3.2.2023 - 5.2.2023
8 Teams | Ilkka areena, Kuortane Urheiluopisto
Fußball
4.2.2023
8 Teams | Nummela
Fußball
Jungs-08 Herausforderung
4.2.2023
8 Teams | Ylöjärvi
Fußball
Gemischt-16 Vähemmän pelanneet
8.2.2023 - 9.2.2023
8 Teams | Pori
Eishockey
10.2.2023 - 12.2.2023
8 Teams | I-Mediat Areena
Fußball
11.2.2023
8 Teams | Nummela
Fußball
Jungs-08 Spaß
12.2.2023
8 Teams | Lohja
Eishockey
17.2.2023 - 19.2.2023
8 Teams | Ilkka areena, Kuortane Urheiluopisto
Fußball
26.2.2023
10 Teams | Hannulanmäen jäähalli
Eishockey
Gemischt-15
4.3.2023
6 Teams | Hämeenkyrö
Eishockey
Gemischt-11 AA
4.3.2023
8 Teams | Ylöjärvi
Fußball
Mädchen-14 Enemmän pelanneet
17.3.2023 - 19.3.2023
20 Teams | Oulunsalon jäähalli
Eishockey
18.3.2023 - 19.3.2023
16 Teams | I-Mediat Areena, Kuortane
Fußball
Mädchen-10 WettbewerbMädchen-10 Herausforderung
18.3.2023
8 Teams | Ylöjärvi
Fußball
Mädchen-14 Vähemmän pelanneet
24.3.2023 - 26.3.2023
8 Teams | I-Mediat Areena, Kuortane
Fußball
Mädchen-08 Wettbewerb
31.3.2023 - 2.4.2023
36 Teams | Lohja - Nummela - Kisakallio
Eishockey
31.3.2023 - 2.4.2023
60 Teams | Jyväskylän harjoitusjäähalli, Hippos, Go-On Areena (Killerin jäähalli Buugi)
Eishockey
1.4.2023
16 Teams | Kerava , Kerava 2
Eishockey
1.4.2023
12 Teams | Rauma
Eishockey
Jungs-13 AAAJungs-13 AAJungs-13 A
1.4.2023 - 2.4.2023
16 Teams | Oulu, Linnanmaan jäähalli
Eishockey
1.4.2023 - 2.4.2023
6 Teams | Tanhuvaaran Urheiluopisto
Eishockey
Jungs-13 AA
1.4.2023
16 Teams | Harjoitushalli, Ikioma Areena
Eishockey
1.4.2023
16 Teams | Espoo
Eishockey
1.4.2023 - 2.4.2023
16 Teams | I-Mediat Areena, Kuortane
Fußball
Jungs-11 WettbewerbJungs-11 Herausforderung
1.4.2023 - 2.4.2023
9 Teams | Jämsä
Eishockey
1.4.2023 - 2.4.2023
16 Teams | Leppävirta
Eishockey
Gemischt-15 Spaß
1.4.2023 - 2.4.2023
10 Teams | Raahe
Eishockey
Jungs-12 AA
1.4.2023 - 2.4.2023
12 Teams | Kouvola, Kuusankosken jäähalli , Valkealan jäähalli
Eishockey
Gemischt-11 AAAGemischt-11 AA
2.4.2023
16 Teams | Mikkelin jalkapallohalli
Fußball
2.4.2023
5 Teams | Salon jäähalli
Eishockey
2.4.2023
20 Teams | Tuki-Areena, Lähdepellon urheilualue
Eishockey
Gemischt-14
6.4.2023 - 8.4.2023
12 Teams | Vierumäki
Eishockey
Gemischt-11 AJungs-11 AA
7.4.2023 - 9.4.2023
16 Teams | Myyrmäen jäähalli
Eishockey
Jungs-09 AAAJungs-09 AA
7.4.2023 - 10.4.2023
10 Teams | Kaupin urheilupuisto, Ilveskenttä Vuores
Fußball
Jungs-11 WettbewerbJungs-11 HerausforderungJungs-12 WettbewerbJungs-12 HerausforderungJungs-13 WettbewerbJungs-13 HerausforderungJungs-14 WettbewerbJungs-14 HerausforderungJungs-15 WettbewerbJungs-15 HerausforderungMädchen-10 WettbewerbMädchen-11 WettbewerbMädchen-12 WettbewerbMädchen-13 WettbewerbMädchen-14 WettbewerbMädchen-14 HerausforderungMädchen-15 WettbewerbMädchen-15 Herausforderung
7.4.2023 - 8.4.2023
20 Teams | Vantaa
Eishockey
Jungs-13 AAAJungs-13 AA
7.4.2023 - 9.4.2023
18 Teams | Vuokatti Areena
Eishockey
Jungs-12 AAAJungs-12 AA
7.4.2023
10 Teams | Klaukkala
Eishockey
7.4.2023 - 8.4.2023
16 Teams | Leppävirta
Eishockey
Gemischt-14 Spaß
8.4.2023
12 Teams | Riihimäen Jäähalli
Eishockey
Jungs-13 AAAJungs-13 AAJungs-13 A
8.4.2023
8 Teams | Lempäälä
Eishockey
Jungs-09 AAA
8.4.2023
15 Teams | Rajupaja Areena
Eishockey
Gemischt-14
8.4.2023 - 9.4.2023
16 Teams | Tesoma, Hakametsä
Eishockey
8.4.2023 - 10.4.2023
10 Teams | Leppävirta
Eishockey
Gemischt-13
8.4.2023 - 10.4.2023
12 Teams | Suomen Urheiluopisto
Eishockey
Gemischt-12 AAAGemischt-12 AA
8.4.2023
5 Teams | Kuortaneen Jäähalli
Eishockey
Jungs-12 A
8.4.2023 - 9.4.2023
24 Teams | Warrior Areena, Espoonlahti, Tapiola
Eishockey
9.4.2023
24 Teams | Tikkurilan Areena, Harjoitushalli
Eishockey
Gemischt-14 Spaß
14.4.2023 - 16.4.2023
16 Teams | Hyvinkää
Eishockey
14.4.2023 - 16.4.2023
32 Teams | Prague
Eishockey
14.4.2023 - 16.4.2023
24 Teams | Järvenpään jäähalli
Eishockey
14.4.2023 - 16.4.2023
12 Teams | Vierumäen urheiluopisto
Eishockey
14.4.2023 - 16.4.2023
18 Teams | Vuokatti
Eishockey
Jungs-11 AAAJungs-11 AA
15.4.2023 - 16.4.2023
12 Teams | Savonlinna, Talvisalon Jäähalli, Paavo Tirkkonen Areena
Eishockey
15.4.2023 - 16.4.2023
16 Teams | Mikkeli
Eishockey
Gemischt-11 AAAGemischt-11 AA
15.4.2023
24 Teams | Espoo, Warrior Areena
Eishockey
Gemischt-14
15.4.2023 - 16.4.2023
24 Teams | Kerava
Eishockey
Gemischt-09 AAAGemischt-09 AAGemischt-09 A
15.4.2023
10 Teams | Helsinki
Eishockey
Gemischt-11 AAGemischt-11 A
15.4.2023 - 16.4.2023
16 Teams | Hämeenlinna
Eishockey
Jungs-13
15.4.2023
6 Teams | Leppäkoski Areena Parkano
Eishockey
15.4.2023
10 Teams | Kauniainen
Eishockey
15.4.2023 - 16.4.2023
8 Teams | Kalajoen jäähalli
Eishockey
15.4.2023
10 Teams | Kattokeskus Areena
Eishockey
Jungs-11 AAJungs-11 A
15.4.2023 - 16.4.2023
8 Teams | Espoo
Eishockey
15.4.2023 - 16.4.2023
16 Teams | Energia Areena JH1, Seinäjoen jäähalli JH2
Eishockey
Gemischt-09 AAAGemischt-09 AA
15.4.2023 - 16.4.2023
16 Teams | Keski-Espoon Urheilupuisto, tekonurmi 2
Fußball
Jungs-11 EliteJungs-11 Wettbewerb
15.4.2023 - 16.4.2023
12 Teams | IMATRAN JÄÄHALLI, OMASP AREENA
Eishockey
15.4.2023 - 16.4.2023
24 Teams | Sentteri
Eishockey
16.4.2023
8 Teams | Kauniaisten jäähalli
Eishockey
16.4.2023
8 Teams | Helsinki
Eishockey
16.4.2023
8 Teams | Mikkeli
Fußball
Jungs-13 Spaß
16.4.2023
12 Teams | Riihimäki
Eishockey
Gemischt-12 AAAGemischt-12 AAGemischt-12 A
21.4.2023 - 22.4.2023
8 Teams | Peurungan jäähalli
Eishockey
Männer Spaß
21.4.2023 - 23.4.2023
18 Teams | Vuokatti
Eishockey
Jungs-10 AAAJungs-10 AA
21.4.2023 - 23.4.2023
12 Teams | Vierumäki
Eishockey
22.4.2023 - 23.4.2023
10 Teams | Mikkeli
Eishockey
Gemischt-13
22.4.2023 - 23.4.2023
12 Teams | Kauniainen
Eishockey
Jungs-13 AAAJungs-13 AA
22.4.2023
16 Teams | Hyvinkää
Eishockey
22.4.2023
24 Teams | Järvenpään jäähalli
Eishockey
22.4.2023 - 23.4.2023
20 Teams | Leppävirta
Fußball
Jungs-13 WettbewerbJungs-13 Herausforderung
22.4.2023 - 23.4.2023
16 Teams | Vantaa
Eishockey
Gemischt-12 AAAGemischt-12 AA
22.4.2023
20 Teams | Pirkkolan jäähalli
Eishockey
22.4.2023 - 23.4.2023
16 Teams | Helsinki, Aimo Mäkinen Areena (Vuosaaren Jäähalli)
Eishockey
22.4.2023 - 23.4.2023
16 Teams | Keski-Espoon urheilupuisto
Fußball
22.4.2023
6 Teams | Hameenkyro
Eishockey
Gemischt-10 AA
22.4.2023 - 23.4.2023
15 Teams | Vantaa, Tikkurila Areena, Tikkurila harjoitushalli
Eishockey
22.4.2023 - 23.4.2023
16 Teams | Go On Areena, Jyväskylä
Eishockey
Gemischt-09 AAAGemischt-09 AA
22.4.2023 - 23.4.2023
12 Teams | Imatran jäähalli, OmaSp Areena
Eishockey
23.4.2023
10 Teams | Järvenpään jäähalli
Eishockey
23.4.2023
5 Teams | Helsinki, Salmisaaren liikuntakeskus
Eishockey
Gemischt-14
23.4.2023
10 Teams | Riihimäen Jäähallit
Eishockey
Jungs-11 AAJungs-11 A
23.4.2023
32 Teams | Mikkeli
Fußball
Jungs-16 SpielweltJungs-15 Vähemmän pelanneetJungs-15 Enemmän pelanneet
28.4.2023 - 30.4.2023
18 Teams | Vuokatti
Eishockey
Jungs-09 AAAJungs-09 AA
28.4.2023 - 29.4.2023
16 Teams | Nokian jäähalli
Eishockey
Männer-50 OldtimerMänner-60 Oldtimer
29.4.2023
12 Teams | JÄÄLIIKUNTAKESKUS HAKIO
Eishockey
29.4.2023 - 30.4.2023
72 Teams | Seinäjoki
Fußball
Mädchen-12Mädchen-13Mädchen-14Mädchen-15Mädchen-16Jungs-13Jungs-14Jungs-15Jungs-16
29.4.2023 - 30.4.2023
24 Teams | Garam Masala Areena, Heinäpään jalkapallohalli, Heinäpään urheilukeskus
Fußball
6.5.2023 - 7.5.2023
20 Teams | Leppävirta
Fußball
Jungs-12 WettbewerbJungs-12 Herausforderung
6.5.2023 - 7.5.2023
16 Teams | Vuokatti
Eishockey
Männer-35 OldtimerMänner-50 Oldtimer
6.5.2023
6 Teams | Suolahti
Eishockey
Gemischt-09 AA
12.5.2023 - 13.5.2023
10 Teams | Haabersti Icerink Tallinn
Eishockey
Jungs-11 AA
13.5.2023
18 Teams | Salo(Halikko), Hippo-Areena
Fußball
13.5.2023
6 Teams | Suolahti
Eishockey
Männer Spaß
13.5.2023 - 14.5.2023
16 Teams | Vuokatti
Eishockey
Männer WettbewerbMänner Spaß
13.5.2023 - 14.5.2023
24 Teams | Leppävirta
Fußball
Jungs-14 WettbewerbJungs-14 Herausforderung
18.5.2023
32 Teams | TURKU
Fußball
Jungs-15 Stufe 1Jungs-15 Stufe 2
20.5.2023 - 21.5.2023
20 Teams | Leppävirta
Fußball
Jungs-11 Stufe 1Jungs-11 Stufe 2
27.5.2023 - 28.5.2023
16 Teams | ORIMATTILA
Fußball
27.5.2023 - 28.5.2023
154 Teams | Hyvinkää
Fußball
28.5.2023
24 Teams | Hopun urheilupuisto
Fußball
Mädchen-14 WettbewerbJungs-14 WettbewerbMädchen-14 HerausforderungJungs-14 Herausforderung
17.6.2023 - 18.6.2023
90 Teams | Raviradan nurmikentät
Fußball
Jungs-16 SpielweltJungs-15 WettbewerbJungs-15 SpaßJungs-14 WettbewerbJungs-14 HerausforderungJungs-13 WettbewerbJungs-13 HerausforderungJungs-12 WettbewerbJungs-12 HerausforderungJungs-11 SpaßJungs-10 Spaß
17.6.2023 - 18.6.2023
10 Teams | Tampere
Fußball
30.6.2023 - 1.7.2023
8 Teams | Ylitornio
Ballhockey
Männer Wettbewerb
30.6.2023 - 2.7.2023
200 Teams | Jyväskylä, Palokka, Viitaniemi, Huhtasuo, Comets' Park, Vehkalampi, Jyskä, Kuokkala
Fußball
Jungs-10 WettbewerbJungs-10 HerausforderungMädchen-10 WettbewerbMädchen-10 HerausforderungJungs-11 WettbewerbJungs-11 HerausforderungMädchen-11 WettbewerbMädchen-11 HerausforderungJungs-12 WettbewerbJungs-12 HerausforderungMädchen-12 WettbewerbMädchen-12 HerausforderungJungs-13 WettbewerbJungs-13 HerausforderungMädchen-13 WettbewerbMädchen-13 HerausforderungJungs-14 Enemmän pelanneetJungs-14 Vähemmän pelanneetMädchen-14 Enemmän pelanneetMädchen-14 Vähemmän pelanneetJungs-15 Enemmän pelanneetJungs-15 Vähemmän pelanneetMädchen-15 Enemmän pelanneetMädchen-15 Vähemmän pelanneet
21.7.2023 - 23.7.2023
12 Teams | Prague
Ringette
Mädchen-08Mädchen-06
28.7.2023 - 30.7.2023
24 Teams | Helsinki Region
Ringette
Mädchen-10Mädchen-08Mädchen-05
28.7.2023 - 30.7.2023
72 Teams | Keuruu
Fußball
Jungs-11 WettbewerbJungs-12 HerausforderungJungs-13 HerausforderungJungs-14 HerausforderungJungs-15 Vähemmän pelanneetJungs-16 Vähemmän pelanneetMädchen-11 HerausforderungMädchen-14 HerausforderungMädchen-15 Vähemmän pelanneetMädchen-16 Vähemmän pelanneet
28.7.2023 - 30.7.2023
100 Teams | Tornio
Fußball
Jungs-16 SpielweltJungs-15 SpielweltJungs-15 SpielweltJungs-14 SpielweltJungs-14 SpielweltJungs-13 HerausforderungJungs-11 HerausforderungJungs-11 HerausforderungJungs-10 HerausforderungJungs-09 WettbewerbJungs-09 HerausforderungJungs-08 WettbewerbJungs-08 HerausforderungJungs-17 SpielweltMädchen-17 SpielweltMädchen-16 SpielweltMädchen-15 SpielweltMädchen-14 SpielweltMädchen-12 HerausforderungMädchen-11 HerausforderungMädchen-10 HerausforderungMädchen-09 WettbewerbMädchen-08 Wettbewerb
29.7.2023
36 Teams | Nokia
Fußball
Mädchen-10 WettbewerbMädchen-10 HerausforderungMädchen-10 Spaß
4.8.2023 - 6.8.2023
32 Teams | Helsinki
Eishockey
9.8.2023 - 12.8.2023
32 Teams | Prague
Eishockey
11.8.2023 - 13.8.2023
4 Teams | Laukaa
Eishockey
19.8.2023 - 20.8.2023
16 Teams | Laukaa / Suolahti
Eishockey
Jungs-09 AAAJungs-09 AA
26.8.2023 - 27.8.2023
16 Teams | Mikkeli
Eishockey
Jungs-12 AAAJungs-12 AA
26.8.2023 - 27.8.2023
16 Teams | Paavo Tirkkonen Areena, Mediatili Areena
Eishockey
Gemischt-11 AAAGemischt-11 AA
9.9.2023 - 10.9.2023
16 Teams | Laukaa / Suolahti
Eishockey
Jungs-12 AAAJungs-12 AA
16.9.2023 - 17.9.2023
10 Teams | Tampere
Fußball
16.9.2023 - 17.9.2023
24 Teams | Leppävirta
Fußball
Jungs-14 WettbewerbJungs-14 Herausforderung
23.9.2023 - 24.9.2023
32 Teams | Leppävirta
Fußball
Jungs-12 Stufe 1Jungs-12 Stufe 2Jungs-13 Stufe 1Jungs-13 Stufe 2
23.9.2023 - 24.9.2023
16 Teams | Laukaa
Eishockey
Jungs-14
29.9.2023 - 1.10.2023
16 Teams | Vuokatti
Eishockey
30.9.2023 - 1.10.2023
10 Teams | Tampere
Fußball
30.9.2023 - 1.10.2023
16 Teams | Leppävirta
Fußball
Jungs-11 Stufe 1Jungs-11 Stufe 2
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2023 GameResultsOnline.com