapaz1010 - 24 - 220
D places 9-16 3.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Benjamin Neue1102 - 125 - 221
2Konsta Kuorikoski1011 - 222 - 250
D places 9-16 4.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Zygimantas Matisevicius1102 - 022 - 01
2Costante Piantoni1010 - 20 - 220

Third round 5-16 and semifinals

D 9-12 1.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Olli Kytöviita1102 - 024 - 171
2Paulius Asomontas1010 - 217 - 240
D 9-12 2.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Zygimantas Matisevicius1102 - 135 - 311
2Benjamin Neue1011 - 231 - 350
D 13-16 1.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Thomas Hani1102 - 133 - 221
2Costante Piantoni1011 - 222 - 330
D 13-16 2.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Konsta Kuorikoski1102 - 022 - 01
2Michael Lapaz1010 - 20 - 220
C 1-4 semifinal 1.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Ari Lahtinen1103 - 034 - 171
2Domenico Leo1010 - 317 - 340
C 1-4 semifinal 2.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Teemu Ruohonen1103 - 145 - 371
2Juha Oikarainen1011 - 337 - 450
C 5-8 1.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Thibaut Le Brun 1102 - 024 - 181
2Christoffer Örnevik1010 - 218 - 240
C 5-8 2.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Pierre Bertrand1102 - 024 - 101
2Jouni Viitamäki1010 - 210 - 240

Fourth round places 9 - 16

D places 9-10
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Olli Kytöviita1102 - 028 - 201
2Zygimantas Matisevicius1010 - 220 - 280
D places 11-12
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Paulius Asomontas1102 - 022 - 131
2Benjamin Neue1010 - 213 - 220
D places 13-14
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Konsta Kuorikoski1102 - 132 - 241
2Thomas Hani1011 - 224 - 320
D places 15-16
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Costante Piantoni1102 - 022 - 01
2Michael Lapaz1010 - 20 - 220

Uusi turnausvaihe (5)

C places 5-6
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Thibaut Le Brun 1102 - 023 - 121
2Pierre Bertrand1010 - 212 - 230
C places 7-8
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Jouni Viitamäki1102 - 024 - 141
2Christoffer Örnevik1010 - 214 - 240
Pronze match
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Juha Oikarainen1103 - 143 - 291
2Domenico Leo1011 - 329 - 430
Final match
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Ari Lahtinen1103 - 035 - 181
2Teemu Ruohonen1010 - 318 - 350
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien otteluiden järjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden voitetut erät 3) Keskinäisten otteluiden eräpisteet +/- 4) Lohkon otteluiden voitetut erät 5) Lohkon otteluiden eräpisteet +/- 6) Arpa
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com