Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Ilves Cup 2021

19.6. - 20.6.2021 Kaupin urheilupuisto, Ilveskenttä | Suomi

P9
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 19.6.2021
1   Lohko A
09:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4A
FC Haka Valkoinen
Päättynyt 1 - 2
VJS Punainen
 
 
2   Lohko A
09:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4B
KuPS
Päättynyt 0 - 1
FC Viikingit
 
 
3   Lohko B
09:50
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4A
PPJ Taitokoulu
Päättynyt 1 - 2
HauPa
 
 
4   Lohko B
09:50
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4B
EPS Punainen
Päättynyt 2 - 0
Pallo-Iirot
 
 
5   Lohko C
10:40
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4A
HJK Esiakatemia
Päättynyt 6 - 3
SJK
 
 
6   Lohko C
10:40
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4B
NuPS
Päättynyt 0 - 4
PK-35
 
 
7   Lohko D
11:30
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4A
Ilves
Päättynyt 6 - 1
TPS
 
 
8   Lohko D
11:30
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4B
RCDE Javi Puado
Päättynyt 1 - 2
FC Honka Musta
 
 
9   Lohko A
12:20
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4A
KuPS
Päättynyt 5 - 0
FC Haka Valkoinen
 
 
10   Lohko A
12:20
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4B
FC Viikingit
Päättynyt 2 - 2
VJS Punainen
 
 
11   Lohko B
13:10
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4A
EPS Punainen
Päättynyt 1 - 5
PPJ Taitokoulu
 
 
12   Lohko B
13:10
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4B
Pallo-Iirot
Päättynyt 1 - 3
HauPa
 
 
13   Lohko C
14:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4A
NuPS
Päättynyt 1 - 7
HJK Esiakatemia
 
 
14   Lohko C
14:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4B
PK-35
Päättynyt 4 - 1
SJK
 
 
15   Lohko D
14:50
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4A
RCDE Javi Puado
Päättynyt 2 - 3
Ilves
 
 
16   Lohko D
14:50
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4B
FC Honka Musta
Päättynyt 6 - 4
TPS
 
 
17   Lohko A
15:40
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4A
FC Haka Valkoinen
Päättynyt 1 - 6
FC Viikingit
 
 
18   Lohko A
15:40
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4B
VJS Punainen
Päättynyt 5 - 0
KuPS
 
 
19   Lohko B
16:30
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4A
PPJ Taitokoulu
Päättynyt 12 - 2
Pallo-Iirot
 
 
20   Lohko B
16:30
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4B
HauPa
Päättynyt 6 - 1
EPS Punainen
 
 
21   Lohko C
17:20
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4A
HJK Esiakatemia
Päättynyt 2 - 1
PK-35
 
 
22   Lohko C
17:20
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4B
SJK
Päättynyt 4 - 2
NuPS
 
 
23   Lohko D
18:10
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4A
Ilves
Päättynyt 3 - 0
FC Honka Musta
 
 
24   Lohko D
18:10
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4B
TPS
Päättynyt 1 - 1
RCDE Javi Puado
 
 

Sijoitusottelut (1)

Su 20.6.2021
25   Sijat 13-16 (1)
09:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4A
FC Haka Valkoinen
Päättynyt 3 - 2
NuPS
 
 
26   Sijat 13-16 (2)
09:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4B
Pallo-Iirot
Päättynyt 1 - 7
TPS
 
 
27   Sijat 9-12 (1)
09:50
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4A
KuPS
Päättynyt 3 - 1
SJK
 
 
28   Sijat 9-12 (2)
09:50
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4B
EPS Punainen
Päättynyt 3 - 1
RCDE Javi Puado
 
 
29   Sijat 5-8 (1)
10:40
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4A
VJS Punainen
Päättynyt 4 - 0
PK-35
 
 
30   Sijat 5-8 (2)
10:40
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4B
PPJ Taitokoulu
Päättynyt 3 - 1
FC Honka Musta
 
 
31   Sijat 1-4 (1)
11:30
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4A
FC Viikingit
Päättynyt 0 - 5
HJK Esiakatemia
 
 
32   Sijat 1-4 (2)
11:30
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4B
HauPa
Päättynyt 1 - 2
Ilves
 
 

Sijoitusottelut (2)

Su 20.6.2021
33   Sijat 15-16
12:20
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4A
NuPS
Päättynyt 0 - 6
Pallo-Iirot
 
 
34   Sijat 13-14
12:20
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4B
FC Haka Valkoinen
Päättynyt 1 - 4
TPS
 
 
35   Sijat 11-12
13:10
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4A
SJK
Päättynyt 3 - 2
RCDE Javi Puado
 
 
36   Sijat 9-10
13:10
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4B
KuPS
Päättynyt 2 - 0
EPS Punainen
 
 
37   Sijat 7-8
14:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4A
PK-35
Päättynyt 1 - 6
FC Honka Musta
 
 
38   Sijat 5-6
14:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4B
VJS Punainen
Päättynyt 1 - 3
 RPK
PPJ Taitokoulu
 
 
39   Sijat 3-4
14:50
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4A
FC Viikingit
Päättynyt 2 - 3
HauPa
 
 
40   Sijat 1-2
14:50
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 4B
HJK Esiakatemia
Päättynyt 5 - 3
Ilves
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2021 GameResultsOnline.com