Powered by GameResultsOnline.com tournament management

EloCup 2019

31.8. - 1.9.2019 Laajasalo | Suomi

P2009 Haaste - Otteluohjelma

Lauantai alkulohkot

La 31.8.2019
1
09:00
Alkuloho A
Päättynyt
Nurmi 3
LPS
2
-
4
EsPa Keltainen 2
2
09:00
Alkuloho A
Päättynyt
Nurmi 4
Käpa City/White
0
-
3
Gnistan keltainen3
3
09:00
Alkulohko B
Päättynyt
Rantanurmi 5
LPS Musta
2
-
2
FC Kuusysi Valkosininen
4
09:30
Alkulohko B
Päättynyt
Nurmi 4
KaPy Valkoinen
8
-
0
Mikkelin Palloilijat
5
10:00
Alkuloho A
Päättynyt
TN 1
LPS
3
-
0
HPS vihreä
6
10:00
Alkuloho A
Päättynyt
TN 2
EsPa Keltainen 2
6
-
1
Käpa City/White
7
10:00
Alkulohko B
Päättynyt
Nurmi 3
LPS Musta
3
-
2
FC POHU / sininen
8
10:00
Alkulohko B
Päättynyt
Nurmi 4
FC Kuusysi Valkosininen
1
-
1
KaPy Valkoinen
9
10:35
Alkuloho A
Päättynyt
TN 1
Gnistan keltainen3
2
-
0
HPS vihreä
10
10:35
Alkuloho A
Päättynyt
TN 2
Käpa City/White
3
-
3
LPS
11
11:05
Alkulohko B
Päättynyt
TN 1
Mikkelin Palloilijat
0
-
1
FC POHU / sininen
12
11:05
Alkulohko B
Päättynyt
TN 2
KaPy Valkoinen
0
-
1
LPS Musta
13
11:35
Alkulohko B
Päättynyt
TN 1
FC Kuusysi Valkosininen
7
-
0
Mikkelin Palloilijat
14
11:35
Alkulohko B
Päättynyt
TN 2
FC POHU / sininen
1
-
2
KaPy Valkoinen
15
11:35
Alkuloho A
Päättynyt
Nurmi 3
HPS vihreä
4
-
1
Käpa City/White
16
11:35
Alkuloho A
Päättynyt
Rantanurmi 5
EsPa Keltainen 2
2
-
5
Gnistan keltainen3
17
12:10
Alkuloho A
Päättynyt
Rantanurmi 5
Gnistan keltainen3
3
-
2
LPS
18
12:40
Alkuloho A
Päättynyt
Nurmi 3
HPS vihreä
0
-
6
EsPa Keltainen 2
19
12:40
Alkulohko B
Päättynyt
Nurmi 4
Mikkelin Palloilijat
1
-
5
LPS Musta
20
12:40
Alkulohko B
Päättynyt
Rantanurmi 5
FC POHU / sininen
0
-
8
FC Kuusysi Valkosininen

Sunnuntai semifinaalit

Su 1.9.2019
21
12:40
Semifinaali 1
Päättynyt
Nurmi 3
Gnistan keltainen3
2
-
4
FC Kuusysi Valkosininen
22
12:40
Semifinaali 2
Päättynyt
Nurmi 4
LPS Musta
4
-
3
EsPa Keltainen 2

Sunnuntai finaalit

Su 1.9.2019
23
14:30
Finaali
Päättynyt
Nurmi 4
FC Kuusysi Valkosininen
5
-
0
LPS Musta
24
14:30
Pikkufinaali
Päättynyt
Rantanurmi 5
Gnistan keltainen3
5
-
0
EsPa Keltainen 2

Sunnuntain jatkolohko 5-10

Su 1.9.2019
25
09:00
sijat 5-10
Päättynyt
TN 1
LPS
1
-
0
KaPy Valkoinen
26
09:00
sijat 5-10
Päättynyt
TN 2
FC POHU / sininen
1
-
2
HPS vihreä
27
09:00
sijat 5-10
Päättynyt
Nurmi 3
Mikkelin Palloilijat
1
-
5
Käpa City/White
28
10:00
sijat 5-10
Päättynyt
Nurmi 3
LPS
0
-
2
FC POHU / sininen
29
10:00
sijat 5-10
Päättynyt
Nurmi 4
HPS vihreä
4
-
1
Mikkelin Palloilijat
30
10:00
sijat 5-10
Päättynyt
Rantanurmi 5
Käpa City/White
1
-
3
KaPy Valkoinen
31
11:05
sijat 5-10
Päättynyt
Rantanurmi 5
Mikkelin Palloilijat
0
-
5
LPS
32
11:35
sijat 5-10
Päättynyt
TN 1
KaPy Valkoinen
1
-
0
HPS vihreä
33
11:35
sijat 5-10
Päättynyt
TN 2
Käpa City/White
1
-
0
FC POHU / sininen
La 31.8.2019
34
sijat 5-10
Ei aloitettu
LPS
-
HPS vihreä
35
sijat 5-10
Ei aloitettu
HPS vihreä
-
Käpa City/White
36
sijat 5-10
Ei aloitettu
Käpa City/White
-
LPS
37
sijat 5-10
Ei aloitettu
FC POHU / sininen
-
Mikkelin Palloilijat
38
sijat 5-10
Ei aloitettu
KaPy Valkoinen
-
FC POHU / sininen
39
sijat 5-10
Ei aloitettu
Mikkelin Palloilijat
-
KaPy Valkoinen
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2020 GameResultsOnline.com