Jak začít
Cena
Funkce
Zveřejněte svou událost zdarma
Czech
Finnish
English
Deutsch
Přihlášení
Jak začít
Cena
Funkce
Zveřejněte svou událost zdarma
Všechny sporty
Ballhockey
Futsal
Fotbal
Lední hokej
Rinkball
Basketbal
Volejbal
Inline hokej
Florbal
Zúčtování
Pouliční hokej
Ringette
Tenis
Ligy
Turnaje
Dokončeno
Probíhá
Nadcházející
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
U8 JIPPO Cup (P2016)
24.3.2024
24 týmy
| Joensuu - Hope Areena (Rantakylän jalkapallohalli)
Fotbal
Talviturnaus P10 (2014)
24.3.2024
16 týmy
| Mikkelin Jalkapallohalli
Fotbal
Kluci-14 Výzva
Kluci-14 Soutěž
Ranuan kaukalopallopuulaaki 2024
23.3.2024 - 24.3.2024
12 týmy
| Ranua
Rinkball
Muži Zábava
BSC Prague Showdown Cup 2024
21.3.2024 - 23.3.2024
80 hráči
| Praha / Nymburk
Zúčtování
Muži Elite
Ženy Elite
SOTUL salibandy
21.3.2024 - 22.3.2024
20 týmy
| Hämeenlinna
Florbal
Smíšené Soutěž
Smíšené
Poliisi D-sarja
20.3.2024
4 týmy
| NPS areena
Lední hokej
Muži Zábava
SJK CUP 2024 P13
15.3.2024 - 17.3.2024
8 týmy
| Ilkka-Areena
Fotbal
Kluci-11 Soutěž
Lilliputti 2024
15.3.2024 - 17.3.2024
20 týmy
| Oulu, Oulunsalon Jäähalli
Lední hokej
Smíšené-16
Reiskahöntsyn MM-kisat 2024
16.3.2024 - 17.3.2024
20 týmy
| Koulukadun tekojäärata
Rinkball
Ženy
Ženy
Sokkopingis SM 2024
16.3.2024 - 17.3.2024
19 hráči
| Pajulahti
Zúčtování
Smíšené Elite
Smíšené Soutěž
Reisjärven opistoturnaus 2024
15.3.2024 - 16.3.2024
10 týmy
| Tuuli Areena
Lední hokej
Muži Zábava
Maalisturnaus Kups (2014)
16.3.2024
16 týmy
| Kuopio, Kuopiohalli
Fotbal
Kluci-14 Soutěž
Kluci-14 Výzva
U10 Baltic Kids Hockey League Tallinn stage
14.3.2024 - 15.3.2024
6 týmy
| Haabersti Icerink
Lední hokej
Kluci-14 AA
Miesten Kisakallio harrasteturnaus 24
9.3.2024 - 10.3.2024
7 týmy
| Kisakallio
Lední hokej
Muži Zábava
LPS U17 Talviturnaus
9.3.2024
8 týmy
| Nummela
Fotbal
Kluci Soutěž
AREENA TURNAUS TALVI 2024 (T2015-2016)
2.3.2024
10 týmy
| Ylöjärven Ilves Areena
Fotbal
Dívky Méně hrané
Dívky Ti, co hráli víc
Taika -turnaus Wanhat-Ketterät 24.-25.2.2024 Imatra
24.2.2024 - 25.2.2024
4 týmy
| Imatra
Lední hokej
Muži-65 Oldtimers
T2014 Halliturnaus
24.2.2024
9 týmy
| Ylöjärven Ilves Areena/Moinitoimihalli
Fotbal
Dívky-14 Soutěž
Dívky-14 Výzva
SJK CUP 2024 T13
17.2.2024 - 18.2.2024
16 týmy
| Ilkka-Areena
Fotbal
Dívky-11 Soutěž
Dívky-11 Výzva
TALVITURNAUS P10 TANHUVAARA
17.2.2024
8 týmy
| Tanhuvaara palloiluhalli
Fotbal
Kluci-14 Soutěž
SunCity Pipolätkä 2024
10.2.2024 - 17.2.2024
20 týmy
| Ukkokari
Lední hokej
Smíšené Zábava
TIHC U8-pelitällit
17.2.2024
10 týmy
| TORNIO
Lední hokej
Smíšené-16
Opistosäbäturnaus 2024
17.2.2024
7 týmy
| Tampere
Florbal
Ženy Zábava
SJK CUP 2024 T14
9.2.2024 - 11.2.2024
8 týmy
| Ilkka-Areena
Fotbal
Dívky-10 Soutěž
Yli-Ii Cup 2024, Kilpasarja
11.2.2024
8 týmy
| Utajärvi
Rinkball
Muži Elite
Yli-Ii Cup 2024, Harrastesarja
10.2.2024
6 týmy
| Yli-Ii, Jakun koulu
Rinkball
Muži Zábava
Yli-Ii Cup 2024, Kilpa2-sarja
10.2.2024
5 týmy
| Yli-Ii, Yli-Iin koulu
Rinkball
Muži Soutěž
KuPS Talviturnaus U9 (2015)
10.2.2024
16 týmy
| Kuopio
Fotbal
Kluci-15 Soutěž
Kluci-15 Výzva
JYP Juniorit goes Firmapipolätkä 2024
10.2.2024
24 týmy
| Viitaniemi
Lední hokej
Smíšené Zábava
Himos Pond Hockey 2024
9.2.2024 - 10.2.2024
25 týmy
| Himos
Lední hokej
Smíšené Soutěž
MP talviturnaus P13 (2011)
4.2.2024
12 týmy
| Mikkelin Jalkapallohalli
Fotbal
Kluci-11 Výzva
Kluci-11 Soutěž
SJK CUP 2024 P11
2.2.2024 - 3.2.2024
16 týmy
| Ilkka-Areena
Fotbal
Kluci-13 Soutěž
Kluci-13 Výzva
LPS U17 Tournament
3.2.2024
8 týmy
| Nummela
Fotbal
Kluci Soutěž
SJK CUP 2024 T15
26.1.2024 - 28.1.2024
8 týmy
| Ilkka-Areena
Fotbal
Dívky-09 Soutěž
Naisten Hakametsä-turnaus
27.1.2024 - 28.1.2024
8 týmy
| Hakametsä
Lední hokej
Ženy Výzva
Harrasteturnaus Kisakallio 2024
27.1.2024 - 28.1.2024
5 týmy
| Kisakallio
Lední hokej
Muži Zábava
Stadin 2016 Talviklassikko
27.1.2024
8 týmy
| Helsinki
Lední hokej
Kluci-16 Zábava
VIERUMÄKI GAMEDAY III
27.1.2024
4 týmy
| Vierumäki
Lední hokej
Kluci-13 AAA
SJK CUP 2024 P14
19.1.2024 - 21.1.2024
8 týmy
| Ilkka-Areena
Fotbal
Kluci-10 Soutěž
Pajulahti Games 2024
19.1.2024 - 21.1.2024
53 hráči
| Lahti, Room
Zúčtování
Muži
Ženy
SISU Cup
20.1.2024 - 21.1.2024
7 týmy
| Peurunka
Lední hokej
Smíšené Soutěž
Smíšené Výzva
MiPK Halliturnaus 2013
21.1.2024
8 týmy
| Mikkelin Jalkapallohalli
Fotbal
Smíšené-13 Výzva
MIPK HALLITURNAUS 2012
21.1.2024
8 týmy
| Jalkapallohalli
Fotbal
Smíšené-12 Výzva
MP talviturnaus P8 (2016) & P9 (2015)
14.1.2024
40 týmy
| Mikkeli
Fotbal
Kluci-16 Méně hrané
Kluci-16 Ti, co hráli víc
Kluci-15 Méně hrané
Kluci-15 Soutěž
Miesten Harrasteturnaus 2024
13.1.2024 - 14.1.2024
5 týmy
| Kisakallio
Lední hokej
Muži Zábava
Pirkkahalliturnaus 2024
13.1.2024 - 14.1.2024
55 týmy
| Pirkkahalli (Tampereen Messu- ja Urheilukeskus), Jalitsu-halli
Fotbal
Dívky-11 Soutěž
Dívky-12 Soutěž
Dívky-13 Soutěž
Dívky-14 Soutěž
Dívky-15 Soutěž
Dívky-15 Úroveň 2
Dívky-16 Soutěž
SJK CUP 2024 T12
6.1.2024 - 7.1.2024
12 týmy
| Ilkka-Areena
Fotbal
Dívky-12 Soutěž
Dívky-12 Výzva
MP talviturnaus P11 (2013)
7.1.2024
16 týmy
| Mikkelin Jalkapallohalli
Fotbal
Kluci-13 Výzva
Kluci-13 Soutěž
Rantalakeus-turnaus U9 2024
5.1.2024 - 7.1.2024
20 týmy
| Kempelehalli
Lední hokej
Smíšené-15 AA
Pelitällit U14 2024
6.1.2024 - 7.1.2024
7 týmy
| Piispala
Lední hokej
Kluci-10 Soutěž
Lukko U11 Raumaster-turnaus (Täynnä)
6.1.2024 - 7.1.2024
16 týmy
| Tuki-Areena
Lední hokej
Kluci-13 AAA
Kluci-13 AA
Kluci-13 A
KooKoo U11 ÄSSÄ-turnaus
6.1.2024 - 7.1.2024
16 týmy
| Kouvola, Kuusankosken jäähalli, Valkealan jäähalli
Lední hokej
Smíšené-13 AAA
Smíšené-13 AA
Loppiaisturnaus Hokkarit U8
7.1.2024
10 týmy
| Hämeenkyrö
Lední hokej
Smíšené-16
Tiikeriturnaus U11A turnaus
6.1.2024 - 7.1.2024
8 týmy
| Mäntsälän jäähalli
Lední hokej
Smíšené-13 A
Smíšené-12 AA
Kuopion Lasipalvelu Cup 2024
5.1.2024 - 7.1.2024
18 týmy
| Lippumäki
Lední hokej
Kluci-12 A
Kluci-12 AA
Kluci-12 AAA
South Carelia Hockey Tournament XLVII Lappeenranta 2024
6.1.2024 - 7.1.2024
23 týmy
| Lappeenranta, Lappeenrannan Jäähalli, Harjoitushalli, UK1 Areena, UK2 Areena
Lední hokej
Muži Zábava
Muži Zábava
Muži Zábava
Muži Zábava
U12 OP Lounaismaa Turnaus 6.-7.1.2024
5.1.2024 - 7.1.2024
12 týmy
| Forssa 1, Forssa 2
Lední hokej
Kluci-12 AAA
Kluci-12 AA
Rantalakeus U10 2024
5.1.2024 - 7.1.2024
24 týmy
| Oulunsalon jäähalli
Lední hokej
Smíšené-14 AA
Oulun Kärpät U13 Kotivara-turnaus
6.1.2024 - 7.1.2024
16 týmy
| Linnanmaa
Lední hokej
Smíšené-11 AAA
Smíšené-11 AA
Micro Design Living Hockey Games (Espoo)
5.1.2024 - 7.1.2024
24 týmy
| Top Tag Palace (Harjoitushalli), Laaturakennus K. Sekkouri Arena (Forum)
Lední hokej
Smíšené-11 A
Smíšené-11 AA
Smíšené-11 AAA
Loppiaisen pelitällit
6.1.2024 - 7.1.2024
24 týmy
| Hakametsä
Lední hokej
Kluci-10 AAA+
Kluci-10 AAA
Kluci-10 AA
LeKi U15 - Loppiaisturnaus (AAA&AA)
6.1.2024 - 7.1.2024
16 týmy
| Lempäälä
Lední hokej
Kluci-09 AAA
Kluci-09 AA
Tornaado U14 New Year Cup 2024
5.1.2024 - 7.1.2024
12 týmy
| Tallinn, Rink 1, Tondiraba Jäähall, Rink 2, Tondiraba Jäähall
Lední hokej
Kluci-10 AAA
Kluci-10 AAA
SJK CUP 2024 P12
5.1.2024 - 6.1.2024
12 týmy
| Ilkka-Areena
Fotbal
Kluci-12 Soutěž
Kluci-12 Výzva
Ässät U10 Karpaloturnaus
6.1.2024
32 týmy
| Harjoitusjäähalli, Astora areena
Lední hokej
Smíšené-14 Ti, co hráli víc
Smíšené-14 Méně hrané
Loppiaisturnaus U10 (TÄYNNÄ)
6.1.2024
12 týmy
| Hämeenkyrö
Lední hokej
Smíšené-14 Zábava
Loppiaisen pelitällit
6.1.2024
3 týmy
| Posio
Lední hokej
Smíšené-11 AA
Alumet -Loppiaisturnaus U11
6.1.2024
10 týmy
| Jäähalli
Lední hokej
Kluci-13 AA
Kluci-13 A
Diskos Loppiaisturnaus U10
6.1.2024
10 týmy
| Buugin jäähallit Jyväskylä
Lední hokej
Smíšené-14 AA
Nikkarit U9 (2015) Loppiaisturnaus LA 6.1.2024
6.1.2024
20 týmy
| Riihimäki
Lední hokej
Viikingit U9 ja U10 TaksiHelsinki-turnaus
6.1.2024
16 týmy
| Helsinki, Vuosaaren jäähalli
Lední hokej
Smíšené-14 Zábava
Smíšené-15 Zábava
VG-62 U9 Loppiaisturnaus (täynnä)
6.1.2024
12 týmy
| Naantali
Lední hokej
Smíšené-15 Zábava
Muži Zábava
Peikkometsä Liikuntapäiväkodit-turnaus U10 K-E Blues (TÄYNNÄ)
6.1.2024
32 týmy
| Ilmatar
Lední hokej
Kluci-14 Zábava
Harjun Kiekko U9 Loppiaisturnaus
6.1.2024
12 týmy
| Lohjan jäähalli
Lední hokej
Smíšené-15 Zábava
Smíšené-15 Zábava
U11 Kaamosturnaus
6.1.2024
6 týmy
| Wirta-Areena
Lední hokej
Smíšené-13 AA
Pelitällit U13 2024
4.1.2024 - 5.1.2024
11 týmy
| Piispala
Lední hokej
Smíšené-11 Soutěž
Turex Cup 2024
3.1.2024 - 5.1.2024
12 týmy
| Björknäs Ishall
Lední hokej
Muži AA
U9 Pelitällit, KJT, Haukat, Lukko, Jokerit
5.1.2024
12 týmy
| Kerava
Lední hokej
Pelitällit U12 2024
2.1.2024 - 3.1.2024
6 týmy
| Piispala
Lední hokej
Smíšené-12 Soutěž
HaKi Cup U13
2.1.2024 - 3.1.2024
3 týmy
| Kisakallio
Lední hokej
Smíšené-11 AA
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com