Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Ilves Cup 2021

19.6. - 20.6.2021 Kaupin urheilupuisto, Ilveskenttä | Suomi

P11
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 19.6.2021
1   Lohko A
08:45
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2A
Ilves
Päättynyt 0 - 2
OLS
 
 
2   Lohko A
08:45
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2B
VJS
Päättynyt 1 - 3
KuPS
 
 
3   Lohko B
09:35
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2A
Ajax Sarkkiranta
Päättynyt 0 - 1
LauTP
 
 
4   Lohko B
09:35
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2B
HJK
Päättynyt 4 - 2
FC Inter Musta
 
 
5   Lohko C
10:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3A
HoDy
Päättynyt 1 - 6
FC Honka Pre-Akatemia
 
 
6   Lohko C
10:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3B
HJK Sininen
Päättynyt 1 - 4
TPS
 
 
7   Lohko D
10:25
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2A
Ilves yj
Päättynyt 4 - 1
EPS
 
 
8   Lohko D
10:25
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2B
KäPa United
Päättynyt 3 - 0
SJK
 
 
9   Lohko A
11:15
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2A
Ilves
Päättynyt 4 - 0
FC Kuusysi
 
 
10   Lohko A
11:15
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2B
OLS
Päättynyt 2 - 0
VJS
 
 
11   Lohko B
12:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3A
Ajax Sarkkiranta
Päättynyt 1 - 5
FC Kirkkonummi
 
 
12   Lohko B
12:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3B
LauTP
Päättynyt 0 - 3
HJK
 
 
13   Lohko C
12:05
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2A
HoDy
Päättynyt 1 - 9
LePa Musta
 
 
14   Lohko C
12:05
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2B
FC Honka Pre-Akatemia
Päättynyt 7 - 0
HJK Sininen
 
 
15   Lohko D
12:55
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2A
Ilves yj
Päättynyt 4 - 1
JäPS
 
 
16   Lohko D
12:55
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2B
EPS
Päättynyt 1 - 3
KäPa United
 
 
17   Lohko A
13:45
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2A
KuPS
Päättynyt 4 - 0
FC Kuusysi
 
 
18   Lohko A
13:45
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2B
VJS
Päättynyt 1 - 4
Ilves
 
 
19   Lohko B
14:35
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2A
FC Inter Musta
Päättynyt 1 - 2
FC Kirkkonummi
 
 
20   Lohko B
14:35
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2B
HJK
Päättynyt 5 - 0
Ajax Sarkkiranta
 
 
21   Lohko C
15:25
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2A
TPS
Päättynyt 4 - 4
LePa Musta
 
 
22   Lohko C
15:25
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2B
HJK Sininen
Päättynyt 6 - 1
HoDy
 
 
23   Lohko D
16:15
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2A
SJK
Päättynyt 4 - 0
JäPS
 
 
24   Lohko D
16:15
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2B
KäPa United
Päättynyt 6 - 0
Ilves yj
 
 
25   Lohko A
17:05
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2A
FC Kuusysi
Päättynyt 1 - 4
OLS
 
 
26   Lohko A
17:05
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2B
KuPS
Päättynyt 1 - 2
Ilves
 
 
27   Lohko B
17:40
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1A
FC Kirkkonummi
Päättynyt 1 - 1
LauTP
 
 
28   Lohko B
17:40
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1B
FC Inter Musta
Päättynyt 2 - 0
Ajax Sarkkiranta
 
 
29   Lohko C
17:55
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2A
LePa Musta
Päättynyt 1 - 4
FC Honka Pre-Akatemia
 
 
30   Lohko C
17:55
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2B
TPS
Päättynyt 4 - 2
HoDy
 
 
31   Lohko D
18:30
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1A
JäPS
Päättynyt 0 - 2
EPS
 
 
32   Lohko D
18:30
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1B
SJK
Päättynyt 2 - 2
Ilves yj
 
 
Su 20.6.2021
33   Lohko A
08:30
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2A
OLS
Päättynyt 4 - 2
KuPS
 
 
34   Lohko A
08:30
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2B
FC Kuusysi
Päättynyt 1 - 2
VJS
 
 
35   Lohko B
08:45
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3A
LauTP
Päättynyt 1 - 1
FC Inter Musta
 
 
36   Lohko B
08:45
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3B
FC Kirkkonummi
Päättynyt 3 - 2
HJK
 
 
37   Lohko C
09:20
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2A
FC Honka Pre-Akatemia
Päättynyt 1 - 3
TPS
 
 
38   Lohko C
09:20
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2B
LePa Musta
Päättynyt 1 - 2
HJK Sininen
 
 
39   Lohko D
09:35
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3A
EPS
Päättynyt 8 - 0
SJK
 
 
40   Lohko D
09:35
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3B
JäPS
Päättynyt 0 - 7
KäPa United
 
 

Sijoitusottelut (1)

Su 20.6.2021
11:50
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2A
FC Kuusysi
Päättynyt 6 - 1
HoDy
 
 
11:50
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2B
Ajax Sarkkiranta
Päättynyt 0 - 1
JäPS
 
 
12:05
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3A
VJS
Päättynyt 0 - 4
LePa Musta
 
 
12:05
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3B
FC Inter Musta
Päättynyt 1 - 3
 RPK
SJK
 
 
12:40
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2A
KuPS
Päättynyt 1 - 2
HJK Sininen
 
 
12:40
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2B
LauTP
Päättynyt 0 - 4
EPS
 
 
12:55
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3A
Ilves
Päättynyt 3 - 1
 RPK
FC Honka Pre-Akatemia
 
 
12:55
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3B
HJK
Päättynyt 1 - 0
Ilves yj
 
 
13:30
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2A
OLS
Päättynyt 2 - 1
TPS
 
 
13:30
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2B
FC Kirkkonummi
Päättynyt 0 - 5
KäPa United
 
 

Sijoitusottelut (2)

Su 20.6.2021
51   Sijat 19-20
15:25
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3A
HoDy
Päättynyt 2 - 8
Ajax Sarkkiranta
 
 
52   Sijat 17-18
15:25
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3B
FC Kuusysi
Päättynyt 2 - 0
JäPS
 
 
53   Sijat 15-16
16:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2A
VJS
Päättynyt 1 - 0
FC Inter Musta
 
 
54   Sijat 13-14
16:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2B
LePa Musta
Päättynyt 4 - 1
SJK
 
 
55   Sijat 11-12
16:15
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3A
KuPS
Päättynyt 0 - 1
LauTP
 
 
56   Sijat 9-10
16:15
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3B
HJK Sininen
Päättynyt 1 - 2
EPS
 
 
57   Sijat 7-8
16:50
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2A
FC Honka Pre-Akatemia
Päättynyt 2 - 1
Ilves yj
 
 
58   Sijat 5-6
16:50
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2B
Ilves
Päättynyt 0 - 2
HJK
 
 
59   Sijat 3-4
17:05
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3A
TPS
Päättynyt 2 - 4
 RPK
FC Kirkkonummi
 
 
60   Sijat 1-2
17:05
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3B
OLS
Päättynyt 4 - 5
KäPa United
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2021 GameResultsOnline.com