Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Maukas Veikon Kone KesäKuppi

4.7.2020 Akaa, Viiala Tekonurmi | Suomi

Otteluohjelma

Alkulohkot

La 4.7.2020
1
09:00
Lohko A
Päättynyt
Viiala Tekonurmi, 1
Viialan Ajax
2
-
0
Pusan Peruspelaajat
Tuomari: Valmentajat, FC
2
09:00
Lohko B
Päättynyt
Viiala Tekonurmi, 2
FC Areenalla
0
-
5
Telttapystyyn
Tuomari: Kärsy, Akaan
3
09:30
Lohko A
Päättynyt
Viiala Tekonurmi, 1
FC Valmentajat
0
-
1
FC Banaali
Tuomari: Peruspelaajat, Pusan
4
09:30
Lohko B
Päättynyt
Viiala Tekonurmi, 2
Akaan Kärsy
1
-
0
FC Mamas
Tuomari: United, Fish
5
10:00
Lohko A
Päättynyt
Viiala Tekonurmi, 1
Viialan Ajax
3
-
1
FC Valmentajat
Tuomari: Banaali, FC
6
10:00
Lohko B
Päättynyt
Viiala Tekonurmi, 2
FC Areenalla
1
-
3
Akaan Kärsy
Tuomari: Mamas, FC
7
10:30
Lohko A
Päättynyt
Viiala Tekonurmi, 1
Fish United
2
-
0
Pusan Peruspelaajat
Tuomari: Banaali, FC
8
10:30
Lohko B
Päättynyt
Viiala Tekonurmi, 2
FC Lasol
2
-
3
Telttapystyyn
Tuomari: Areenalla, FC
9
11:00
Lohko A
Päättynyt
Viiala Tekonurmi, 1
Fish United
4
-
2
FC Valmentajat
Tuomari: Ajax, Viialan
10
11:00
Lohko B
Päättynyt
Viiala Tekonurmi, 2
FC Lasol
0
-
3
Akaan Kärsy
Tuomari: Pystyyn, Teltta
11
11:30
Lohko A
Päättynyt
Viiala Tekonurmi, 1
FC Banaali
0
-
1
Viialan Ajax
Tuomari: Lasol, FC
12
11:30
Lohko B
Päättynyt
Viiala Tekonurmi, 2
FC Areenalla
0
-
2
FC Mamas
Tuomari: Kärsy, Akaan
13
12:00
Lohko A
Päättynyt
Viiala Tekonurmi, 1
FC Banaali
0
-
2
Fish United
Tuomari: Peruspelaajat, Pusan
14
12:00
Lohko B
Päättynyt
Viiala Tekonurmi, 2
FC Mamas
1
-
1
FC Lasol
Tuomari: Areenalla, FC
15
12:30
Lohko A
Päättynyt
Viiala Tekonurmi, 1
FC Valmentajat
0
-
0
Pusan Peruspelaajat
Tuomari: Lasol, FC
16
12:30
Lohko B
Päättynyt
Viiala Tekonurmi, 2
Akaan Kärsy
0
-
2
Telttapystyyn
Tuomari: Mamas, FC
17
13:00
Lohko A
Päättynyt
Viiala Tekonurmi, 1
Pusan Peruspelaajat
2
-
0
FC Banaali
Tuomari: Ajax, Viialan
18
13:00
Lohko B
Päättynyt
Viiala Tekonurmi, 2
FC Mamas
2
-
2
Telttapystyyn
Tuomari: United, Fish
19
13:30
Lohko A
Päättynyt
Viiala Tekonurmi, 1
Viialan Ajax
0
-
2
Fish United
Tuomari: Valmentajat, FC
20
13:30
Lohko B
Päättynyt
Viiala Tekonurmi, 2
FC Areenalla
1
-
3
FC Lasol
Tuomari: Pystyyn, Teltta

Pudotuspelit

La 4.7.2020
21
14:00
Välierä 1
Päättynyt
Viiala Tekonurmi, 1
Fish United
2
-
3
Akaan Kärsy
22
14:00
Välierä 2
Päättynyt
Viiala Tekonurmi, 2
Telttapystyyn
2
-
0
Viialan Ajax

Loppuottelu

La 4.7.2020
23
14:45
Finaali
Päättynyt
Viiala Tekonurmi, 1
Akaan Kärsy
3
-
10
Telttapystyyn
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2020 GameResultsOnline.com