Powered by GameResultsOnline.com tournament management

U10 Honka Cup 2019

21.9. - 22.9.2019 EBK-Honka Areena | Suomi

Elite invitational - Otteluohjelma

Alkulohkot

La 21.9.2019
1
14:20
Lohko A
Päättynyt
K1
FC Honka Pre-Akatemia musta
0
-
0
EsPa Keltainen
2
14:20
Lohko A
Päättynyt
K2
FC Tiigrid
0
-
1
VJS Punainen 1
3
14:45
Lohko B
Päättynyt
K1
Käpa United 09
2
-
1
LAUTP
4
14:45
Lohko B
Päättynyt
K2
FC Kasiysi Red
1
-
0
PPJ
5
15:10
Lohko A
Päättynyt
K1
FC Tiigrid
0
-
5
FC Honka Pre-Akatemia musta
6
15:10
Lohko A
Päättynyt
K2
VJS Punainen 1
2
-
0
EsPa Keltainen
7
15:35
Lohko B
Päättynyt
K1
FC Kasiysi Red
2
-
3
Käpa United 09
8
15:35
Lohko B
Päättynyt
K2
PPJ
2
-
0
LAUTP
9
16:00
Lohko A
Päättynyt
K1
EsPa Keltainen
1
-
2
FC Tiigrid
10
16:00
Lohko A
Päättynyt
K2
FC Honka Pre-Akatemia musta
1
-
1
VJS Punainen 1
11
16:25
Lohko B
Päättynyt
K1
LAUTP
1
-
3
FC Kasiysi Red
12
16:25
Lohko B
Päättynyt
K2
Käpa United 09
4
-
1
PPJ
13
17:00
Lohko C
Päättynyt
K1
Ilves 09 Alfa
0
-
1
Kopse vihreä
14
17:00
Lohko C
Päättynyt
K2
EPS P09 Akatemia
1
-
0
FC Honka Pre-Akatemia keltainen
15
17:25
Lohko D
Päättynyt
K1
HJK 09 Sininen
2
-
0
FCFJ Valkoinen 1
16
17:25
Lohko D
Päättynyt
K2
Gnistan keltainen1
3
-
1
TuNL 09 valkoinen
17
17:50
Lohko C
Päättynyt
K1
EPS P09 Akatemia
3
-
0
Ilves 09 Alfa
18
17:50
Lohko C
Päättynyt
K2
FC Honka Pre-Akatemia keltainen
1
-
2
Kopse vihreä
19
18:15
Lohko D
Päättynyt
K1
Gnistan keltainen1
0
-
2
HJK 09 Sininen
20
18:15
Lohko D
Päättynyt
K2
TuNL 09 valkoinen
0
-
1
FCFJ Valkoinen 1
21
18:40
Lohko C
Päättynyt
K1
Ilves 09 Alfa
1
-
2
FC Honka Pre-Akatemia keltainen
22
18:40
Lohko C
Päättynyt
K2
Kopse vihreä
1
-
1
EPS P09 Akatemia
23
19:05
Lohko D
Päättynyt
K1
HJK 09 Sininen
2
-
1
TuNL 09 valkoinen
24
19:05
Lohko D
Päättynyt
K2
FCFJ Valkoinen 1
1
-
0
Gnistan keltainen1

Puolivälierät

Su 22.9.2019
25
08:10
Puolivälierä E 9-16
Päättynyt
K1
FC Tiigrid
0
-
1VL
LAUTP
26
08:10
Puolivälierä F 9-16
Päättynyt
K2
EsPa Keltainen
2
-
1
PPJ
27
08:35
Puolivälierä G 9-16
Päättynyt
K1
FC Honka Pre-Akatemia keltainen
2
-
1VL
TuNL 09 valkoinen
28
08:35
Puolivälierä H 9-16
Päättynyt
K2
Ilves 09 Alfa
0
-
2
Gnistan keltainen1
29
10:55
Puolivälierä A 1-8
Päättynyt
K1
VJS Punainen 1
1
-
0
FC Kasiysi Red
30
10:55
Puolivälierä B 1-8
Päättynyt
K2
FC Honka Pre-Akatemia musta
0
-
1
Käpa United 09
31
11:20
Puolivälierä C 1-8
Päättynyt
K1
EPS P09 Akatemia
0
-
2
FCFJ Valkoinen 1
32
11:20
Puolivälierä D 1-8
Päättynyt
K2
Kopse vihreä
1
-
4
HJK 09 Sininen

Välierät

Su 22.9.2019
33
09:10
Välierä G 13-16
Päättynyt
K1
FC Tiigrid
0
-
3
TuNL 09 valkoinen
34
09:10
Välierä H 13-16
Päättynyt
K2
PPJ
1
-
2
Ilves 09 Alfa
35
09:35
Välierä E 9-12
Päättynyt
K1
LAUTP
1
-
0VL
FC Honka Pre-Akatemia keltainen
36
09:35
Välierä F 9-12
Päättynyt
K2
EsPa Keltainen
2
-
1VL
Gnistan keltainen1
37
11:55
Välierä C 5-8
Päättynyt
K1
FC Kasiysi Red
2
-
3VL
EPS P09 Akatemia
38
11:55
Välierä D 5-8
Päättynyt
K2
FC Honka Pre-Akatemia musta
2
-
1VL
Kopse vihreä
39
12:20
Välierä A 1-4
Päättynyt
K1
VJS Punainen 1
1
-
0
FCFJ Valkoinen 1
40
12:20
Välierä B 1-4
Päättynyt
K2
Käpa United 09
0
-
3
HJK 09 Sininen

Sijoitusottelut

Su 22.9.2019
41
10:00
Sijoitus 15-16
Päättynyt
K1
FC Tiigrid
0
-
3
PPJ
42
10:00
Sijoitus 13-14
Päättynyt
K2
TuNL 09 valkoinen
2
-
1VL
Ilves 09 Alfa
43
10:25
Sijoitus 11-12
Päättynyt
K1
FC Honka Pre-Akatemia keltainen
0
-
2
Gnistan keltainen1
44
10:25
Sijoitus 9-10
Päättynyt
K2
LAUTP
1
-
0
EsPa Keltainen
45
12:45
Sijoitus 7-8
Päättynyt
K1
FC Kasiysi Red
1
-
0VL
Kopse vihreä
46
12:45
Sijoitus 5-6
Päättynyt
K2
EPS P09 Akatemia
0
-
1
FC Honka Pre-Akatemia musta
47
13:10
Pronssiottelu
Päättynyt
K1
FCFJ Valkoinen 1
1
-
2
Käpa United 09
48
13:10
Finaali
Päättynyt
K2
VJS Punainen 1
0
-
1VL
HJK 09 Sininen
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2020 GameResultsOnline.com